До чого сниться Горобина.Горобина уві сні червона,ягоди або дерево,гроно горобини

Якщо в сновидінні з’явилася горобина, вона найчастіше вказує на зміни в сфері фінансів. Вони можуть бути позитивними або негативними, залежно від інших обставин сну. У статті розглянемо, до чого сниться горобина, з позиції кількох відомих тлумачів бачень.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні поява дерева з плодами може свідчити про прагнення до якихось задоволень. Якщо сниться, що ви ніяк не можете дотягнутися до висять грон, значить, не можете вирішити поставлене перед вами завдання наяву. Ймовірно, ви використовуєте різні підходи, але вони не приносять результатів. Не виключено, що ви не бачите відповідного рішення, оскільки вузько мислите. Також цей образ може вказувати на недостатність зусиль і, як наслідок, неможливість знайти бажане.

Якщо ягоди були переспілими, значить, втратили щось важливе. Можливо, в минулому ви допустили помилку, і тепер думки про це не дають спокою.

Народний сонник

З точки зору народного тлумача, символ пов’язаний з майбутніми турботами, не самими хорошими новинами. Лише в рідкісних випадках він може мати позитивне значення. Ось до чого сниться червона горобина, згідно з цим сонником:

 • приснилося, що обриваєте грона — насправді отримаєте погані звістки;
 • є ягідки сниться до сліз і розладу. Також це уособлення матеріальних труднощів. Потрібно багато витрат, тому будьте уважні. Краще заздалегідь прораховуйте можливі покупки, інакше доведеться зіткнутися з нуждою;
 • намагаєтеся зірвати стиглі грона, але не можете — шукайте спосіб вирішення важливої задачі. Якщо в результаті ви підставили сходи і дотяглися, значить, варто звернутися за допомогою до близькій людині;
 • садити дерево — до каяття в тому, що вчинили;
 • рубати під корінь — приготуйтеся до численних випробувань і сильним переживанням;
 • готуєте рябиновую настоянку — доведеться клопотатися, займатися домашніми справами і турботами;
 • пити її — знак задоволень, але короткочасних;
 • побачити ягідки на снігу поганий знак. Сновидіння пророкує емоційний криза, серйозний розлад;
 • якщо наснилося дерево з чорними плодами, це вказує на хворобу, самотність і тугу;
 • зірвати гілку чорноплідної горобини — сигнал про те, що чекає безліч неприємностей. Вони будуть дрібними, але все одно доставлять кілька неприємних моментів. Не відкладайте вирішення проблем на потім, щоб не погіршити їх;
 • сниться, що птахи клюють ягоди — ознака того, що успіх буде на вашому боці. Це бачення передбачає набуття фінансових благ, досягнення багатства;
 • сниться, що їсте гнилі ягоди — доведеться робити те, що вам не по душі;
 • купувати їх — насправді отримаєте прибуток;
 • топтати грона — уособлення дурних і необережних вчинків і необдуманих рішень.

Сонник Фрейда

Психоаналітик описував значення того, до чого сниться дерево горобини, усипане стиглими ягодами. Сновидіння вказує на те, що найближчим часом ви вступите в нову сексуальну зв’язок. Ви будете здивовані, оскільки партнером стане людина, перш добре вам знайомий. Раніше ви не уявляли його в ролі коханця, але відносини стануть для вас справжнім одкровенням.

Сонник Міллера

У соннику гроно горобини, яка гнеться під натиском вітру — знак майбутнього виграшу. Можливо, вам повезете в лотереї або ви отримаєте велике спадок від невідомих родичів. Щоб надалі не розчаруватися, не піддавайтеся ейфорії і не витрачайте всі гроші відразу. Складіть план, який дозволить зберегти капітал і навіть збільшити його.

Якщо приснилося, що вирішили випити гірку рябиновую настоянку — насправді постарайтеся діяти обережно. Не приймайте необдуманих рішень, оскільки вони виявляться помилковими. Вам потрібно планувати кожний свій крок, щоб надалі не пошкодувати про ризикованих діях.

Сонник Каратова

Автор вказує на кілька можливих інтерпретацій символу. Згідно з цим сонником, горобина, з якої ви готуєте компот або варення, говорить про нестачу пікантності, незвичайних відчуттів і емоцій. У вашому житті відбуваються тільки нудні події, тому ви мрієте про розмаїтті.

Якщо приснилося, що ви їсте вже готове варення, або п’єте компот з ягід, і пригощаєте ними тих, хто прийшов у гості, приготуйтеся до позитивних змін. У найближчому майбутньому відбудуться події, які змусять вас відчути себе щасливим. Радість буде бити ключем, і ви захочете розділити її з близькими людьми. Не соромтеся демонструвати своє щастя, оскільки все одно не зможете цього зробити. Емоції будуть бити через край, і ними обов’язково потрібно ділитися.

Сонник Езопа

Як вказував цей джерело, образ символізує самотність і стійкість. Плоди досягають стиглості і стають солодкими тільки після того, як переживуть перші морози. Ось до чого сняться ягоди горобини, згідно з цим толкователю:

 • привиділося, ніби зриваєте стиглі ягідки з гілок — в реальному світі варто приготуватися до серйозних випробувань. Життя не буде берегти вас і не дасть схаменутися перед кожним новим ударом;
 • сниться, що птахи клюють грона — ознака того, що допомога буде потрібно іншій людині. Він буде страждати від самотності, і не буде знати, до кого звернутися. Не відмовляйте йому в підтримці, адже вона дуже потрібна;
 • у сновидінні зламали гілку або зрубали дерево — наяву варто бути готовим до невдач і розчарувань. Найближчим часом від вас буде потрібно проявити всю мужність і самовладання, на що ви здатні. Вам належить поодинці битися з навалившимися труднощами;
 • якщо приснилися горобинові намиста, це є позитивним символом. Невдовзі ви перестанете страждати від самотності. У вашому житті з’явиться чоловік, з яким ви не будете відчувати себе кинутим. До того ж, він виявиться достатньо впливовим, щоб допомогти вам у вирішенні виникаючих труднощів.

Збірник сонників

Відповідно до інтерпретації цього джерела, горобина уві сні, посипана великими гронами — показник успіху. Але вам необхідно виглядати гранично ефектно, щоб не відлякати її.

Якщо приснилося, ніби грона настільки важкі, що гілки провисають вниз — знак того, що вас чекає неймовірний успіх. Матеріальне становище зміниться в кращу сторону. Швидше за все, ви виграєте в лотерею або отримаєте велике спадщину. Грошей буде достатньо, щоб зробити вас багатим людиною.

Пити рябиновую настоянку або вживати інші страви, в яких присутні стиглі ягідки — символ того, що потрібно бути обачнішими у вчинках. Ви ризикуєте зробити щось, за що потім доведеться відчувати сором.

Суміщений сонник

У цьому джерелі сон за участю образу розцінюється позитивно. Якщо наснилося дерево з ягодами, значить, належить спокійний період. Ви зможете розслабитися і відпочити. Крім того, стиглі грона пророкують успіх у всіх справах. Для бізнесменів настане вдалий період. Людям, які займаються сільським господарством, бачення обіцяє хороший врожай.

Негативне значення буде сновидінь, де ви їсте ягідки. У цьому випадку приготуйтеся до сліз, розчарувань і переживань. Горобинові намиста вказують на любов без взаємності.

Сонник - тлумачення снів