До чого сниться Водоспад. Сон Водоспад з чистою водою, бачити водоспад жінці

Водоспад уособлює стихію і міць, тому в сновидінні може вказувати на сильні почуття або неймовірні зміни в житті сплячої людини. У статті ми зібрали для вас різні інтерпретації того, до чого сниться водоспад. Згадайте обставини сну, щоб зрозуміти його справжнє значення.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості цей образ уособлює які-небудь емоції. Важливо згадати, що ви відчували в той момент, коли бачили спадающую вниз воду. Якщо переважав страх, паніка, значить, в реальному світі часто переживаєте з-за незначних труднощів. Вони представляються вам нерозв’язними, хоча насправді це не так. Ще одне значення — ви боїтеся приймати рішення і віддаєте перевагу перекладати відповідальність на інших людей.

Якщо ж вид каскаду викликає захват, це свідчить про надмірному оптимізмі. Іноді він переходить всі межі розумного, оскільки ви приймаєте невірні рішення. Вам складно об’єктивно оцінити масштаби лиха, що насуваються і зробити вірний крок.

Народний сонник

У поданні класичного тлумача символ уособлює швидкі зміни в житті сплячої людини. В залежності від обставин, ось до чого може снитися водоспад:

 • не тільки бачити, але й чути рев падаючої на камені води — знак того, що почуєте неймовірну звістку. Воно вразить вас, але не переживайте. Сонник вважає, що новина буде позитивною;
 • приснилося, що впали в чистий водойма — насправді занадто покладаєтеся на себе. Вам здається, що ваше життя ніщо не може зіпсувати, але ви помиляєтеся. Постарайтеся бути більш об’єктивним і розважливим у важливих ситуаціях;
 • у нічному видінні вируючий потік постає здалеку — наяву можете розраховувати на успіх. Якщо останнім часом справи йшли не кращим чином, то в найближчі дні ситуація почне виправлятися;
 • побачити каламутну воду чи киплячу — символ того, що належить отримати неприємні вісті. Не виключено серйозне захворювання;
 • обпеклися в бризках — ознака того, що належить образитися на іншу людину;
 • привиділося, ніби дивіться на потенційного самогубця, який хоче стрибнути з обриву, і допомагаєте врятуватися — в реальному світі допомога буде потрібна близькій людині;
 • якщо ж ви не змогли запобігти самогубство, значить, переживете образу, будете страждати від неї;
 • бачити веселку над водоймою — позитивний символ. Він вказує на те, що збудуться найпотаємніші бажання;
 • у нічному видінні несподівано з’явився невеликий, але чистий і освіжаючий каскад — насправді чекають зміни на краще. Невдовзі ви звільнитеся від неприємностей і відчуйте справжню свободу.

Сонник Фрейда

Як зазначав засновник психоаналізу, сон з водоспадом символізує сильні емоції, переживання. Дивитися на потік зверху або збоку — знак того, що збираєте в собі почуття, у тому числі негативні. У той же час слід виплеснути їх, щоб отримати розрядку, і більше не дратуватися по дрібницях.

Приснилося, що стоїте в самому низу, де вода вже не вирує, а заспокоюється — насправді варто урізноманітнити інтимне життя. В сексуальних відносинах з партнером ви ведете себе скуто, закрепощенно. Це заважає досягти гармонії і отримувати задоволення.

Сонник Міллера

За визначенням тлумача, водоспад у сні свідчить про пристрасних емоціях, неприборканих бажань. Нав’язливі ідеї, що переслідують вас, не так просто втілити в життя, як здається. Можливо, ви зможете впоратися з власними пристрастями, подолаєте їх, щоб досягти гармонії. Ви зможете домогтися бажаного, якщо будете діяти послідовно і виважено, а не під впливом сьогохвилинних бажань.

Сонник Ванги

У поданні ясновидиці і її сонника, водоспад в нічному видінні може уособлювати одна з таких подій:

 • сам по собі образ говорить про те, що доведеться пережити серйозне хвилювання, думати про що-небудь важливе. Після прийдешніх подій ви по-новому поглянете на навколишній світ і події в ньому. Ви зрозумієте, що життя може приносити щастя;
 • у сновидінні стояли під чистими струменями або купалися в падаючої води — насправді відчуйте енергію, прилив життєвих сил. Крім того, зрозумієте, що навчилися прислухатися до вищого розуму. Ви доторкнетеся до чого-небудь незвичайного і зможете допомагати людям, які цього потребують;
 • привиділося, ніби стоїте поруч з брудним водоймою — насправді виникнуть розбіжності з близькими людьми. Вам буде непросто протистояти конфліктам, але постарайтеся зробити це, якщо не хочете зіпсувати відносини.

Сонник Лоффа

Тлумач вказував, що вода і водойми відіграють важливу роль у житті людини. Це емоційний символ, який частіше всього співпадає з піком будь-яких сильних почуттів. Це знак існування життя, таємниць світобудови, але іноді він може символізувати небезпека. Тому інтерпретація образу, на думку Лоффа, може бути і позитивною, і негативною.

Щоб зрозуміти значення сновидіння, необхідно врахувати, що ще в ньому присутнє. Згадайте, які емоції ви відчували при вигляді вируючого потоку? Страх, відчай чи захоплення? Чи відчували ви на сполох? Був каскад бурхливим і сносящим все на своєму шляху, або він був низьким і викликав лише умиротворення?

Сучасний Сонник

У поданні цього тлумача, гарний великий каскад свідчить про внутрішнє оновлення, очищення, про позитивні зміни. Сон говорить про те, що ви зможете впоратися з поганими нахилами, руйнівними пристрастями, подолаєте всі негаразди. Тому людині, яка давно і безуспішно про щось мріє, образ вказує на реалізацію задуманого. До чого сниться чистий водоспад — до того, що доведеться брати участь у розважальному заході. Ви відмінно проведете час з приємними людьми та повеселіться від душі.

Якщо ж є темні, похмурі води, то це може вказувати на майбутні труднощі, неприємності. Проблеми, з якими доведеться зіштовхнутися, будуть надіслані у випробування. Ви отримаєте новий урок і знання, які в подальшому потрібно використовувати.

Сонник Петра I

В цьому соннику сам по собі символ уособлює щастя, радісні події, гармонійні стосунки з близькими людьми. Але його потрібно розцінювати і в залежності від обставин:

 • наснилося, ніби купаєтеся у воді — ваші почуття досягнуто найвищого піку;
 • якщо водойма виявився каламутним, брудним, то доведеться брати участь у великому святі;
 • пересохлий водоспад свідчить про задоволеннях і насолодах. Не виключено, що належить відправитися в подорож;
 • пити з каскаду — знак того, що ваша праця оцінять по достоїнству. Він буде щедро винагороджений;
 • до чого сниться водоспад молодій жінці, якщо вона п’є з нього — до того, що заміжжя виявиться дуже успішним;
 • сниться, що намагаєтеся вичерпати воду, і дістати до самого дна — в реальності зрозумієте, що таке справжня любов. Навіть якщо ви жодного разу нікого не любили, незабаром почуття захлиснуть вас;
 • падати разом з каскадом — сигнал про те, що зробите щось негідне. На це вас надихнуть нечисті на руку люди;
 • прати у водах — ознака того, що всі проблеми владнаються, тому не варто переживати;
 • купати дитину — наяву не станеться нічого поганого;
 • якщо набирали воду у вузьку посуд, то належить випробувати розлад.
Сонник - тлумачення снів