До чого сняться Ковзани.Сонник Ковзани кататися по льоду тлумачення сну

Ковзани — багатозначний символ. Спортивний інвентар використовується, щоб кататися на ковзанці, і весело проводити час. Однак це ще й гостро заточений предмет, який при неправильному використанні може становити небезпеку. Тому те, до чого сняться ковзани, буде залежати від дій сновидця в нічному видінні і від інших обставин.

Підсвідомість

Щоб визначити значення символу з точки зору підсвідомості, потрібно згадати — що ви робили в сновидінні. Наприклад, кататися на ковзанах у сні може бути знаком того, що в реальності вам не вистачає позитивних емоцій, відпочинку і розслаблення. Цей образ може натякати на надмірну завантаженість.

Якщо насправді ви не вмієте ковзати по льоду, значить, бачення вказує на прагнення до нових знань та успіху. Вам подобається дізнаватися щось нове, а також домагатися бажаного, яким би складним не був шлях.

Бачити, як на ковзанці веселяться інші люди, а ви лише спостерігаєте — показник замкнутості і небажання впускати у свій внутрішній світ занадто великої кількості оточуючих. Іноді це ще і символ заздрості, яку ви відчуваєте у відношенні тих, хто досяг більшого успіху.

Народний сонник

Ковзани і тлумачення сну з їх участю будуть мати одне з наступних значень:

 • сниться, що катаєтеся на них, відчуваєте себе впевнено на льоду, ковзаєте з легкістю і грацією — позитивний знак. Усі ваші починання чекає успіх. Ви реалізуєте те, що запланували, без найменших зусиль. По дорозі вам не доведеться протистояти труднощам або справлятися з труднощами;
 • навпаки, відчувати себе невпевнено, постійно обдумувати кожен свій рух, спотикатися — показник нерішучості. Ймовірно, вам належить непроста справа, але не варто за неї братися. Зараз у вас недостатньо знань і навичок, щоб його реалізувати. Вас чекає провал і шкоди для репутації;
 • покупка нового спортивного інвентарю сигналізує про прагнення швидше впоратися зі справами. Можливо, ви займаєтеся справою, яка приносить багато проблем, і не приносить задоволення. Ви хочете швидше покінчити з усім і забути неприємний період;
 • сняться полози, які ви не використовуєте — чекає складний період на службі. Швидше за все, ви не знайдете розуміння у колег. Буде дуже непросто скласти єдиний план дій;
 • стало, ніби ви — професійний фігурист, виступаєте на публіці — в реальності візьметеся за справу, в якому нічого не тямите. Вам доведеться проявити максимум кмітливості, щоб завершити проект. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на успіх і досягнення всіх бажаних благ і висот;
 • приснилося, що стали дитиною, і вирішили покататися на льоду — в дійсності збудеться все, про що вже давно мріяли. Це позитивний символ, який обіцяє сновидінню щастя, успіх і гармонію. Гарне значення образу посилюється, якщо при цьому ви каталися з легкістю та радісними емоціями.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, каток або полози мають безпосереднє відношення до інтимної сфери. Це втілення жінки і її статевої системи. Тому в соннику кататися на ковзанах — це уособлення інтимної близькості. Зверніть увагу на те, які емоції ви відчували в цей момент, і як себе вели. Це може розповісти про те, як ви дієте в сексі.

Якщо з працею використовували спортивний інвентар, були нерішучі, значить, не прагнете до близькості в реальному світі. Ви ще не готові до інтимних зв’язків. А от легко і швидко ковзати по льоду — ознака розкутості і свободи в сексуальних контактах.

У нічному видінні спортивний інвентар виявився з тупим лезом — наяву варто звернутися до лікаря. Цей сон натякає на наявність проблем у статевій сфері. Наприклад, про зниження лібідо у жінок і погіршення потенції у чоловіків.

На ковзанці була присутня велика кількість людей — насправді у вас багато партнерів і дуже насичене сексуальне життя.

Сонник Міллера

Як вважав тлумач, каток, на якому люди весело проводять час, може свідчити про прагнення людини відпочити і розслабитися. Але у цього символу можуть бути і додаткові значення:

 • привиділося, ніби насилу використовуєте спортивний інвентар, постійно падаєте — сигнал про те, що близькі люди замишляють щось недобре. Остерігайтеся зради з їхнього боку;
 • самі по собі ковзани уві сні можуть свідчити про майбутню втрату майна, звільнення та інших болючих втрат;
 • під час катання лід проломився прямо під вами — показник того, що вас оточують недоброзичливці. Не варто розраховувати на їх допомогу. Навпаки, вони в будь-який момент можуть зрадити;
 • з боку спостерігати за радіючих і тими, хто катається людьми — у вас будуть розпускати неприємні чутки. Якщо ви не проявите обачність, репутація може серйозно постраждати. Спровокувати скандал може один з тих друзів, кому ви вірите.

Сонник Петра I

У цьому джерелі описують значення бачень наступним чином:

 • з’явився чоловік, який швидко обертається на полозах — знак того, що потрібно бути спритнішим. Рішучість і енергійність дозволять вам добитися небувалого успіху. Але зволікати не можна;
 • у соннику ковзани, які крутяться самі по собі, вказують на нові справи і проекти;
 • сниться, ніби хтось впав на ковзанці — насправді чекають фінансові втрати. Проте надалі ви впораєтеся з наслідками шкоди;
 • приснився тільки один предмет з пари — наяву укладений шлюб виявиться дуже щасливим;
 • ви наділи спортивний інвентар і не виявили на ньому лез — в реальному світі доведеться важко працювати, щоб забезпечити своїх близьких самим необхідним. Нещастя будуть буквально переслідувати вас;
 • обмінюватися полозами — ознака взаємних почуттів та вірності з боку партнера;
 • втратити ковзани — символ неприємностей, якими загрожує заплановану подорож. Якщо ще не пізно, краще скасувати його.

Сонник від А до Я

Якщо у сні катаєтеся на ковзанах по льоду ковзанки, значить, положення на службі виявиться нестійким. Грядуть скорочення. Наснилося, ніби вирушили на який-небудь водойма і там встали на полози — насправді будете надто покладатися на допомогу друзів у важливій справі. Проте надалі виявиться, що вони не надто обов’язкові. Це може спровокувати серйозний конфлікт або навіть розрив зв’язків.

Привиділося, ніби точите леза — насправді про вас злі чутки розпускають. Катаєтеся на тупих полозах і часто падаєте — відносини з бізнес-партнерами виявляться напруженими. Роликові ковзани — це символ цікавого проведення часу. Ви заплануєте пікнік з друзями, але приболеете.

Старовинний російський сонник

До чого сниться кататися на ковзанах, відповідно до цього джерела? До того, що доведеться клопотати даремно і займатися неважливими справами. Ймовірно, вас притягнуть до вирішення проблеми, яка виникла не з вашої вини. До того ж, ви можете виявитися некомпетентним в тому питанні, яке вас покладуть.

Якщо ж ви ковзати по льоду і розумієте, що на вас немає спортивного інвентарю, сприймайте це, як попередження. Сон натякає на те, що вам загрожує серйозна небезпека.

Сонник Цвєткова

Автор описував одне можливе значення образу. Якщо приснилося, ніби катаєтеся на полозах, значить, заплановане справа приведе до успіху.

Сонник - тлумачення снів