До чого сниться Армія.Сонник Армія забрали служити в армії чоловікові або дівчині

Образи, в яких проходить військова служба, найчастіше є чоловікам. Однак в окремих випадках таке бачення може приснитися і представниці прекрасної статі. У статті розглянемо, до чого сниться армія, і як цей символ розцінюють кілька популярних тлумачів снів.

Підсвідомість

Молодому хлопцю, який ще не віддав борг батьківщині, образ може розповісти про його страху невідомості. Можливо, ви переживаєте про те, що найближчим часом доведеться йти на службу. Часто такі бачення є в період підготовки до іспитів. До речі, образ може снитися не тільки юнакові, але й дівчині, яка не підготувалася до сесії.

До чого сниться армія чоловікові, який вже відслужив? До того, що доведеться взяти на себе нові обов’язки. Сон може повторюватися перед важливими подіями (весілля, народження дитини і ін.).

Дорослій жінці проводи когось із близьких людей можуть сигналізувати про страх втратити цієї людини в реальному світі.

Народний сонник

В інтерпретації цього сонника армія буде мати одне з наступних значень:

 • наснилося, ніби приміряли військову форму — насправді не відчуваєте задоволення від життя, однак не докладаєте жодних зусиль для того, щоб змінити що-небудь;
 • віддавати при цьому честь — ознака того, що виникнуть конфлікти в сім’ї. Ймовірно, це відбудеться на тлі вашого невдоволення;
 • проводжати когось на службу — найближчим часом отримаєте хорошу звістку;
 • частина вирушила в похід, і усі сильно стомилися — насправді захворієте;
 • якщо приснився командир, значить, вас чекає приголомшливий успіх;
 • пересувалася колона з військовою технікою — наяву піддастеся меланхолії. Депресія може викликати серйозний нервовий зрив і емоційний розлад;
 • до чого сняться проводи в армію — до того, що ви з працею пристосовуєтеся до реального життя. Вам складно знайти своє призначення в цьому світі;
 • якщо привиділося, як військо чекає противника, значить, збудеться все, про що ви тільки могли мріяти. Це час для реалізації всіх намічених планів;
 • побачити настають солдатів — показник прийдешніх неприємностей;
 • якщо ж армії розбіглися в різні сторони, то в бізнесі належить затишшя. Це може спровокувати серйозні фінансові труднощі. Не виключено, що вас звільнять зі служби;
 • дівчині привиділося, як проводжає обранця на службу — в дійсності дізнається щось несподіване про коханого. Можливо, ця інформація згодом призведе до розриву відносин;
 • сниться, як армія входить в місто — насправді знайдете матеріальну незалежність, побудувати успішну кар’єру;
 • бачити, як військо повертається з походу — сигнал про те, що ризикуєте захворіти;
 • якщо при цьому воно зазнало поразки в битві, значить, належить нещастя;
 • стріляти в людину під час битви — показник того, що вирушите у далеку подорож;
 • якщо ж вистрілили в вас, то зустрінете людину, яка зараз перебуває далеко;
 • звільнення з лав військовослужбовців пророкує успіх на роботі. Ви можете не побоюватися за своє місце, оскільки завжди чітко дотримуєтесь посадовим інструкціям;
 • сниться, як надягаєте форму, пристібаєте зброю і в цілому приводьте себе в порядок для служби в реальному світі отримаєте нове призначення. Швидше за все, вам належить підвищення до керівної посади;
 • привидівся парад, на якому марширують військовослужбовці — у дійсності будете відчувати гордість за те, що відмінно впораєтеся з дорученою завданням.

Сонник Фрейда

У поданні психоаналітика, цей образ уособлює конфлікти і труднощі. Часто в ньому втілюються сувора дисципліна і аскетизм, які стримують сексуальне життя, і не дозволяють урізноманітнити її.

Поява військових в сновидінні говорить про те, що ви будете постійно боротися і боротися за свої права. До чого сниться армія дівчині — до того, що вона вступить у нову інтимний зв’язок. Станеться це спонтанно, оскільки коханець швидко вас спокусить.

Сучасний Сонник

Як вказує джерело, символ натякає на те, що виникнуть численні труднощі. Але вам не варто намагатися їх уникнути. Прийміть те, що відбувається, і тоді допомогу друзів прийде в самий відповідний момент.

До чого сниться служити в армії — до того, що ви прагнете уникнути дуже відповідальною бесіди. Проте довго так тривати не може, тому зустріньтеся з неминучим лицем до лиця.

Якщо в нічному видінні з’явилася дідівщина, значить, доведеться спілкуватися з жорсткою людиною, який буде до всього чіплятися. Самому бути керівником військового підрозділу — показник майбутнього скандалу і бурхливого з’ясування стосунків. Побачити, як тренуєтеся стріляти по мішенях — насправді будете марно клопотати і займатися справами, які не мають сенсу.

Сонник Ванги

У сновидінні стало, ніби вас самого забирають на службу — в реальному світі не зможете нічого протиставити подій. Ви не в змозі змінити їх, тому постарайтеся сприймати все не так емоційно.

Проводжати сина в армію уві сні або будь-якого близької людини — знак неприємностей і бід, з якими він зіткнеться в найближчому майбутньому. Його життя виявиться дуже важкою, належить боротися з численними труднощами.

Сонник для всієї родини

До чого сниться, що забрали в армію, з точки зору цього джерела? До того, що чекає неприємна розмова. Хоча ви будете прагнути його уникнути, нічого не вийде.

Якщо вже перебуваєте у військовій частині і служите, значить, доведеться розраховувати на підтримку дорогих людей. Поодинці ви не впораєтеся з майбутніми труднощами. Приснилося, що стали жертвою дідівщини — насправді доведеться підкорятися вимогам неприємного, але наділеного владою людини.

У нічному видінні самостійно командуєте частиною або цілим військом — насправді спробуєте відстояти власну точку зору, але це спровокує тільки тривалий конфлікт. Стріляти на стрільбищі — ознака порожніх занять, марної витрати життєвих сил і вільного часу.

Сонник Нострадамуса

В інтерпретації провісника і його сонника, армія другий чи перший раз уособлює силу і невідворотність подій. Ось що може означити символ, в залежності від обставин:

 • привиділося, ніби проходите службу — в реальності належить зіткнутися з ускладненнями, неприємності і поганим впливом могутніх людей;
 • якщо з’явилися озброєні люди, добре екіпіровані і у великій кількості, це уособлює будь-якого поневолення, навала;
 • якщо вас покликали на службу, значить, доведеться брати участь у тривалому протистоянні;
 • ви не просто служити, але і приймаєте участь у бойових діях з противником — наяву доведеться зробити важливий крок;
 • наснилося, ніби військо супротивника програло бій — насправді не зупиниться ні перед чим заради здобуття бажаного;
 • самому бути головнокомандувачем — знак нереалізованих амбіцій. Ви прагнете довести всім навколо, що стоїте більшого;
 • якщо ж вам віддавав накази армійський генерал, значить, отримаєте заступництво могутнього людини, який зможе вам допомогти.

Сонник Цвєткова

В інтерпретації цього автора образ буде мати тільки одне можливе значення. Він попереджає сновидця про швидке настання хвороби.

Сонник - тлумачення снів