До чого сниться Авіакатастрофа. Сон Авіакатастрофа зі сторони спостерігати,бачити

Крах літака асоціюється із серйозними труднощами, проблемами і неприємностями, які обрушаться на голову сновидця. Більшість тлумачів вважають, що цей образ віщує негативні зміни. Але деякі обставини сну дозволяють трактувати його позитивно. У статті ми зібрали думки з різних джерел, щоб ви змогли визначити, до чого сниться авіакатастрофа.

Підсвідомість

Падіння лайнера в уявленні підсвідомості — це крах ваших надій, серйозні труднощі або небезпеку, що загрожує в реальному житті. Важливо розуміти, як саме ви спостерігали за тим, що відбувається, для більш точної інтерпретації бачення.

Наприклад, якщо сниться авіакатастрофа з боку, за якою ви спостерігаєте, але нічого не робите — це уособлення бездіяльності в складних і ризикованих ситуаціях. Ви віддаєте перевагу чекати, поки все вирішиться само собою, оскільки рішучі вчинки вас лякають.

Присутні на борту і відчувати паніку від того, що зараз станеться зіткнення з землею — знак серйозних неприємностей, які відбуваються в житті. Ви відчуваєте, що потік подій захопив вас, але не в змозі нічого вдіяти з цим. Необхідно зібратися і проявити рішучість, навіть якщо здається, що будь-які дії лише погіршать ситуацію.

Народний сонник

Як визначає класичний сонник, авіакатастрофа і падіння літака — це негативний образ. Він указує на небезпеку, що загрожує сновидінню. Однак відчуття, що все йде не так, може бути лише віддзеркаленням поганих думок. Тому не зациклюйтеся на поганому. З іншого боку, символ може передбачати великі сварки з діловими партнерами або з членами сім’ї. Залежно від обставин сон може мати і такі значення:

  • якщо в сновидінні є не тільки крах, але і будь-які наслідки після нього, значить, варто діяти рішучіше. Не розраховуйте на допомогу, оскільки належить вирішувати все самостійно;
  • після падіння ви бачили численні жертви — в дійсності необхідно звернути увагу на духовний розвиток;
  • пасажирам вдалося врятувати яким-небудь чином — розраховуйте на те, що всі неприємності закінчаться. Труднощі, які виникли на шляху, не зможуть зупинити;
  • ви були присутні на борту безпосередньо в момент катастрофи — насправді необхідно звернути увагу на стан здоров’я. Найближчим часом може проявитися хвороба;
  • якщо ви спаслися і вижили, отже, необхідно бути економніше. В недалекому майбутньому виникнуть матеріальні труднощі;
  • бачити уламки на землі — ознака успіху. Ви подолаєте всі негаразди;
  • сниться, що під час польоту або на початку подорожі відмовив двигун, або стався вибух — насправді не зможете реалізувати намічені плани. Не варто сподіватися на те, що досягнете бажаного. Ви лише даремно витратите час. Відмовтеся від планів або приготуйтеся до того, що вони нездійсненні;
  • привиділося, ніби аварія сталася із-за того, що хтось збиває повітряне судно — насправді також не слід розраховувати на щось хороше. Майбутнє час виявиться дуже непростим для вас.

Сонник Фрейда

Психоаналітик вказував, до чого сниться авіакатастрофа з моєю участю для сновидця. Цей образ передвіщає хвороби інтимної сфери, тому необхідно бути обережніше і уважніше. Якщо ж ви спостерігали за падінням з боку, з землі, значить, варто звернути увагу на стосунки з близькими людьми. Зараз ви не розумієте один одного, що може спровокувати серйозні скандали. Не виключається також повний розрив відносин, якщо ви нічого не зробите.

Сонник Міллера

Як вважав відомий тлумач бачень, що з’явився образ часто свідчить про труднощі і біди. Однак у більшості випадків вони будуть носити тимчасовий характер. Найближчим часом ви отримаєте шанс все виправити, і почати життя з чистого аркуша.

Позитивне значення буде сновидінь, в яких ви перебували на борту падаючого літака, але при цьому змогли уникнути смерті. Сон говорить про те, що неприємності не зможуть зупинити вас. В результаті ви впораєтеся з тими бідами, які підготувала доля.

Побачити жертви після катастрофи — свідчення того, що ви не розвиваєтеся духовно. Це може спровокувати нові біди. Якщо ж за падінням ви спостерігали здалеку, з землі, то не розраховуйте на позитивні зміни у найближчому майбутньому. Однак і нічого поганого з вами теж не відбудеться.

Сонник Ванги

Згідно думку провісниці, сон з авіакатастрофою в будь-якому разі не віщує нічого доброго сплячій людині. І при цьому неважливо, чи будете ви її учасником або просто мимовільним свідком. Після появи образу необхідно бути обачним і постаратися не робити ризикованих дій, не починати нових справ.

Якщо приснилося, що ви спостерігали за тим, як падає повітряне судно, значить, відбудеться реальна катастрофа в небі. Ванга вважала, що таке бачення пророкує загибель безлічі людей, а винен в цьому буде пілот, який буде посланцем Диявола.

Сниться, що перебуваєте на борту, і відчуваєте, як судно починає втрачати висоту — знак майбутніх випробувань і бід. Проте не варто засмучуватися, адже в результаті ви вийдете переможцем із ситуації. У сновидінні за падінням літака з вами на борту спостерігає хтось із знайомих? Наяву не варто довіряти цій людині. Він сильно підведе і розчарує вас найближчим часом.

Сонник Лоффа

Як визначав тлумач, процес управління повітряним судном вказує на те, як людина оцінює себе. Це безпосередньо пов’язано з самооцінкою. Наприклад, вдалий політ, впевнене пілотування — це символ впевненості у власних силах (особливо, якщо ви самі перебували за штурвалом). Але крах, нездатність впоратися з управлінням — це ознака низької самооцінки, комплексів.

Сонник Шувалової

У поданні цього джерела, образ безпосередньо пов’язаний з якими-небудь негативними спогадами, образами, руйнівними ситуаціями. У самому сні можна знайти підказку до того, що саме вас непокоїть, і не дає спокою в реальному світі.

Можливо, у вигляді пілота або пасажира міг фігурувати хтось із тих, кого ви знаєте наяву. Проаналізуйте, чи не має ця людина згубного впливу на вас зараз. Може бути, це відбувалося у минулому.

Так чи інакше, але поява образу свідчить про серйозної душевної травми, яку ви отримали. Це не можна залишати без уваги, оскільки події минулого не дають вам спокійно жити в сьогоденні. Потрібно розібратися з тим, що вас турбує, і позбавитися від негативу.

Сонник Цвєткова

У поданні цього тлумача, образ не віщує доброго людині. Наприклад, самому бути жертвою катастрофи — ознака швидких неприємностей, які до гіршого змінять ваше життя. Якщо привиділися уламки, це найчастіше свідчить про те, що рідні люди не допоможуть розібратися з труднощами. Будьте готові протистояти їм поодинці.

Зуміти вижити — позитивний символ. Він вказує на те, що ви зможете знайти вирішення складного питання, і позбудетеся від фінансових проблем. Якщо приснилися жертви аварії, значить ви недостатньо часу приділяєте власного розвитку. До чого сниться авіакатастрофа, якщо ви спостерігаєте за нею з боку — до того, що не варто чекати несподіваних змін. Найближчим часом життя буде йти своєю чергою.

Сонник - тлумачення снів