До чого сняться Динозаври.Сон Динозавр в місті, великий сниться жінці

Те, до чого сняться динозаври, буде залежати від того, як вони себе ведуть. Агресивна поведінка або, навпаки, дружелюбність розкажуть про те, які події відбудуться в життя сплячої людини. Ми пропонуємо згадати, в яких обставинах вам привиділися доісторичні істоти, щоб точніше проаналізувати нічне бачення.

Підсвідомість

Психологи вважають, що подібні образи свідчать про зв’язок сновидця з підсвідомими інстинктами. Сон може розповісти про те, що ви хотіли б повернутися до далекого минулого. У цього значення може бути дві можливі інтерпретації. Або ви прагнете повернути те, що колись відбувалося у вашому житті, оскільки вважаєте цей період кращим. Або ви бажали б насправді переміститися на багато років назад.

Якщо вірно останнє значення, значить, у вашому житті відбуваються неприємні події, з-за яких ви відчуваєте себе нещасним. Однак зміна епохи навряд чи принесла результат. Пам’ятайте, що проблеми можуть виникнути у будь-якій ситуації, але потрібно навчитися їх вирішувати.

Народний сонник

У класичному толкователе пропонують враховувати, чи тварина спокійним, або намагався атакувати. Від цього буде залежати, до чого сниться динозавр жінці чи чоловікові:

 • мирно пасущееся істота говорить про те, що в числі ваших друзів причаївся зрадник. Будьте обачнішими, адже проти вас можуть замишляти недобре;
 • тікати від величезних тварин — символ того, що всі ваші страхи надумані, а насправді нічого серйозного вам не загрожує. Перестаньте весь час панікувати і вважати, що ви в біді;
 • якщо опинилися на спині у плазуна, і проїхались з вітерцем, значить, найближчим часом чекає цікаве подорож;
 • спостерігати за доісторичними істотами в природному середовищі — ознака незабутнього видовища, свідком якого незабаром станете;
 • у соннику динозаври нападають — це показник загрожує лиха і неприємностей;
 • якщо в результаті ви змогли прогнати їх, значить, нещастя пройдуть повз;
 • з’явилося стадо травоїдних істот — в реальному світі належить вчинити покупку, про яку давно мріяли. Таке ж значення сновидінь, де є яйце в гнізді;
 • якщо привидівся хижак, значить, доведеться розпрощатися з грошима, втратити кошти;
 • побачити його замкненим у клітці — символ майбутньої перемоги над недоброзичливцями;
 • мертву тварину вказує на серйозний ризик для вашої репутації, якщо нічого не зробити для її порятунку.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу вважав, що цей образ може бути дуже цікавим для тлумачення, хоча і рідко говорить про чимось позитивним. До чого сниться великий динозавр по Фрейду? До того, що сновидець відчуває тривогу. Вона може бути пов’язана зі страхом втратити все, що було нажите важкою працею. Мова йде про турботу, яке має ставлення до близьким людям, фінансового благополуччя. Інший момент — символ може свідчити про те, що ви зробили не дуже приємний вчинок, і боїтеся, що про це стане відомо оточуючим.

У сновидінні при вигляді плазуна відчували збентеження або паніку — насправді належить пройти через публічне приниження. Ви будете розчавлені, але постарайтеся не опускати рук. Якщо ви витримаєте випробування, то зможете домогтися успіху і створіть власну репутацію.

Сонник Міллера

Автор вказував на те, що подібні образи нечасто присутні в житті сплячої людини. Він описував наступні можливі значення снів:

 • до чого сняться динозаври в місті, які викликають паніку у оточуючих? Якщо сам факт їх присутності на вулицях спровокував жах, значить, ви не готові змиритися зі змінами, які почали відбуватись в вашому житті. Ви постійно думаєте про те, що можна було змінити, але тільки витрачаєте свій час і сили. Даремно ви раз за разом прокручуєте в голові відбулися події, адже нічого вже виправити не можна. Вам потрібно навчитися жити з тим, що сталося, і приймати це як належне;
 • наснилося, ніби тікаєте від доісторичних істот — насправді вам загрожує серйозна небезпека. Все почнеться з безневинного жарту, яку вирішить зіграти з вами хтось з оточення. Але події візьмуть несподіваний і навіть трагічний оборот, тому будьте обережніше;
 • стало, ніби самі потрапили в епоху, коли жили велетенські ящери, і бачите їх у природному середовищі існування — наяву належить дивовижне і цікаве пригода. Ймовірно, місце, в яке ви підете, буде пов’язано з історією.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що бачити уві сні літаючого динозавра — це ознака майбутнього сильного землетрусу. Стихійне лихо буде такого масштабу, що віднесе тисячі або навіть мільйони життів, а також зітре багато населені пункти з лиця Землі. Якщо при цьому птеродактиль пролетів прямо над вашою головою, значить, ви або хтось з дорогих людей постраждаєте від розгулу стихії, позбудетеся майна. А от побачити лише намальоване тварина — символ того, що біда омине. Синоптики будуть запевняти в тому, що землетрус відбудеться, але їх прогнози виявляться помилковими.

До чого сняться динозаври у воді? До того, що настануть важкі часи. Планету чекає серйозна посуха, оскільки всі запаси води виявляться глибоко в надрах, а на поверхні нічого не залишиться. Люди помиратимуть мільйонами до того моменту, поки не почнеться сильна злива, який відновить баланс.

Якщо стало, ніби воюєте з доісторичним створенням, значить, в світі відбудеться глобальний збройний конфлікт. Буде дві сторони, кожна з яких вирішить відстоювати власну точку зору. В залежності від того, чи здобули ви верх або програли, конфлікт завершиться примиренням або ядерними ударами.

У сновидінні величезна плазун виявився замкненим у клітці зоопарку — насправді людство вирішить знищити ядерну зброю, оскільки усвідомлює його небезпека.

Сонник від А до Я

Якщо в нічному видінні тварини з’явилися в природному середовищі існування, значить, незабаром зможете спостерігати за незвичайним видовищем. Можливо, в ваше місто приїдуть організатори атракціонів.

У сонникудинозавр, який опинився в місті і все ламає у себе на дорозі, попереджає про небезпеку. Все може починатися, як розіграш, але в подальшому призведе до непередбачуваних наслідків.

Сучасний Сонник

У цьому джерелі образ натякає на те, що потрібно завершити раніше розпочаті проекти. В іншому випадку від них не буде ніякого толку. Ви лише даремно витратите час і сили.

Іноді подібний символ вказує на те, що ви дотримуєтеся консерватизму, з-за чого часто втрачаєте цікаві можливості і шанси. У сні тікаю від динозаврів — це попередження про те, що необхідно діяти обачніше. Ваше життя, здоров’я і майно знаходяться в небезпеці.

Сонник Авадяевой

До чого сниться, що динозаври з’явилися дівчині або чоловікові — до того, що доведеться зіткнутися з яким-небудь страхом, з силою, яку неможливо ігнорувати. Якщо істота виявилося хижим, то незабаром зможете розраховувати на підтримку людини, наділеної владою. При цьому воно спробував напасти на вас — ознака того, що ви дуже стурбовані тим, що думають оточуючі. Прагнення пустити їм пил в очі не призведе ні до чого хорошого.

Сонник - тлумачення снів