До чого сниться Дзеркало.Сонник Дзеркало,красиве,чорне розбити уві сні

Дзеркало — це один з найбільш таємничих символів у більшості культур. З ним пов’язують обряди і таїнство майбутнього. Тому те, до чого сниться дзеркало, завжди грає важливу роль. У статті ми зібрали думки з кількох авторитетних тлумачів. Пропонуємо згадати якомога більше обставин сновидіння і звернутися до інтерпретації символу.

Підсвідомість

У підсвідомості дзеркало уві сні уособлює щось таємниче і неминуче. Цей образ може бути пов’язаний із вашими очікуваннями майбутнього, з тим, на що сподіваєтеся. Тому важливо згадати, що саме встигли розгледіти у відображенні. Були присутні там близькі люди? Або там відбивалося місце вашої служби? Інтерпретує побачене, щоб визначити — що вас лякає, а що змушує мріяти про краще.

Дзеркало уві сні може мати тлумачення, пов’язане з вашим сприйняттям власного «Я». У цьому випадку ви всматриваетесь у власне відображення. Згадайте, яким себе побачили — красивим, впевненим або деформованим? Чітким було відображення або постійно мутнело?

Розбите дзеркало уві сні персоніфікує ваші страхи перед майбутнім, страх будь-яких подій, побоювання втратити чого-небудь цінного.

Народний сонник

У народному толкователе бачень наступним чином описують те, до чого сниться красиве дзеркало:

 • бачити власне відображення — знак помилки, яку ризикуєте зробити. Надалі доведеться соромитися власного вчинку;
 • навпаки, не зуміти розгледіти себе на поверхні — ознака серйозних змін. Ймовірно, ви повністю змінити власне ставлення до деяких речей;
 • чорне дзеркало уві сні персоніфікує нещастя і біди, а світле — радість;
 • розбити предмет — ознака майбутніх негараздів, трагедій;
 • побачити у розбитих уламках своє або чуже відображення — до серйозної біді;
 • приснилося, що трюмо багато, вони оточують з усіх сторін — до загальної уваги. Доведеться бути дуже обачним, щоб не наробити помилок, і не зіткнутися з засудженням;
 • шукати дзеркало уві сні і не знаходити — сигнал про те, що зіткнетеся з емоційними розладами, з депресією;
 • привиділося, ніби вам дарують річ — насправді можуть щось зробити, але не від чистого серця;
 • фотографувати власне відображення — належить обдурити іншої людини;
 • сниться, ніби викидаєте предмет — у реальному світі може померти хтось із близьких людей.

Сонник Фрейда

В інтерпретації психоаналітика і його сонника, дзеркало і відображення у ньому вказують на те, до чого прагне сновидець, про що мріє. У більшості випадків бачити себе на поверхні — символ нарцисизму, від якого ви страждаєте. Ще одна варіація побаченого — у вас багато нереалізованих сексуальних амбіцій. Але ви боїтеся втілити їх у життя.

Якщо привиділося, що предмет був брудним або запітнілим, значить, інтимне життя вас не влаштовує і не задовольняє. У соннику дзеркало витерти або мити — це імітація сексуального контакту.

До чого сниться розбити дзеркало уві сні — втілення нездійснених надій і планів. Якщо ж воно виявилося відвернуться до стіни, значить, маєте якісь страхи, які пов’язані з інтимною сферою.

Сонник Міллера

В розумінні цього автора, якщо дзеркало приснилося уві сні, то це може свідчити про наступні події:

 • наснилося, ніби бачите власне відображення — насправді захворіє хтось із тих, хто вам доріг. Вам буде непросто прийняти цей факт, що призведе до внутрішнього дисбалансу;
 • розбите скло свідчить про швидкої і раптової смерті когось з рідні;
 • якщо бачите, що на поверхні відображаються інші люди, значить, у вас найближчим часом будуть надходити несправедливо;
 • відображення тварин вказує на розчарування і втрати;
 • юній дівчині привиділася розбита гладь — насправді не доводиться розраховувати на вірність подруг. Крім того, сновидіння обіцяє невдале заміжжя;
 • у сні велике дзеркало, в якому відбивається коханий (виглядає при цьому виснаженим і блідим) — попередження про нещастя. Можливо, він помре або не відбудеться запланована заручини. Якщо ж чоловік виглядав щасливим, значить, деякий час у відносинах буде панувати непорозуміння, але з часом все налагодиться;
 • сам по собі образ може свідчити про майбутнє обмані або перешкоди, які виявляться практично нездоланними. Жінкам символ вказує на серйозні проблеми у сім’ї, аж до розлучення.

Сонник Ванги

Якщо привиділося, ніби дивіться на власне відображення, це говорить про залежність від чужої думки, вважала провидиця. Вона стверджувала, що люди, яким є бачення, часто оглядаються на те, що говорять або роблять оточуючі.

У сні дзеркало було без відображення — знак того, що вами керує нечиста сила. І ви чиніть зло під її управлінням. Вам потрібно терміново звернутися до Бога, щоб знайти сили з цим боротися.

Тріснуло або розбилося дзеркало уві сні, до чого є образ — насправді належить пережити важке горе. Вас чекає період сліз і страждань. Сниться, ніби ворожите перед дзеркальною гладдю — насправді занадто сильно цікавлюся майбутнім. Вам не дають спокою навіть найменші зміни у власній долі. Але не варто постійно звертатися до ворожіння і провісникам, адже це не той шлях, який схвалює Бог. В іншому випадку ви ризикуєте накликати на себе увагу нечистої сили.

Сонник Лоффа

У поданні цього джерела, сон з новим дзеркалом може мати кілька можливих інтерпретацій. Цей предмет передає відображення і на підсвідомому рівні є дверима в іншу реальність. Він може показати те, що чекає людини в майбутньому, без приукрашиваний. І неважливо, подобається вам чи ні майбутні події.

Бачити, що відображення хаотичне, непослідовне, з постійною зміною деталей — ознака того, як ви сприймаєте життя. Ймовірно, ви неправильно розумієте, що рухає оточуючими, оскільки не прагнете розкрити їх справжні цілі. Згадайте, хто або що видалялася або додавалося до відображення?

Ще одна інтерпретація — трюмо відкриває двері в інший світ. І тут важливо згадати, куди саме. Що ви бачили у відображенні? Воно лякало вас або заворожувало своєю новизною?

Сонник Нострадамуса

У розумінні провісника цей образ уособлює подвійність і секрети. Ось що він може означати:

 • сниться власне відображення — насправді одержите несподівану новину;
 • розбити скло — знак того, що близька людина виявиться зрадником, чим сильно розчарує вас;
 • побачити, що на поверхні відбивається якийсь монстр — показник внутрішньої спустошеності. Також символ говорить, що ви не стримаєте дані обіцянки;
 • у сні старі дзеркала з каламутною поверхнею натякають на те, що ризикуєте стати жертвою обману і наклепів;
 • якщо не змогли розгледіти власного відображення, це вказує на негативні події;
 • ворожіння перед предметом — символ страху, сумнівів і нездатності робити правильні висновки.

Сонник Цвєткова

До чого сниться падаюче дзеркало, яке розбивається — до того, що розчаруєтеся, зіткнетеся з зрадою. Якщо бачите своє відображення, то отримаєте новини. Навпаки, бути без обличчя — символ хвороб і проблем. Побачити незнайомої людини — до майбутніх великих змін.

Сонник - тлумачення снів