До чого сниться Гребінець.Сон гребінець чужа,волосся на гребінці,сниться гребінець жінці

Гребінець, з точки зору більшості сонників, уособлює внутрішній світ людини. Вона може розповісти про те, погані або хороші вчинки буде здійснювати сновидець. Ми зібрали думки з декількох популярних джерел, щоб ви змогли визначити, до чого сниться гребінець, по одному з них.

Підсвідомість

З підсвідомої точки зору гребінець у сні може символізувати прагнення позбутися від чогось старого і непотрібного. Наприклад, якщо сниться, що ви расчесываетесь їй. Зверніть увагу на те, чи залишаються після цього волоски на щітці, і що ви робите з ними — викидаєте чи зберігаєте. Це буде вказувати на готовність до змін або небажання їх брати.

Народний сонник

З точки зору класичного тлумача, образ можна інтерпретувати з різних позицій. Він може мати відношення до змін в особистому житті або до того, як складатимуться справи. Залежно від обставин ось до чого може снитися гребінець:

 • якщо вона була новою, то варто приготуватися до тривалого нового роману (навіть якщо ви заміжня);
 • ви самі її купували — станеться щось позитивне. Не виключені нові приємні знайомства, цікаве проведення часу;
 • купити зламану або брудну річ — насправді не варто чекати нічого хорошого. Приготуйтеся до неприємностей;
 • незвичайна форма або красиві прикраси на предмет говорять про те, що вам піднесуть дорогий і відмінний подарунок;
 • дерев’яні зубчики свідчать про швидке досягнення намічених цілей;
 • побачити волосся на гребінці уві сні після розчісування — сигнал про те, що чекають матеріальні труднощі. Ви не контролюєте власні витрати, тому опинитеся в скрутному становищі;
 • на гребінці залишилися цілі пасма — остерігайтеся проблем зі здоров’ям. Вам загрожує серйозна хвороба;
 • сниться, що прибираєте волоски з зубчиків — наяву відбудеться щось дуже погане. Події, що відбуваються до гіршого змінять твоє життя. Вони позначаться не тільки на вас, але і на близьких людях;
 • великий та цікавий гребінь віщує підтримку від впливової людини. Не відмовляйтеся від допомоги новоявленого покровителя, оскільки вона дозволить вам досягти всього, про що ви тільки мрієте;
 • велика кількість дрібних зубів — свідчення того, що потрібно вести себе скромніше. В іншому випадку постраждає репутація, яка і так вже під загрозою;
 • якщо щітку, яка належить вам, використовував інший чоловік, то варто приготуватися до неприємностей. Хтось із недоброзичливців буде розпускати про вас погані чутки. Особливо, якщо побачений людина вам неприємний і в реальному житті;
 • у сні знайти гребінець — ознака того, що належить зайнятися важливими справами, навіть якщо ви того не хочете;
 • якщо гребінець зламався в руках, коли ви причесывались, це є застереженням. Варто берегти себе від хвороб. Але не переживайте — нічого серйозного вам не загрожує. Захворювання триватиме недовго, хоча і змусить на деякий час забути про звичного життя;
 • у нічному видінні використовували предмет, щоб зробити зачіску, просто розчесатися — насправді майбутній період буде стабільним. Вас чекає успіх в особистому житті, у справах і на службі;
 • якщо для того, щоб причесатись, ви використовували не один гребінь, а кілька, значить, потрібно виявити обачність. Найближчим часом вороги почнуть будувати підступи проти вас. Вони можуть об’єднатися заради поставленої мети.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, сон з гребінцем вказує на характер людини і його сприйняття дійсності. Образ свідчить про те, що сновидець «любить вухами». По суті, ви вірите всьому, що вам говорять, і приймаєте слова на віру. Це для вас важливіше ніж те, якої думки насправді людина про ваші достоїнства. Тому ви не зможете бути щасливі з тим, хто не вміє красиво залицятися, чи не вигадує нових компліментів. Навіть якщо ця людина насправді буде любити вас, ви не відповісте взаємністю. Проблеми в особистому сфері торкнуться не тільки взаєморозуміння, а й сексуальних стосунків.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього джерела образ уособлює чистоту думок людини, його самооцінку і відносини з оточуючими. Ось до чого сниться гребінець жінці чи чоловікові:

 • приснилося, що на гребінці були волоски — знак того, що ви помиляєтеся. Зараз завершується важливий етап у вашому житті, і ви вважаєте, що більше не згадаєте про нього. Але в майбутньому доведеться знову повернутися до того, що незабаром ви залишите у минулому;
 • прибирати волоски — в дійсності доведеться розплачуватися за помилки, здійснені раніше;
 • брудна гребінець — символ нечистої совісті і поганих вчинків;
 • у сні чужа гребінець з волосками — ознака того, що доведеться відповідати за вчинки іншої людини;
 • наснилося, ніби предмет зламався — наяву будете мирно спілкуватися з тим, кого раніше вважали недоброзичливцем;
 • крадіжка свідчить про те, що належить обдурити надії близької людини, розчарувати його;
 • дерев’яний виріб — простий символ життя. Можливо, доведеться виїхати за межі міста.

Сонник Ванги

Як вважала провісниця, поява символу в нічному видінні є попередженням. Якщо ви причесываетесь, значить, варто задуматися про рівновагу фізичної та духовної оболонки. Ви усвідомлюєте, що їх потреби сильно відрізняються, і це відбувається не просто так. Життя дано для того, щоб привести у відповідність і рівновагу душу і тіло. Якщо ви зможете зробити це, то отримаєте гарну нагороду.

Сонник Федорівської

З точки зору цього джерела, у сні купувати гребінець — це символ майбутніх змін. Якщо виявилося, що гребінець зламався, значить, належить нове важливе знайомство. Побачити, що расчесываетесь щіткою — знак того, що вирішите кардинально змінити власне життя. А ось причісувати когось іншого — в реальності зміни торкнуться одного з близьких для вас людей.

Приснилося, що вас хтось розчісує — наяву належить брати участь в незвичайних подіях. Бачити в сні, як зачісують іншої людини — насправді не варто надавати великого значення з’явився сну, оскільки він нічого не означає.

Сонник 21 століття

В цьому соннику гребінець сама по собі уособлює швидку сварку. Якщо приснилося, що предметів багато, і всі вони встромлені у ваші волосся, значить, варто приготуватися до великих неприємностей. Сниться, що купуєте щітку — в реальності чекають серйозні зміни.

У нічному видінні зачісується жінка — передбачаються великі втрати, фінансові збитки і непотрібні витрати. Якщо чоловік, значить, розчарується у сфері особистих відносин. Привидівся гребінець з дерев’яними зубчиками — завершиться проект, який триває вже довго. Взяти гребінець — сигнал про те, що незабаром почнеться нова любовна зв’язок.

Сонник Цвєткова

Якщо у сні приснилася гребінець нова, яку вам подарували, значить, чекає вірна дружба. Для молодої дівчини сон може означати, що їй зроблять пропозицію руки і серця. Розчісуватися — ознака яких-небудь змін, попередження про майбутню втрату.

Привиділася красива і декорована щітка — ваш новий партнер виявиться забезпеченішим і впливовою людиною. Якщо ж річ була пластмасовою і непоказної, значить, доведеться жити скромно і по кишені.

Сонник - тлумачення снів