До чого сняться Вампіри. Снитися Вампір жінці або чоловікові, вбити вампіра

Вампіри в сновидіннях найчастіше уособлюють небезпека, неприємності, біди і інші ускладнення. Більшість сонників вважають, що цей образ не буде мати позитивного значення. Але, як і у випадку з інтерпретацією інших символів, важливо врахувати інші деталі сну. У статті розглянемо, до чого сняться вампіри, з точки зору декількох авторитетних джерел.

Підсвідомість

Людська підсвідомість сприймає сон з вампіром, як прояв чийогось впливу. Кровопивця втілює когось у вашому оточенні, хто впливає на вас, тим або іншим чином. Іноді втілює бачення людини, до якого ви відчуваєте сильні романтичні почуття. Емоції повністю переповнюють вас, і ви не знаєте, як цьому протистояти.

З іншого боку, цей образ може символізувати батьків, керівництво чи іншої людини, що сильно впливає на вас. Якщо ви не просто бачите уві сні вампірів, але і беззаперечно прямуєте за ними, робите все, що вам вказують, це говорить про пригніченою волею. Ви дієте так, як вам вказують, і вважаєте, що самі нічого не в змозі досягти.

Самому виступати в ролі надприродного істоти — знак того, що пригнічуєте чиюсь волю, прагнете нав’язати власну думку.

Народний сонник

У поданні класичного тлумача, ось до чого може снитися вампір:

 • у сновидінні вкусив за шию — остерігайтеся лицемірів в оточенні. Хтось з близьких людей може виявитися зрадником;
 • довго п’є кров — ознака того, що можете постраждати від серйозної хвороби. Ще одне можливе значення символу — хтось висмоктує з вас внутрішні сили;
 • до чого сняться вампіри жінці, якщо вони полюють за нею — в реальності сон може вказувати на те, що хтось відчуває сильні почуття щодо вас;
 • самому вистежувати вовкулака — знак того, що впораєтеся з важкою хворобою;
 • вбивати його — в дійсності впораєтеся з небезпекою і неприємностями, вчасно зрозумієте, що ваші дії призведуть до непоправних наслідків;
 • самому стати кровопивцею — наяву відчуваєте, що вам не вистачає життєвих сил та енергії для реалізації задуманого. Ви не відчуваєте радості, щастя та інтересу;
 • пити при цьому кров — належить зробити негідний вчинок заради досягнення фінансового благополуччя. Можливо, йдеться про протиправні дії;
 • дружити з нечистю у сні — символ того, що прагнете до змін. Ймовірно, вам набридла буденність;
 • хтось з близьких людей постав в образі надприродної істоти — насправді цій людині загрожують неприємності і біди. Мова може йти про хвороби, матеріальних труднощі та інших складностях.

Сонник Фрейда

З погляду психоаналітика і його сонника, вампір в сновидінні уособлює пристрасті, душевні муки і терзання. Тому після появи символу слід бути обережніше. Якщо молодій дівчині привиділося, ніби її оточують кровопивці, значить, потрібно діяти обачно, не піддаватися згубним пристрастям. Це ознака того, що слід прислухатися до власного серця, а не здійснювати вчинки під впливом сьогохвилинних задоволень.

До чого сняться вампіри чоловікові, які атакують його в образі гарних жінок — до того, що не вистачає різноманітності в сексуальному житті. Ви прагнете до пристрасним відносин, яскравим емоціям і незвичайним фантазіям, але ваша партнерка до такого не готова. Тому ви готові шукати розваг на стороні. Якщо хочете зберегти зв’язок з обраницею серця, поговоріть відверто і поділіться з нею своїми фантазіями.

Сонник Міллера

Як визначав автор у своєму толкователе, образ може вказувати на цілеспрямованість сновидця, наполегливість у досягненні цілей, на надмірну активність. Якщо привиділося, що вурдалак постає в образі маленької дитини, це свідчить про нудьгу, бажання урізноманітнити життя, випробувати щось нове.

Якщо дівчині привиділося, як надприродне створення п’є її кров, значить, доведеться почати нові пристрасні стосунки. Однак емоції будуть затьмарювати всі навколо, що загрожує нервовим зривом і депресією.

До чого сниться вбити вампіра — до того, що оберете все, про що мріяли. Тлумач вважав це позитивним знаком, що віщує отримання всіх життєвих благ. Звичайно, це не означає, що потрібно сидіти і чекати, коли на вас впаде щастя. Прикладіть трохи зусиль і помітите, що життя почало змінюватися на краще. Якщо після вбивства присутні на похоронах кровопивці, то це, навпаки, віщує непотрібні витрати і витрати.

Сонник Ванги

Як вважала ясновидиця, в цьому образі втілюються неприємні і лякають зміни, доленосні події, які приведуть до розчарувань і стражданням:

 • приснилося, що стали жертвою нападу — насправді доля буде прихильною до вас. Можливо, доведеться втратити когось із дорогих людей;
 • самому перетворитися в вовкулака — символ того, що будете діяти необачно, самовпевнено і навіть нерозумно. Це призведе до непоправних наслідків, до серйозної небезпеки для життя. Уникнути її буде дуже непросто;
 • сниться, що нечисть п’є кров — насправді важко захворіє дорогий чоловік;
 • у нічному видінні вбити вампіра — в реальному світі зможете впоратися з неприємностями, подолати небезпеку. Все завершиться благополучно.

Сучасний Сонник

У поданні цього тлумача, образ говорить про те, що належить вступити в протистояння з впливовою людиною. Він намагатиметься заподіяти вам якомога більше болю і страждань. Однак не поспішайте засмучуватися. Є ймовірність, що ви справите враження на свого ворога. Якщо це станеться, то він запропонує вам заступництво і допоможе досягти грандіозного успіху.

Приснилося, що кровопивця висмоктує у вас кров з шиї — в дійсності належить відкрито боротися з конкурентами і людьми, завидующими вам. Не розраховуйте на те, що вони будуть діяти чесно. Навпаки, приготуйтеся до заборонених прийомів з їх боку. Можливо, варто на час зачаїтися і нічого не робити. Перечекайте неприємний період, оскільки він не триватиме довго.

Сниться, що самі стали вампіром — насправді спробуєте вибратися з одноманітності днів. Але при цьому не помітите, як нанесете рану близькій людині. Цей сон вказує на нудьгу, тугу, занепад сил. Якщо приснилося, що п’єте кров, значить, зможете впоратися з матеріальними труднощами, але при цьому скористаєтеся сумнівними способами.

Сонник Гришиній

З точки зору цього джерела, упирі, які переслідують сновидця, вказують на хвороби, можливі ускладнення. Але також це символ, пов’язаний з пристрастю, яку відчуває у вас інша людина. Якщо вурдалак п’є вашу кров, значить, доведеться пережити важке захворювання. Місце, звідки вона випливала, може дати підказку щодо характеру хвороби. У деяких випадках це свідчить про наявність таємного ворога в оточенні.

Привиділося, ніби вампіри нападають на інших людей, які намагаються втекти або боротися з ними — уособлення поганих енергетичних впливів.

Сонник Цвєткова

Езотерик вважав, що в цьому образі втілюється сильна тривога, дурні амбіції. Проте людині, яка страждає від якої-небудь хвороби, сон передвіщає одужання.

Сонник - тлумачення снів