До чого сняться Прикраси. Снитися Прикраса золоте, срібне з камінням, знайти багато прикрас

Коштовності в сновидіннях можуть бути символом, пов’язаним з матеріальним благополуччям, а також за взаємовідносинами між близькими людьми. Важливо враховувати, в якому контексті є образ, щоб точніше його інтерпретувати. Сонники пропонують різні тлумачення того, до чого сняться прикраси. Ми пропонуємо згадати обставини сну і знайти підходяще значення в одному із зібраних у статті джерел.

Підсвідомість

У підсвідомому соннику прикраси можуть уособлювати поведінка людини в реальному світі. Згадайте, що саме ви робили. Якщо приснилося, що надягаєте коштовності, виставляючи напоказ, значить, насправді прагнете продемонструвати власне благополуччя. Ви вважаєте, що всі повинні цінувати ваші заслуги і досягнення.

Крім того, символ може уособлювати самооцінку людини. Зверніть увагу, як у сні виглядало прикраса. Якщо воно було зроблено зі смаком, це свідчить про внутрішню силу, енергії і рішучості у досягненні обраної мети. Навпаки, дешева біжутерія вказує на занижену самооцінку. Можливо, ви вважаєте, що не варті нічого хорошого.

Народний сонник

У поданні народного тлумача бачень, ось до чого сняться ювелірні прикраси:

 • втратити їх — поганий знак. Чекають втрати і в реальному світі. Не виключається сварка з близькою людиною чи матеріальні труднощі;
 • привиділося, ніби отримуєте в дарунок — в реальності успіх буде супроводжувати в сфері бізнесу. Якщо у вас ще немає власного справи, варто задуматися про його відкриття;
 • самому дарувати іншій людині — уособлення прагнення до необдуманих витрат, марнотратства. Ви разбрасываетесь грошима, з-за чого не можете зібрати капітал;
 • наснилося, ніби випадково виявили прикраси — незабаром належить не сама приємна зустріч. Не виключено, що відносини з членами сім’ї будуть напруженими;
 • намагаєтеся зняти ювелірні вироби, але не можете — в житті присутні обмеження і стримуючі фактори. Не виключено, що ви самі їх і створюєте;
 • приміряти коштовності — символ нового захоплюючого проекту;
 • вибирати в магазині — справи налагодяться;
 • довго перебирати прикраси — наяву занадто багато часу приділяєте пустим заняттям. Ви не робите нічого вартого або перспективного. Не варто розраховувати на успіх, якщо не готові змінюватися;
 • будь-які переплетені вироби (в тому числі ланцюжка або браслети) вказують на вірні і щасливі відносини. Мова може йти не тільки про романтичну зв’язку, але і про дружбу;
 • дівчині приснилося, що наречений надів коштовності — належить дізнатися чужу таємницю і зберегти її.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу описував значення того, до чого сняться золоті прикраси. На його думку, побачити, що їх дарують вам в дар — знак готовності до змін в особистому житті. Ви прагнете налагодити стосунки з партнером, чого б це ні коштувало.

Якщо привиділися сережки, то вони втілюють романтичні пригоди. Сниться, ніби приміряєте фальшиві коштовності, біжутерію — насправді доведеться пошкодувати про те, що вступите в сексуальний зв’язок.

Сонник Міллера

У поданні тлумача, ось до чого може снитися прикраса:

 • привиділося, ніби носите на собі, схильні перебільшувати власні здібності та заслуги;
 • отримати в подарунок від когось- у справах і бізнесі буде супроводжувати успіх;
 • у нічному видінні самі даруйте комусь- наяву дозволите собі нерозсудливості і марні витрати;
 • до чого сниться знайти прикраси — до того, що справи складуться так, як і ви розраховуєте;
 • втратити — ознака того, що не скористаєтеся хорошим шансом, який дозволив би багато чого досягти. Не виключено, що належить розставання з коханим;
 • носити кільця — насправді успіх буде супроводжувати у намічених планах;
 • до чого сняться прикраси з камінням на пальцях іншої людини — до того, що досягнете багатства, познайомитеся з новими цікавими людьми;
 • якщо приснилося, ніби коштовності прикрашають одяг — насправді можете розраховувати на неймовірне везіння;
 • до чого сняться прикраси жінки, які їй дарують — до того, що вона успішно вийде заміж, а життя складеться добре.

Сонник Ванги

У поданні провидиці виявити коштовності уві сні — це уособлення неймовірної удачі. Швидше за все, ваше життя буде щасливим і забезпеченим. Але побачити, що ви втратили ювелірні вироби — неблагополучний знак. Той проект, на який ви покладали всі свої надії, виявиться провальним. Ви не тільки не отримаєте прибутку, але навіть втратите того, що нажили раніше.

До чого сниться багато дорогих прикрас, надягнутих на вас — до того, що заздрість вас погубить. Ви занадто часто думаєте про матеріальні блага, що не належать вам. Але при цьому не готові докладати жодних зусиль задля досягнення бажаного багатства.

Якщо привиділося, ніби розглядає коштовності, що належать фамільного роду — це символ того, що цікавитеся таємницею свого походження. Вам цікаво дізнатися, ким були предки, оскільки ви не сумніваєтеся у величі власного родоводу.

Побачити, що купуєте ювелірні вироби — ознака майбутнього придбання. Ви давно мріяли про нього, і незабаром бажання здійсниться. Якщо ж купили фальшиві предмети, значить, покупка виявиться не такою корисною, як ви того очікуєте. Швидше за все, доведеться даремно витратити гроші та розчаруватися.

Сонник Лоффа

Тлумач вказував на те, що бачити уві сні прикраси із золота говорить про прагнення до матеріальних цінностей. Ви хочете демонструвати власний добробут і багатство відкрито. Ймовірно, вам подобається відчувати заздрісні погляди і шанування. Щоб точніше інтерпретувати нічне бачення, необхідно згадати, яке значення для вас грав той чи інший дорогоцінний предмет, як він у вас виявився.

Сонник Мельникова

На думку цього тлумача, отримати в подарунок гарні коштовності — символ майбутнього, зміни настрою. Якщо прикраси у сні були виконані зі шкіри, це уособлює вірність у романтичних стосунках, благополуччя в сімейному житті. Дорогоцінні ювелірні вироби символізують успіх в бізнесі.

Якщо сниться, що золото сусідить з бірюзою в якомусь предметі, значить, станеться щось неймовірне і дуже несподіване для вас. Приснилися намиста, кольє — насправді будете займатися дуже важкою справою, що забирає багато сил. Але і оплачуватися воно буде добре.

У сновидінні стала брошка — чекає приємний сюрприз. Сниться камея — насправді допомога і турбота потрібні дорогій людині. Поява кільця в баченні говорить про єдність людей, які здаються повними протилежностями. Будь-які висять вироби (наприклад, сережки) — знак майбутньої втрати. Ймовірно, ви не будете дорожити тим, що маєте.

Сонник Цвєткова

У толкователе езотерика можна знайти кілька можливих інтерпретацій образу. Наприклад, він описував коштовності, в яких були діаманти. Виявити їх — символ взаємності почуттів.

Якщо приснилося, що втратили перстень, значить, попереду розставання з коханою людиною. Надягаєте комусь на палець — отримаєте перемогу над недоброзичливцями. Сережки уособлюють подарунок або розкриття важливого секрету.

Сонник - тлумачення снів