Чистити рибу уві сні.До чого сниться Чистити рибу уві сні для жінки,чищена риба

Риба в багатьох толкователях розцінюється позитивно. Тому процес видалення луски і нутрощів може бути символом майбутніх радісних подій. Однак те, до чого сниться чистити рибу уві сні, буде залежати і від додаткових обставин сновидіння. Ми розглянемо всі можливі аспекти образу і розповімо, що він може означати з позиції того чи іншого джерела.

Підсвідомість

Сам по собі цей процес в підсвідомості може уособлювати прагнення розкрити що-небудь. Мова може йти про спробу продемонструвати власне «Я», про бажання довести оточуючим, чого ви варті насправді. Іноді сновидіння є людям, які відчувають себе непотрібними, недооціненими.

До чого сниться чистити рибу — до прагнення розкрити якусь таємницю, зірвати покриви з того, що ви не до кінця розумієте. Не виключено, що вам довірили зберігати секрет, але ви не хочете цього робити.

Народний сонник

У народній інтерпретації бачень описують таке можливе значення сну, де ви чистите рибу, велику чи маленьку:

 • якщо при цьому вона була свіжою і великої, значить, чекають позитивні зміни, радісні події, успіх;
 • навпаки, худа, хвороблива, з неприємним запахом або ознаками гниття — втілення майбутніх випробувань, бід і труднощів;
 • занадто маленька — показник невеликих труднощів і клопотів. Це будуть незначні труднощі, але вони можуть зіпсувати вам настрій;
 • у сні рибу бачити, вже потрошеную, а кишки — лежать поруч — символ того, що неприємності пройдуть повз вас. Приготуйтеся до того, що над вами нависне загроза благополуччю. Однак у вас є можливість зробити правильні кроки;
 • наснилося, ніби перебирає тельбухи, пачкаетесь в них — найближчим часом загрожує нещастя, якого не вдасться уникнути;
 • якщо таке бачення стало хворій людині, то може свідчити про раптову смерть і неможливості лікування;
 • під час очищення особина вислизає у вас з рук — насправді досягнете поставленої мети. Однак виявиться, що не так вже вам і хотілося отримати це;
 • рибка постійно виривається з рук, б’ється — насправді належить спілкування з дуже слизьким і спритною людиною;
 • привиділося, як луска переливається і летить у різні боки — ознака того, що поліпшити матеріальне становище. Не виключено отримання великого прибутку;
 • поки патрали особина, кістки переломались у вас в руках і вп’ялися в шкіру — попередження про серйозну небезпеку. Ви ризикуєте стати жертвою нещасного випадку;
 • поганим знаком буде виймати кістки у рибки, яка ще жива. Це вказує на швидку кончину сновидця;
 • сам по собі оголений скелет віщує проблеми зі здоров’ям, розчарування, зрада близьких людей;
 • улов, у якого вилучили потрухи і луску, був червоного кольору — показник того, що дізнаєтеся таємницю від близької людини. Ця інформація принесе вам користь і виявиться дуже цікавою.

Сонник Фрейда

Чистити рибу уві сні для жінки або чоловіка може свідчити про нездатність відволіктися від подій в бізнесі подій. Швидше за все, ви думаєте лише про справи і не можете зосередитися на інтимної близькості. У вас немає можливості розслабитися і це заважає отримати задоволення від контакту з партнером.

Чоловікові таке бачення може розповісти про загрозу сексуальної дисфункції. Адже постійна зосередженість на бізнесі негативно впливає на потенцію. Подумайте про те, що для вас важливіше, і навчіться розмежовувати сферу ділових відносин і сексу.

Якщо ж після отримання ви приготували страву і з’їли його, то чоловікові це говорить про бездушності. Ймовірно, при інтимній близькості ви ні на секунду не замислюєтеся про те, що відчуває партнерка. Вас турбує лише власне задоволення.

У сні чистити рибу з ікрою, але нічого не виявити сигнал про те, що вас постійно переслідує страх виявитися неспроможним у ліжку. Найчастіше подібні тривоги пов’язані з невдалим першим досвідом близькості. Слід розібратися зі своїми комплексами, оскільки вони негативно позначаються на справжнього життя.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього джерела образ може вказувати на наступні обставини:

 • чистити і власноруч ловити рибу у сні — знак того, що чекають серйозні випробування. Однак у ваших силах впоратися з ними;
 • якщо ж усім процесом займається інша людина, а ви лише спостерігаєте, значить, життя надасть вдалий шанс. У ваших силах використовувати його, щоб поліпшити стан справ;
 • у сновидінні займалися обробленням мертвої тушки — ознака майбутніх втрат і нещасть;
 • взяли живу особину — в дійсності ваші почуття виявляться взаємними;
 • бачите не тільки процес патрання, але і гачки, на які ловлять рибку — насправді доля у ваших руках. Тільки ви можете вирішити, що потрібно зробити для поліпшення стану справ.

Сонник Гришиній

В цьому соннику чистити рибу або просто бачити її — символ того, що сновидінню чекають нещастя, біди. Його будуть переслідувати невдачі. Якщо після отримання ви приготували страву і їсте, варто бути готовим до збитків та погіршення стану здоров’я.

Приснилася мертва особина — в реальному світі будуть переслідувати невдачі. Ймовірно, події, які будуть відбуватися найближчим часом, сильно розчарують вас. Якщо після патрання коптите рибку, це знак майбутніх неприємностей. Є її — до якої-небудь залежності.

У нічному видінні патрали великих світлих мешканців річки — насправді належить приємно здивуватися. Під час процесу рибка б’ється у вас в руках — уособлення турбот, марних жертв і втрати репутації.

Сонник Лонго

В цьому соннику рибу чистити і потрошити — позитивний ознака для тих, у кого є якісь труднощі. Ймовірно, найближчим часом ви зрозумієте, як потрібно діяти, щоб розібратися з проблемами.

Сниться, ніби прибираєте луску, змиваєте її в сток — насправді передбачаються серйозні фінансові труднощі. Можливо, ви виявите надмірну самовпевненість, що позначиться на матеріальному становищі.

Сонник Нострадамуса

У поданні провісника, сам по собі образ може бути пов’язаний з двоїстістю, проблемами, мінливістю. Якщо у вашому баченні риби було дуже багато, значить, покладаєте занадто багато надій на милість долі. Не варто цього робити, оскільки ризикуєте втратити шанси випадають.

Розчленили, приготували і з’їли — насправді отримаєте дивну, але щасливу новину. Якщо патрали зіпсовану рибку, значить, доведеться зіткнутися з неприємними чутками. Вони вплинуть на ваші стосунки з впливовою людиною. Якщо ж приснився живий короп, це свідчить про вашу стійкості та здатності протистояти ударам долі.

Сонник Цвєткова

Як вважав езотерик, у сні чистити солону або свіжу рибу — показник швидких неприємностей. Вони виникнуть вашої власної вини. Якщо в руках мертва особина, значить, доведеться тяжко захворіти. Після патрання приготували і з’їли — у реальному світі доведеться турбуватися про що-небудь.

Перед обробленням самостійно зловили істота — знак того, що матимете успіх. Якщо зловив хтось інший, значить, чекає народження дитини. При потрошінні тримали в руках тухлу, разлагающуюся рибку — наяву збільшите свій дохід.

Сонник - тлумачення снів