До чого сниться Онук.Сонник Онук сниться бабусі,маленький або покійний

Родичі часто з’являються в нічних видіннях, оскільки з ними людина проводить найбільше часу. Але іноді цей спосіб може передбачати серйозні події в житті сновидца. Ми розглянемо, до чого сниться онук, з позиції декількох авторитетних джерел. Тлумачі пропонують враховувати, чи є у ваших дітей насправді власний дитина, чи ні.

Підсвідомість

Якщо насправді у вас вже є онуки, то образ може свідчити про турботу за них. Підсвідомість часто посилає сигнали тим, хто багато думає про своїх близьких. Подумайте, чи не відноситься це і до вас?

Але цей символ може бути людям, які ще не стали бабусями чи дідусями. У цьому випадку він вказує на бажання тісного контакту з дорогими людьми. Можливо, наяву вам не вистачає спілкування з рідними, дітьми? Тоді потрібно постаратися налагодити зв’язок, навіть якщо ви перебуваєте в сварці, або не спілкуєтеся з інших причин.

Якщо ж снився покійний онук, це говорить, що туга ще не вщухла. Навіть якщо пройшло багато років, таку втрату не можна пережити остаточно.

Народний сонник

У класичному соннику онук може передбачати наступні події:

 • якщо в нічному видінні є дитина, який і справді є вашим родичем, це вважається позитивним символом. Після такого сну вас чекає благополуччя й успіх у всіх намічених справах. Скористайтеся цим періодом раціонально і зробіть те, про що давно замислювалися;
 • приснився голе маля — насправді він може захворіти наяву. Не виключені і інші неприємності в його житті, тому зараз потрібно бути пильним;
 • привиділася тільки фотографія дитини — знак того, що його вразить серйозна хвороба;
 • у сновидінні його звинувачували в чомусь- очікують незначні неприємності, але вони досить швидко забудуться;
 • відправляти малюка в поїздку — знак того, що доведеться змінити місце проживання;
 • якщо карали його за проступок, значить, успіх супроводжуватиме у всіх справах;
 • сниться онук маленьким, хоча він вже виріс — насправді чекають позитивні зміни;
 • привиділося, що онук плаче — в реальному світі нічого поганого не станеться. Навіть якщо вас зараз охоплюють погані передчуття, не варто їм слідувати;
 • хворий і страждає дитина свідчить про те, що необхідно задуматися про своє життя. Швидше за все, ви втрачаєте шанси, які дарує доля. Вмійте цінувати те, що маєте, але постарайтеся на всю використовувати можливості;
 • сниться, що лікуєте його вчинили проступок (можливо, не один), який негативно впливає на долю. У вас є шанс все виправити;
 • бити малюка — поганий символ. Чекають численні неприємності і біди;
 • втратити — проблеми будуть пов’язані з родичами. Доведеться вирішувати безліч спірних питань, а клопоти змусять відкласти всі інші справи;
 • обіймати його — ознака того, що пора відпочити. Останнім часом ви багато працювали і нервували, тому зараз перебуваєте на межі. Якщо ви не виділіть час на відпочинок, нічого хорошого з цього не вийде;
 • сновидіння, де є онуки, яких в реальності ще немає, вказують на стосунки з ріднею. Якщо все в порядку наяву, отже, хвилюватися не про що. Якщо ж недавно відбувалися сварки і скандали, то потрібно помиритися. Зараз відмінний час для цього;
 • приснилося, що дитина за щось вичитує вас — станеться те, що змусить довго відчувати дискомфорт;
 • у сновидінні з’явився померлий малюк — свідоцтво постійних хвилювань і переживань. Але ви даремно турбуєтеся — йому нічого не загрожує в реальному світі, тому перестаньте турбуватися через дрібниці.

Сучасний Сонник

У цьому толкователе говорять про те, що образ буде мати позитивне значення. Незалежно від того, чи є ви бабусею чи дідусем в реальному світі. Ймовірно, після такого сну можна розраховувати на зустріч з близькими людьми, яких ви давно не бачили. Ви будете радіти тому, що зібралися разом.

Якщо приснилося, що діти плачуть, це не буде негативним символом. Переживати не варто, нічого страшного не трапиться. Не потрібно турбуватися даремно, навіть якщо здається, що весь світ налаштований проти вас. Насправді ж можновладці не заподіють вам шкоди.

Сниться, що ви самі постаєте в ролі чийогось онука — насправді належить турбуватися з-за малюків.

Універсальний Сонник

Цей джерело описує, до чого сниться онук бабусі, наступним чином. Сновидіння вказує на те, якою слід ви залишите після себе. Потрібно звернути увагу на зовнішній вигляд дитини. Якщо він був здоровим і красивим, значить, ви все робите правильно. Можете розраховувати на те, що про вас будуть пам’ятати тільки хороше.

Але побачити малюка хворим і страждаючим — поганий знак. Він каже, що ви втрачаєте щось важливе, і незабаром доведеться пошкодувати про це. Спробуйте виправити все, поки не стало надто пізно.

Сонник Робінсона

Як вказують в цьому толкователе, образ свідчить про швидке отримання новин від близької рідні. Швидше за все, вони будуть позитивними і потішать вас у непростий період. Для тих людей, які вже стали бабусями і дідусями, сон означає тільки гарні події, радість і щастя. Ви досягнете гармонії і духовної досконалості.

Домашній сонник

У цьому джерелі символ також є позитивним. Він говорить про те, що в сімейному житті пануватиме розуміння, а всі негаразди залишаться позаду, навіть якщо зараз все складається не кращим чином. Тому можете не переживати про дорогих людей. Їм не загрожує небезпека або ризик.

Крім того, онука у сні бачити може мати одне з наступних значень:

 • образ віщує початок благополучного періоду, безтурботність і щастя. В особистому житті все буде йти так, як ви і мріяти не сміли. Також можна розраховувати на те, що обстановка в світі в цілому буде радісним і спокійним;
 • якщо насправді у ваших дітей ще немає малюків, значить, всі мрії втіляться в життя. Майбутнє буде щасливим;
 • самому поставати в ролі дитини — знак того, що вас у всьому підтримуватимуть. І родичі, і керівництво будуть надавати вам довіру. Якщо у вас були глобальні плани, то настає сприятливий час для їх реалізації.

Сонник 20 століття

Автори сонника пропонують звернути увагу на те, як виглядали діти в нічному видінні. Їх зовнішній вигляд розповість про те, чините ви правильно, чи допускаєте помилку. Якщо онуки були здоровими і щасливими, то турбуватися не про що. Ймовірно, всі ваші вчинки спрямовані на досягнення благополуччя, але при цьому ви не забуваєте про ближніх.

Побачити страждають малюків — несприятлива ознака. Сон попереджає, що вас не чекає нічого хорошого, якщо ви продовжуйте в тому ж дусі. Обміркуйте своє поведінку і вирішіть, що потрібно змінити. Від цього залежить майбутнє.

Сонник від А до Я

Якщо є власні онуки, це символізує розраду, щастя і радість. Навіть якщо сняться неіснуючі діти, це буде позитивним символом. В цьому випадку сон вказує на те, що ви легко знайдете спільну мову з людьми. Можливо, ви знайомі недавно, але це не завадить вам добре спілкуватися.

А от грати за чужими дітьми або доглядати за ними — ознака приємного сюрпризу. Найближчим часом ви отримаєте несподіваний, але дуже бажаний подарунок.

Сонник - тлумачення снів