До чого сняться Тапочки.Сон Тапочка або багато тапочок домашні,нові,одягнути або втратити

Тапки в сновидінні більшість тлумачів оцінюють негативно. У джерелах описують неприємні значення нічних образів, які передвіщають невдачі і біди сновидінню. Але не поспішайте засмучуватися, адже важливо врахувати і точні обставини сну. У статті розповімо, до чого сняться тапочки, з позиції декількох популярних авторів.

Підсвідомість

Цей образ у підсвідомості може бути пов’язаний з бажанням відчути затишок, спокій і гармонію. Іноді він є людям, у яких не все гаразд у сім’ї, є проблеми з особистими стосунками. А іноді, навпаки, вказує на те, що в сімейному житті не варто чекати негараздів, оскільки все складається добре.

Точне значення символу допоможуть визначити інші деталі нічного бачення. Згадайте, як виглядала у сні тапочка. Була вона красивою і новою? Або, навпаки, зношеної, брудною? Що ви робили з предметом? Вдягали або без коливань викидали?

Народний сонник

У класичному толкователе сам по собі образ може вказувати на те, що найближчим часом має пережити негативні події. Не виключено розставання з партнером або неприємності на роботі. Ось до чого сняться тапочки домашні, якщо враховувати різні обставини сновидіння:

 • білий колір говорить про небезпеки, яка загрожує життю сплячої людини. Також це символ спокою і умиротворення;
 • якщо ви шиєте самостійно, то доведеться довго і важко хворіти;
 • стара домашнє взуття вказує на те, що належить знову зіткнутися з якимись подіями або спогадами минулого. Не виключено, що вам нагадають про колишньому борг;
 • забули зняти тапки, коли вийшли на вулицю — в реальному світі треба бути зібраним. Безпечність та легковажне ставлення до життя приведуть до неприємностей;
 • до чого сниться багато тапочок — до того, що виникнуть неприємності, які потребують негайного втручання;
 • купувати предмет — знак того, що не треба вплутуватися в сумнівні авантюри. Остерігайтеся невизначеності і ризику;
 • продавати чи дарувати — сигнал про те, що захворіє хтось із близьких людей;
 • нові тапки вказують на швидке знайомство з потенційним обранцем серця. Можливо, все буде дуже серйозно;
 • надіти взуття, яке не підійшло за розміром — знак того, що вам складно даються стосунки з протилежною статтю. Найближчим часом нічого не зміниться, якщо ви не почнете займатися собою;
 • відірвана підошва попереджає про втрати і втрати;
 • якщо пропала пара, це є поганим символом. Сон пророкує розлучення, загибель дорогої людини та інші лиха;
 • знімати тапочки — насправді вирушите в строкове незаплановану подорож;
 • якщо тапки були непарними, значить, у стосунках вам не вистачає щирості, уваги та підтримки;
 • сниться, що річ рветься прямо на ваших очах — наяву належить зіткнутися з хворобою, сварками, іншими неприємностями. В житті настає тривала чорна смуга.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик у своєму соннику, тапочки є уособленням жіночих статевих органів, символом жіночого начала. Важливо звернути увагу на те, підходили вони за розміром. Якщо так, це говорить про те, що з особистим життям у сновидця все в порядку. Побачити занадто маленьку взуття — ознака того, що прагнете розірвати існуючий зв’язок, і знайти нового партнера. Навпаки, тапки були більше на кілька розмірів — наяву сумніваєтеся в обранцеві серця.

Виявити всередині цвях — сигнал про те, що не відчуваєте задоволення при статевої близькості. Тапки намокли, а ви їх сушили — насправді існує ризик незапланованої вагітності.

До чого сняться нові тапочки, які ви вибираєте — до того, що не вітаєте романтичних авантюр, а до вибору потенційних партнерів підходьте дуже відповідально. Якщо ж у підсумку ви їх купили, значить, прагніть до нових любовних пригод.

Чоловікові приснилося, що надягає тапки — хоче вступити в інтимну близькість. Однак не забудьте використовувати засоби контрацепції, попереджає сонник. Якщо ж бачення стало жінці, то говорить про небажання вступати в зв’язок з чоловіками. Ймовірно, сновидица воліє сама задовольняти свої потреби чи прагне до сексу з представницями власного статі.

Якщо взуття була брудною, це попереджає про можливі хворобах статевої сфери. Побачити, що вона разношена — перестанете відчувати почуття до партнера.

Сонник Міллера

У поданні цього автора, образ сам по собі уособлює невдалі особисті стосунки. Ймовірно, ви вступите в зв’язок з людиною, у якого вже є партнер. В результаті не чекайте нічого хорошого. У кращому випадку все завершиться болючим розставанням. У гіршому — приготуйтеся до серйозного скандалу.

Якщо сниться, що тапки комусь сподобалися, будьте готові до ризику для репутації. Якщо ви хочете зберегти її, то не потрібно загравати з усіма підряд. В іншому випадку вас чекає ганьба.

Сонник Адаскиной

Якщо приснилося, що предмет знаходиться поруч з ліжком, це віщує сімейні радості. До чого сниться одягнути тапочки — до того, що в сім’ї все буде складатися успішно. Якщо знімаєте їх, значить, доведеться провести час у колі близьких людей. Вас чекає чудовий відпочинок.

Якщо взуття опинилася під ліжком, потрібно поводитися обачніше. Швидше за все, ви будете вести себе занадто розбещено, і це призведе до безчестя і навіть до ризику судового розгляду.

Жінці привиділося, ніби її капці зносилися, виглядають старими — належить вступити у відносини з одруженим чоловіком, які не принесуть нічого доброго.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У цьому джерелі символ уособлює якесь розслаблення. Якщо приснилося, ніби виходьте на вулицю в домашньому взутті, або йдете в неї на службу, це є застереженням. Не слід бути розслабленим і недбалим, бо це спровокує проблеми. З-за цього ви ризикуєте опинитися в непростій ситуації.

Сниться, що приходите додому, і обуваете зручні капці — насправді втомилися і потребуєте відпочинку. Знайдіть для нього час, щоб не зіткнутися з перевтомою і стресом.

Сонник Федорівської

У толкователе описують наступні можливі значення символу:

 • сам по собі він означає невигідний союз і неприємності;
 • у соннику білі тапочки — знак ризику і небезпеки для життя. Найближчим часом може статися нещасний випадок, тому будьте пильні;
 • старі і зношені — сигнал про те, що доведеться повертати борги, про які ви встигли забути;
 • купити нове взуття для дому — належить брати участь в сумнівних інтригах;
 • вам дарують її — наяву отримаєте знаки уваги від людини, яка вже перебуває у шлюбному союзі;
 • самому дарувати — захворіє хтось із близьких людей;
 • у соннику порвати або втратити капці — ознака того, що будете напружено шукати вихід із скрутного становища. Але зробите неправильний вибір;
 • відправитися в тапках в людне місце — в реальності потрібно бути обачнішими. Надмірна легковажність призведе до втрати обличчя.

Сонник Цвєткова

На думку езотерика, сам по собі образ є до пліток і хвороб. Якщо при цьому тапочки були рваними, значить, не варто розраховувати на швидке одужання (особливо, якщо ви вже вболіваєте). Також цей символ віщує скандал і втрата репутації.

Сонник - тлумачення снів