До чого сниться Кобра.Сон Кобра жінці або чоловікові, чорна кобра вкусила

Дослідники нічних видінь сходяться на думці, що поява змій є поганим символом. Це уособлення недоброзичливців, їх підступів і прийдешніх неприємностей. У статті ми зібрали думки з декількох популярних джерел, щоб ви змогли визначити, до чого сниться кобра</strong>.

Підсвідомість

Рідко у кого плазуни викликають позитивні емоції. Найчастіше люди підсвідомо бояться або навіть ненавидять змій. Тому їх поява в сні символізує якусь небезпеку, біди і проблеми, наявні в реальному світі. Проаналізуйте те, що відбувається в житті. Можливо, у вашому оточенні є людина, що пригнічує вас? Це хтось з начальства або з близьких людей?

До чого сниться кобра уві сні, обвивающая вас, не дає вдихнути? До того, що ви не відчуваєте себе потрібним. Ви не реалізуєте свої здібності, не робите те, чого по-справжньому хочете.

Народний сонник

В інтерпретації цього тлумача образ має негативне значення. Що саме означає сон з коброю, залежить від таких обставин:

 • потривожили клубок — насправді розчаруєтеся в знайомому людині. Він здавався добрим і відкритим, але проявить не самі позитивні нахили;
 • плазун виявилося на робочому місці — наяву остерігайтеся колег. Ймовірно, хтось готує пастку, щоб позбутися від вас, і зайняти ваш пост;
 • якщо спостерігаєте за змією в тераріумі, то майбутня подорож принесе лише неприємності і незручності. Якщо є можливість відкласти поїздку, зробіть це;
 • у соннику кобра, переползающая дорогу, вказує на швидкий конфлікт з начальством. Вам згадають всі попередні проступки;
 • приготувалася напасти на вас, остерігайтеся недругів, які довго перебували в тіні, але тепер готові до активного протистояння;
 • відчувати укус — знак того, що не зможете позбавитися від труднощів. Спробуйте витримати випробування з честю і гідністю;
 • до чого сниться чорна кобра — до того, що належить затяжний період неприємностей і переживань;
 • зуміти вбити плазун — символ позбавлення від бід, перемоги над ворогами, розкриття всіх поганих задумів, спрямованих проти вас;
 • зловити змію голими руками — в реальності не зможете так легко подолати майбутні випробування. Спочатку доведеться довго і наполегливо працювати;
 • тримати мертву кобру в руках — сигнал про те, що недруги виявляться занадто слабкими, щоб по-справжньому нашкодити вам.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, змії є втіленням чоловічого статевого органу. До чого сниться кобра чоловікові, яка гріється на сонці — до того, що в сексуальному житті у нього все в порядку. Якщо замість другої половинки приснилося плазун, то чекають приємні зміни в особистому житті (значення для жінок) або гомосексуальні натяки з боку представників власної статі (значення для чоловіків).

Сниться жало — виникнуть складнощі у відносинах з-за чоловіка. Якщо вкусили не вас, це свідчить про бажання нових відносин, зміни партнера. Полювати на змію — знак того, що в сексуальному житті все складається найкращим чином. Тікати — насправді боїтеся інтимних складнощів. Згорнута калачиком кобра символізує схильність до самозадоволення.

Якщо вона повзе, це уособлює інтимну близькість. Приснилося, що милуєтеся їй — віддаєте перевагу експерименти і нестандартний підхід до сексу. Цілувати її — ознака того, що любите оральний секс.

Сонник Міллера

З точки зору цього тлумача, ось до чого сниться кобра жінці чи чоловікові:

 • жінці наснилося, що її вкусила дохлое плазун — в реальності лицемірний один заподіє страждання;
 • убивати змій — отримаєте перемогу над ворогами, чого б вам це не коштувало;
 • проходити повз них — потрібно постійно боятися і переживати про те, як складеться життя;
 • кільцями обвивається навколо тіла і жалить — насправді ризикуєте серйозно захворіти. Крім того, ви нічого не зможете протиставити підступам ворогів;
 • тримати в руках — події, яким ви спочатку не додасте значення, в майбутньому принесуть багато неприємностей;
 • вжалили іншої людини — самі скривдите того, хто вам доріг;
 • діти, які грають зі зміями, попереджають про те, що ви не зможете визначити, хто вам друг, а хто — недоброзичливець;
 • сниться, що за спиною близької людини кобра погрозливо піднімає голову — дізнаєтеся про змові, спрямованій проти вас і друга.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що цей образ уособлює таємних недругів. Якщо приснилося, що змія повзе, значить, доведеться вступити у відкрите протистояння з ворогом, який вийде з тіні. Ймовірно, ви не зможете отримати перемогу над ним, оскільки він сильніше і могутніше.

Цілий звивистий клубок попереджає про наявність великої кількості недоброзичливців в оточенні. Заздрісники мріють про те, щоб ви позбулися всього, або навіть померли. Тож будьте обережними навіть у спілкуванні з тими людьми, яких вважаєте своїми друзями.

До чого сниться, що вкусила кобра? До того, що доведеться розчаруватися в близькій людині. Вже довгий час він діє проти вас, а ви не усвідомлюєте. Але незабаром все стане на свої місця, а таємниця розкриється.

Якщо ви змогли вбити плазун, значить, людство буде переживати період розквіту. Люди знову повернуться до Бога, почнуть будувати храми. Нечистій силі доведеться відступитися перед особою загальної щирої віри.

Сонник Лоффа

Тлумач вказував, що це складний для інтерпретації символ. З одного боку, він уособлює страх і жах, з іншого — свідчить про світ і мудрості. Точне значення визначається приналежністю сновидця до певної культури і фольклору, особистим досвідом.

Якщо сновидіння з участю кобр є людині, яка боїться їх до паніки, це не віщує нічого доброго. Якщо хтось тримає їх у руках, це може уособлювати джерело мудрості, світопорядку, оновлення і рішення всіх складнощів.

З іншого боку, цей символ вказує на спокусу, якесь духовне протистояння. Можливо, у вашому оточенні є людина, з яким склалися непрості відносини. Щоб точніше інтерпретувати побачене, проаналізуйте власні відчуття і поведінка змії в нічному видінні.

Сонник Нострадамуса

Відомий провісник був упевнений, що в цьому образі поєднуються гріхопадіння, зло і хитрість. Якщо отруйна плазун обвиває число Антихриста, то він сам прийде на землю. В цей час люди проявлять всі свої погані нахили. Прийде ера вбивць і грабежів.

Відчути укус змія — символ того, що з вашої вини, або з вини когось із членів сім’ї відбудеться скандал. Не виключено, що мова йде про серйозний політичний переворот. Приснилося напад кобри — насправді зіткнетеся з бідністю та нестатками. Зуміти вбити її — ознака позбавлення від недоброзичливців і перемоги над ними.

Відчувати на собі гострий зміїний погляд — сигнал про те, що ви привернете увагу впливових і жорстоких людей. Якщо привидівся цілий клубок, значить, вас обмовили і намагатимуться зіпсувати репутацію.

Сонник Цвєткова

У поданні езотерика, образ уособлює підступність і зраду. Якщо змія підповзає, це сниться до хвороби й зрадництва. Вбивати її — до того, що знайдете вихід зі складної ситуації.

Сонник - тлумачення снів