До чого сняться Лижі.Лижі уві сні,кататися на лижах в сні по снігу або з гори

Лижі асоціюються як з цікавим провожденієм часу, так і з небезпекою. Адже гірськолижний спуск з високої вершини пов’язане з певним ризиком. Тому те, до чого сняться лижі, може мати й позитивну, і негативну інтерпретацію. У статті ми зібрали думки з кількох авторитетних джерел. Вам потрібно тільки згадати обставини нічного бачення.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні процес катання може свідчити про бажання змінити обстановку. Ймовірно, ви хочете розслабитися і перестати думати про насущні проблеми. Зовсім необов’язково вони мають бути якимись серйозними або не мають рішення. Можливо, ви загрузли в одноманітної рутини побутових турбот і прагнете хоча б на час забути про них.

З іншого боку, сон з гірськими лижами може свідчити про бажання вступити в якусь авантюру. Вам не вистачає ризику, небезпеки і несподіваних подій. Ви хочете частіше відчувати захоплюючі емоції, оскільки вони допомагають відчути себе вільним. Однак, швидше за все, це залишається лише вашими мріями. А в реальному світі ви ведете себе досить нудно.

Народний сонник

З точки зору цього джерела, лижі у сні можуть мати одне з наступних значень:

 • якщо привиділися інші лижники, значить, у справах належить період застою. Однак можливе отримання привабливої пропозиції, яке на ділі виявиться дуже ризикованим і потенційно збитковим;
 • сняться сліди від полозів на снігу — в дійсності належить прийняти успішне рішення, яке приведе до досягнення благополуччя;
 • наснилося, ніби самостійно прокладаєте лижню по насту — в реальності доведеться добре обміркувати якесь важливе питання. Вам необхідно прийняти рішення і поставити крапку;
 • їхати в сні на лижах з крутої гори на гірськолижному курорті — знак того, що доведеться багато і важко працювати. Нова діяльність забере всі сили і час, але результат вас не розчарує;
 • бачити перетинаються сліди — символ напруженості у відносинах, непорозуміння і ризику розставання;
 • привиділося, ніби один предмет з пари зламався — наяву на давно наміченому шляху до мети виникне серйозна перешкода. З-за цього отримати бажане виявиться набагато складніше;
 • просто кататися — знак того, що треба діяти рішучіше. Через зволікання ваші справи ніколи не зрушаться з мертвої точки. Ви загрузнете в рутині і щоденні проблеми, але так нічого і не доб’єтеся;
 • сниться, ніби рухаєтеся в якомусь конкретному напрямку і в результаті досягаєте поставленої мети — показник того, що впораєтеся з усіма труднощами й ускладненнями. Ваш шлях до успіху може виявитися не таким вже й простим, але ви точно знаєте, як подолати труднощі. Тому можете розраховувати на успіх;
 • якщо під час катання впали, значить, проявіть фатальну необережність. Ви будете діяти занадто поспішно і необдумано. В результаті всі намічені плани доведеться скасувати. Ви не здійсните те, що задумали раніше.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик, кататися на лижах в сні — це ознака вашої прихильності до іншої людини і страху втратити відносини. Ви постійно думаєте про те, що розставання роздавить вас. Через це гальмується ваше власне розвиток, адже всі думки спрямовані лише у бік негативних асоціацій.

Якщо ж під час спуску вам було весело, значить, чекають нові сексуальні експерименти, до яких ви прийдете разом зі своїм партнером. Кожен з вас зможе проявити себе і випробувати щось нове.

Приснилося, ніби взяли спортивний інвентар напрокат — насправді в житті переважають випадкові контакти. У вас немає близької людини, з яким ви могли б розділити не тільки ліжко, але і духовні стосунки.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього сонника лижі і процес катання свідчать про накопиченої втоми сновидця. Якщо вам є цей образ, значить, пора перепочити або хоча б змінити рід діяльності.

Привиділося, ніби змащуєте полози — незабаром давній спір вирішиться на вашу користь. Мова може йти про судовому розгляді з діловими партнерами або про спорах з друзями. У нічному видінні прокладаєте лижню — сигнал про те, що близькі люди сподіваються на вашу рішучість.

Сонник Лонго

У цьому джерелі описують те, до чого сниться кататися на лижах, як знак необхідності змін. Бажано змінити обстановку, оскільки інакше ваше життя ніколи не зміниться на краще. Все те, що ви любите, буде лише тягнути вас в минуле. А справжнє залишиться безрадісним.

Якщо привиділася зламана лижа, значить, доведеться зіткнутися з перешкодами на шляху до наміченої мети. Імовірно, ви вже давно поставили перед собою яку-небудь задачу, але не можете добитися її вирішення. Зараз вам потрібно діяти рішуче і сміливо. Якщо ж ви продовжите тупцювати на місці, то так і не дізнаєтеся, до чого прагнули. Не потрібно впадати в депресію через те, що не все виходить так, як ви задумали. Погані думки потрібно припиняти і продовжувати рух вперед незважаючи ні на що. Тільки так ви наблизитеся до успіху.

Сниться, ніби берете спортивний інвентар напрокат — найближчим часом має спілкування з дітьми близьких людей. Дитина може поставити в глухий кут непростим питанням, але постарайтеся знайти правильну відповідь.

Сонник від А до Я

У цьому джерелі образ сам по собі передвіщає радість і спокій. Але у нього може бути інше значення, яке залежить від обставин:

 • у сні йти на лижах по снігу, по прокладеній до вас лижні — знак непростої подорожі, в яку доведеться відправитися;
 • якщо самостійно прокладали лижну трасу, значить, доведеться робити нелегкий вибір. Від того, наскільки правильним виявиться рішення, буде залежати ваша подальша доля;
 • наснилося, ніби полози ламаються — насправді зможете отримати бажане, не докладаючи для цього ніяких особливих зусиль;
 • привиділося, ніби скочується з високої гори — насправді можете розраховувати на успішне завершення дуже непростої справи;
 • спостерігати перетинаються сліди на снігу — показник неясності в романтичних стосунках;
 • якщо приснилася накатана лижня в сніжному лісі, значить, зможете прийняти правильне рішення.

Сучасний Сонник

У поданні цього джерела образ вказує на майбутню зміну обстановки, на радісні поїздки, а також інші задоволення, які ви будете отримувати від життя. Якщо в нічному видінні зламали інвентар, коли піднімалися на гору, значить, наяву були дуже близькі до наміченої мети. Однак вороги зроблять все, щоб ви не знайшли бажане. Не варто засмучуватися, адже завжди є шанс виправити те, що не вийшло.

Їхати на лижах уві сні і зуміти добратися до наміченої точки — показник того, що начальство оцінить ваш креатив і розум. Швидше за все, можна розраховувати на майбутнє підвищення. Якщо чоловікові привиділося, що він дістався до фінішу, значить, зможе підкорити обраницю серця, до якої вже давно проявляє знаки уваги. Ви зробите пропозицію руки і серця, і вам дадуть відповідь згодою.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Образ, з точки зору цього джерела, символізує цілеспрямованість і рішучість людини, які приведуть до досягнення успіху. Але зламати полози — ознака того, що занадто поспішаєте. Стримайте запал, якщо справді хочете домогтися бажаного.

Сонник - тлумачення снів