До чого сниться Гроза.Снитися Гроза або Блискавка без дощу і з дощем,сильна

У сновидінні гроза може уособлювати сили, яким не в змозі протистояти людина. Цей образ часто віщує небезпеку, неприємності. Але точна трактування снів залежить від інших обставин, які ви змогли запам’ятати. Ми розповімо, до чого сниться гроза, згідно думку декількох популярних авторів.

Підсвідомість

У поданні підсвідомості негода символізує якесь внутрішнє напруження, загострення емоцій. Як вдаряє блискавка і лунають гуркіт грому, так і сновидець відчуває, що готовий вибухнути. Найчастіше подібні символи є в нестабільні життєві періоди, коли грунт йде з-під ніг, і починає здаватися, ніби весь світ налаштований проти вас.

У соннику гроза уособлює ваш страх перед подіями, невпевненість у власних силах, страх залишитися на самоті. Подумайте про те, що могло спровокувати ці почуття, і спробуйте позбавитися від негативу у своєму житті.

Народний сонник

З точки зору класичного тлумача, ось до чого сниться сильна гроза:

 • сам по собі образ попереджає про можливу небезпеку, про бідах і нещастях;
 • якщо ви не злякалися розкатів, значить, можете розраховувати на успішний шлюбний союз, на досягнення багатства і успіху;
 • побачити спалах поруч з собою, але при цьому не чути грім у безпосередній близькості — ознака того, що чекає серйозне випробування;
 • блискавка вразила вас або ваш будинок — насправді загрожує небезпека для життя чи фінансового стану;
 • просто чути грім — наяву хтось із впливових людей розсердиться на вас;
 • до чого сниться гроза без дощу — до того, що зможете знайти вихід із складної ситуації, якщо будете діяти рішуче, і почнете обмірковувати свої дії;
 • дивитися на темну грозове небо — насправді передбачаються ускладнення на службі. Якщо при цьому капає дощ, то потрібно бути обачнішими;
 • змогли сховатися від негоди — знайдете заступництво і захист, які дуже необхідні;
 • якщо буря вражає не тільки громом, блискавкою, але і сильною зливою, то передбачається дуже несприятливий період, збитки, розчарування і інші неприємності;
 • дівчина тулиться до коханої людини, боячись грози — в реальності їй не вистачає щастя, тепла і підтримки.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу стверджував, що бачити бурю, або чути її — знак пристрасних почуттів. Хтось із знайомих людей виявить до вас сильні емоції, що викликає приємне здивування.

До чого може снитися блискавка — до того, що станеться щось дивовижне в особистому житті. Можливо, ви познайомитеся з новим партнером. Спочатку він не здасться вам кимось, гідним уваги, але надалі усвідомлюєте, що сильно до нього прив’язалися. Якщо блискавка вдарила прямо в те місце, де ви стояли, значить, любов вразить вас раптово. Ви не зможете передбачити, що станеться, тому не намагайтеся.

Спалах, що вдарила в місце, де стояв хтось із близьких, вказує на проблеми в інтимному житті, які загрожують цій людині. Швидше за все, ви будете якось до цього причетні. Може бути, ви скажете неприємну річ, яка позбавить людину впевненості.

Сниться, що блискавка вдаряє в якийсь предмет, і руйнує його — насправді нова любов змусить вас забути про все на світі. Але постарайтеся не позбавляти своєї підтримки близьких людей.

Сонник Міллера

З точки зору цього тлумача, бачити уві сні грози з блискавкою — символ недовготривалого благополуччя. Наснилося, ніби спалах освітив що поруч з вами, і викликала шок — належить здивуватися тому, як добре складеться життя у близької людини. Ще одне можливе значення — пліткарі не будуть давати вам спокою.

Якщо чорна блискавка б’є серед хмар, значить, неприємності триватимуть довго. Ви опинилися освітлені — доведеться пережити серйозне горі. Виблискує прямо над вашою головою — насправді життя складеться вдало, ваш добробут покращиться.

У сні гроза з громом також віщує проблеми і труднощі. Якщо гуркіт не припиняються ні на секунду, значить, доведеться багато мороки і переживати. До вас наближається біда. Якщо грім настільки сильний, що земля здригається, значить, можете втратити щось важливе і випробуєте розчарування.

Сонник Ванги

Як вказувала провісниця, цей образ уособлює божественну волю і проведення. Іноді він символізує конфлікти, страх, роздратування. Ось до чого може снитися гроза:

 • відчуваєте, що грім і блискавка лякають вас — в реальному світі ведете себе погано. Можете сприймати сновидіння, як попередження від вищих сил. Зверніть увагу на свою поведінку;
 • до чого сниться сильна злива з грозою, під який ви потрапляєте — до того, що незабаром вирішиться неприємна ситуація. Даремно ви боїтеся, що конфлікт затягнеться надовго;
 • якщо негода обійшла вас стороною, і дощу не було — наяву зможете впоратися з нападом роздратування прямого керівництва. Доведеться проявити спритність, щоб не потрапити під гарячу руку;
 • сниться, що блискавка влучає прямо у ваш будинок — насправді отримаєте раптова звістка;
 • сильний дощ заливає житло ви намагаєтеся втекти, але марно. Вже все навколо, не тільки будинок виявляється приховано під потоками води. Не видно нічого, крім нескінченного водойми — насправді станеться екологічне лихо, від якого можете постраждати ви самі;
 • просто побачити спалахи на небі — сигнал про те, що почнуться серйозні пожежі. Від них постраждають людські домівки, а також самі мешканці;
 • привиділося, ніби спалах вражає дерево, спалює його — Бог пошле на Землю свій гнів за неблагочестивые діяння людей. Це відбудеться за вашого життя.

Сонник Лоффа

Як вважав тлумач, цей образ можна трактувати по-різному. Насамперед необхідно визначитися з тим, як ви до нього ставитеся. Деякі люди відчувають страх перед стихією. Інші, навпаки, відчувають її силу і пристрасть. Якщо в сновидінні ви могли як-небудь керувати бурею, це вказує на прагнення позбутися труднощів. Це може бути уособленням того, що ви прагнете позбутися від зривів, змести на своєму шляху.

Для тих, хто боїться грози, вона може означати божественний гнів, бути своєрідним елементом кари за скоєний вчинок. Якщо ви тільки чуєте грім, але більше нічого не відчуваєте, значить, існує який-небудь психологічний дисбаланс. Можливо, стосунки з оточуючими мають руйнівний характер.

Сонник Нострадамуса

Провісник вказував в соннику, що блискавка на небі свідчить про отримання несподіваних звісток звідкись здалеку. Якщо спалах вдарила прямо в вас, то варто бути обачнішими і стриманіше. Швидше за все, хтось намагатиметься втягнути вас у серйозний конфлікт.

Побачити кульову блискавку — попередження про те, що станеться вторгнення інопланетних цивілізацій. Якщо від удару загинули люди, значить, людству загрожує екологічне лихо. Блискавка і грім одночасно кажуть, що варто вести себе інакше. Перегляньте своє ставлення до світу, якщо хочете знайти щастя.

Сонник Цвєткова

До чого сниться дощ з грозою, згідно думку езотерика — до того, що чекають турботи. Для бідних людей сон передвіщає благополуччя, а для багатих — позбавлення всього. Якщо сниться ще й грім, це говорить про позитивні зміни. Блискавка ж уособлює дивовижні новини і небезпека одночасно.

Сонник - тлумачення снів