До чого сняться Соплі.Сон Соплі з носа,бачити,висякувати,снитися сопля

Якщо приснився нежить, виділення з носа, людині складно знайти щось хороше в такому сні. Більшість тлумачів також сходяться на думці, що подібний спосіб віщує неприємні події в житті сновидца. Він може попереджати про майбутніх конфліктах, майбутньої відповідальності за скоєні раніше злочини. У статті ми зібрали думки з декількох популярних джерел, щоб ви змогли визначити, до чого сняться соплі.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості символ пов’язаний з неможливістю досягти чого-небудь, з комплексами і страхами. Якщо є, що слиз в носі заважає дихати, не дає спокою, це звичайно вказує на тиск з боку. Ймовірно, зараз ви відчуваєте щось задушливу в реальності. Може бути, на вас впливають близькі люди або керівництво. Але зараз ви не можете самостійно приймати рішення. Це призводить до відчуття того, що вас душать, не дають реалізувати власні таланти та здібності.

Якщо сняться соплі уві сні, які були розмазані по вашому одязі, варто звернути увагу на власне сприйняття своєї особистості. Ймовірно, що у вас викликає стійке відторгнення. Не виключено, що ви в минулому відбувалося щось неприємне, із-за чого ви тепер страждаєте від гострого комплексу неповноцінності.

Народний сонник

В інтерпретації цього тлумача значення видіння найчастіше буде негативним. Ось до чого сняться соплі з носа, в залежності від обставин:

 • в сновидінні не можете дихати через забитого носа — наяву необхідно стежити за тим, що говорите. Не поширюй пліток, оскільки це не призведе ні до чого хорошого;
 • приснилося, що після нежиті в носі утворилася суха скоринка — потрібно домогтися успіху в намічених справах. Однак спочатку доведеться багато і наполегливо працювати, долати серйозні перешкоди. Тільки після цього ви знайдете все, про що мріяли;
 • до чого сниться висякати соплі на землю — до того, що понесете втрати, ймовірно, фінансові. Щоб уникнути цього, стежте за всіма витратами;
 • якщо шмаркалися в хустку, значить, навпаки, збільшите капітал. Ймовірно, вам зроблять дуже вигідну пропозицію;
 • сниться, що слиз густа і зелена — ознака загрожує помилки. Зараз потрібно ретельно стежити за своїми висловлюваннями, щоб не допустити фатального непорозуміння;
 • якщо ви сморкаетесь перед великою кількістю людей, це говорить про недосяжності бажаного. Ви поставили перед собою неможливу ціль, тому ризикуєте зіткнутися з серйозним розчаруванням;
 • у нічному видінні у виділеннях була присутня кров в реальності загрожує важка і тривала хвороба. Не ігноруйте зміни у стані здоров’я і відстежуйте тривожні симптоми, щоб вчасно почати лікування;
 • якщо нежить був з-за простуди, значить, недоброзичливці готові зробити перший крок. Незабаром має перейти до активних дій, якщо ви хочете захистити себе і своїх близьких. Але ви можете спробувати зберегти нейтралітет, щоб не зіткнутися з тривалим протистоянням.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, сам по собі ніс є вираженим фалічним символом. Тому будь-які виділення з нього слід оцінювати як щось, пов’язане з сексуальною стороною життя людини. Фрейд пояснював, що найчастіше слиз — це втілення образи, яку сновидець затаїв у реальному житті. Ймовірно, вам складно будувати тривалі стосунки з протилежною статтю, оскільки ви часто роздратовані і зліться на дрібниці. Необхідно звернути увагу на свою поведінку, щоб в майбутньому не залишитися на самоті.

Сонник Міллера

Сон з соплями цей автор оцінює з психологічної точки зору. Образ сам по собі вказує на те, що ви ще не вмієте відповідати за власні вчинки. Вам властиво поведінку дитини, а не дорослого. При цьому вік не має ніякого значення. Ця інтерпретація підходить для тих сновидінь, де ви высмаркиваетесь на землю.

Якщо приснилося, що сморкаетесь в хустку, значить, можна розраховувати на позитивні зміни. На службі належить підвищення, визнання товаришів по службі, а кар’єра піде в гору. Однак ви повинні розуміти, що будь-яка необережна дія може призвести до непоправних наслідків. Будьте уважні і обережні, щоб не зруйнувати все, що так довго створювали.

Приснилося, що у дитини нежить і слиз — в дійсності постійно відкладаєте на потім важливі справи. Необхідно навчитися справлятися з ними по мірі надходження. Це допоможе запобігти проблеми на роботі і в особистому житті.

Якщо сниться, що виділення з кров’ю, це вважається дуже несприятливим знаком. Бачення передвіщає хвороби, з якими зіткнуться найдорожчі для вас люди. Не виключено, що від вас будуть потрібні гроші, щоб впоратися з недугою.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що сама по собі хвороба в сновидінні не є приводом для паніки. Вона лише вказує на те, що ви повинні очистити свій розум від негативних думок і душу від гріхів. Це стимул переглянути своє ставлення до життя і до оточуючих людей.

Якщо сниться, що ви важко хворієте, і хвороба супроводжується сильним нежитем, значить, у минулому, вчинили щось не дуже приємне. Вам слід покаятися, попросити прощення у тих, перед ким серйозно винні. Можливо, тоді все утворюється в реальності.

Приснилося, що хворий хтось із близьких людей — насправді потрібно звернути увагу на рідних. Ймовірно, вони потребують вашої підтримки.

Сонник Катерини Великої

Якщо сниться, що нежить у будь-якого іншого людини — чекає зустріч, від якої залишаться самі несприятливі враження. Побачити, що ви самі захворіли, з носа течуть виділення — знак того, що належить напружений період у відносинах з дорогими людьми. З-за постійних сварок і скандалів справи на службі теж будуть йти не кращим чином.

Сниться, ніби у вас настільки сильний нежить, що від нього не допомагає ні одні ліки — насправді доведеться пережити серйозну втрату. Якщо ж в результаті ви змогли вилікуватися — незабаром буде цікаве і дуже щедру пропозицію.

Сучасний Сонник

У цьому толкователе описують наступні значення того, до чого може снитися сопля:

 • привиділося, ніби намагаєтеся висякатися, але не можете — належить зіткнутися з обманом і плітками;
 • зуміти висякатися, відчувати полегшення від цього — ознака того, що отримаєте великий виграш, подарунок;
 • у сновидінні слиз постійно тече у вас із носа — в реальності необхідно стежити за власними словами. Ви ризикуєте наговорити багато зайвого, і це негативно позначиться на майбутньому;
 • приснилося, що у вас густа і тягуча слиз — насправді виникнуть серйозні труднощі, які не вийде ігнорувати;
 • витираєте кому-небудь виділення належить сварка з цією людиною, якщо ви знаєте його наяву;
 • соплі з кров’ю передбачають серйозну хворобу.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Як вказують автори цього тлумача, нежить — несприятливий символ. Незалежно від того, хворієте ви самі або інша людина, сон означає, що ви зазнаєте поразки. Причиною цього стане власна неуважність. Спробуйте не покладатися лише на інтуїцію. Для початку можна прислухатися до порад розумних людей. Може бути, неприємностей ще вдасться уникнути.

Сонник - тлумачення снів