До чого сниться Нижня білизна.Сонник Нижня білизна бачити, купувати в сні

Нижня білизна в сновидінні найчастіше уособлює щось особисте, таємниче. Тому деякі дії з предметом гардеробу можуть свідчити про те, що станеться в особистому житті, як до цього будуть ставитися оточуючі. У статті розглянемо, до чого сниться нижню білизну, з точки зору декількох популярних авторів.

Підсвідомість

У поданні підсвідомості, цей образ пов’язаний з внутрішнім світом людини, зі сферою особистих відносин. Необхідно звертати увагу на те, як виглядала одяг, чи вона чистою чи брудною і старої.

Заношенное нижня білизна бачити в сні — свідчення того, що ви не радієте, що відбувається в житті подій. Ймовірно, вже давно з вами не відбувалося нічого нового і цікавого. Низка одноманітних буднів викликає нудьгу і бажання змінити обстановку. В цьому випадку не потрібно зволікати, оскільки інакше зіткнетеся з апатією і депресією.

Якщо ж у нічному видінні речі були новими й гарними, це може вказувати на цікаві події в реальному світі. Можливо, перед вами замайоріли нові перспективи і ви передчуваєте, що ще станеться найближчим часом.

Народний сонник

У класичній інтерпретації описують наступні значення того, до чого сниться нижню жіночу білизну:

 • приснилося, що почали прати — насправді зіткнетеся з плітками і заздрістю;
 • вішати на мотузку сушитися — до публічного виставлення власної особисте життя напоказ;
 • якщо прали в брудній воді, отже, треба приготуватися до випробувань і лих;
 • спіднє було новим і красивим — позитивний знак, особливо, якщо воно було білого кольору;
 • червоні предмети гардероба вказують на швидке початок нових романтичних стосунків, які захоплять вас з головою;
 • привиділося, ніби в одній нижній білизні сідаєте в ліфт і піднімаєтеся на верхній поверх — в реальності належить запаморочливий успіх і набуття благополуччя. Проте при цьому доведеться все життя стикатися з заздрістю і наговорами;
 • сниться, як інша людина переодягається — ознака незручної ситуації, в якій опинитеся. Буде складно знайти вихід із становища;
 • змінюватися білизною зі своєю другою половинкою — показник швидкого напруги в відносинах. Імовірні скандали, а також ревнощі, для якої не буде приводу;
 • у сновидінні з’явився незнайомець, на якому майже нічого не було — насправді потрібно стримувати свої нав’язливі, але безперспективні ідеї;
 • жінці стало, ніби купує нову річ — насправді варто остерігатися суперниці;
 • у нічному видінні рвете одяг прямо на собі — символ того, що зіткнетеся з незаслуженими образами і приниженнями.

Сонник Фрейда

Як стверджував засновник психоаналізу в сні красиве нижню білизну є уособленням жінки і її статевих органів. Воно може свідчити про вашому прагненні вступити в інтимну близькість з чоловіком, який набагато молодший за вас.

Крім того, будь-які дії з предметом гардероба слід розцінювати як прагнення до сексуальних експериментів. Мова йде про прасування, прання або заштопывании дірок. У сні вибирати нову білизну і купувати його — символ того, що бажаєте розлучитися з чинним сексуальним партнером. Ймовірно, розрив неминучий, оскільки почуття зжили себе.

Наснилося, ніби розвісили одяг сушитися на мотузці — наяву прагнете відкрито демонструвати свої сексуальні перемоги і досягнення.

Сонник Міллера

У поданні цього джерела образ може мати одне з наступних значень:

 • привиділося, ніби перете речі — насправді не хочете ділитися з оточуючими подробицями власного особистого життя. Ви вважаєте, що це не їх справа, до того ж, боїтеся засудження;
 • до чого сниться брудне спіднє дівчині — до того, що вона сама дає підстави розпускати плітки про себе. Варто поводитися обачніше, щоб у недоброзичливців не було підстав розпускати про вас неприємні чутки;
 • якщо ж у нічному видінні займалися прасуванням предметів гардероба, значить, найближчим часом можете розраховувати на пропозицію руки і серця, а також на щасливий шлюбний союз;
 • наснилося, ніби крадете чуже сподні — насправді належить бути зганьбленим. Таке ж значення у сновидінь, в яких ви наділи на себе брудні речі;
 • купувати жіноча нижня білизна уві сні — для чоловіка цей символ пророкує великий скандал. Варто обмежити будь-які контакти з людьми, щоб не опинитися в нього втягнутим;
 • сниться, ніби вам подарували одяг — насправді ризикуєте стати жертвою спокусника. Не варто вірити всьому, що вам говорять, якщо хочете зберегти репутацію.

Суміщений сонник

В інтерпретації цього джерела прання предметів гардероба вказує на таємниці і секрети, які ви прагнете приховати від оточуючих. Якщо привиділося брудне спіднє, це вказує на чутки, привід для яких ви самі і даєте.

Приснилася жінка в красивому нижньому білизна уві сні — насправді цінуєте прекрасне. Вам подобаються предмети мистецтва, до того ж, ви володієте вродженим почуттям стилю.

Якщо в сновидінні різко схоплюється з ліжка в одному спідньому, значить, найближчим часом дізнаєтеся цікаву інформацію. Привиділося, ніби на вас майже нічого не надіто — очікує благополуччя. У сні міряти нижня білизна — ознака хиткого становища, в якому ви опинитеся. Ситуація може завершитися і позитивно, і негативно для вас.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У цьому джерелі описують образ, як прояв внутрішніх почуттів і емоцій сновидця. Від зовнішнього вигляду речей буде залежати і те, як ви себе відчуваєте. Якщо вони були чистими і красивими, то ви перебуваєте у впевненості від того, що все робите правильно. Ви не турбуєтеся про те, що ваші розкриють таємниці, оскільки їх немає, або це неможливо.

Надіти брудний одяг — показник страху виявитися зганьбленим. Ймовірно, ви відчуваєте його не просто так, а тому, що є реальні ризики. У цій ситуації потрібно тільки відкинути погані думки, оскільки вони можуть призвести до численних помилок. Якщо ж ви сильно переживаєте, то постарайтеся виправити все, що може негативно позначитися на подальших подіях.

Побачити, ніби брудне спіднє надіто на іншій людині — наяву побоюєтеся дізнатися про близьку людину щось негідне. Ще одне тлумачення — вас спробують втягнути в небезпечне підприємство, яке завершиться повним провалом.

Сучасний Сонник

Автори цього тлумача описують наступні значення символу:

 • випрати білизну і повісити сушитися — знак швидкого збагачення, прибутку;
 • якщо ж його хтось повісив на мотузку до вас, значить, ризикуєте посваритися з членами сім’ї;
 • складати речі — прояв скупості;
 • наснилося, ніби купуєте нові предмети гардероба — насправді ризикуєте захворіти;
 • якщо стало, ніби встаєте з ліжка в одному лише спідньому, значить, отримаєте важливі новини;
 • у сні бути без нижньої білизни — символ благополуччя і успіху;
 • якщо приміряєте його, значить, опинитеся в непростій ситуації;
 • дівчині наснилося, ніби на ній надітий дорогий і красивий комплект — в реальності знайде вірного прихильника.

Сонник Цвєткова

Езотерик вважав, що спіднє в нічному видінні пророкує швидке отримання новин. Якщо ж воно було брудним, значить, ваше добре ім’я може бути опозорено.

Сонник - тлумачення снів