До чого сняться Гвоздики.Сниться Гвоздика червона,дарують букет білих гвоздик

Квіти в сновидіннях можуть уособлювати радість, позитивні події. До чого сняться гвоздики, буде залежати від їх зовнішнього вигляду. Більшість джерел пропонують враховувати колір пелюсток, а також стан самих рослин. Крім того, для інтерпретації важливо розуміти, що ви робили з квітами — брали в дар, дарували або самі зривали. У статті розглянемо основні значення образу.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні ці рослини асоціюються зі скорботою. Гвоздики прийнято приносити на кладовище, щоб вшанувати пам’ять покійних. Якщо вам є символ в цьому значенні, це може говорити про готовність розлучитися з минулим. Ймовірно, ви давно намагалися забути про щось, і тепер можете це зробити. Ще одна можлива інтерпретація образу — нещодавно у ваше життя повернулося минуле, про який ви давно не згадували.

Народний сонник

У класичній інтерпретації яскраві квітки говорять про щастя, успіху і радості. Але потрібно врахувати точні обставини бачення. Ось до чого сняться живі гвоздики в розумінні народного тлумача:

 • зривати їх — знак того, що чекає поповнення в родині. Дитина незабаром з’явиться у когось з родичів;
 • до чого сниться, що дарують гвоздики (чоловік дружині) до того, що заслуги жінки не оцінять по достоїнству;
 • якщо наснилося дарувати величезний букет на день народження кому-небудь, значить, надасте підтримку близькій людині, допоможете йому досягти висот;
 • спостерігати за распускающимся бутоном — ознака того, що станеться щось радісне і дуже щасливе;
 • купувати квіти на похорон — в дійсності доведеться розлучитися з близьким для вас людиною;
 • у суцвіть був чорний колір — символ того, що ви страждаєте від власної замкнутості. Потрібно бути більш відкритим і частіше довіряти людям;
 • рожеві квіти — свідоцтво невинності, чистоти і зародження нового життя. Тому після такого сну ви або хтось із знайомих може завагітніти;
 • якщо привиділися жовті пелюстки, значить, доведеться слухати не найприємніші зауваження на свою адресу. Це показник недоброзичливості і поганого ставлення оточуючих;
 • якщо приснилася одна гвоздичка в букеті, зібраному з інших квітів, значить, скоро знайдете надійного товариша;
 • охлялий рослина передбачає завершення дружби;
 • збирати квіточки — символ того, що успіх буде супроводжувати у всіх починаннях;
 • приснилося, що купуєте букет — наяву зробите невірний вибір, з-за чого постійно будете картати себе;
 • продавати — знак того, що зробите некоректний вчинок. Це неприємно відіб’ється на стосунках з близькими людьми;
 • у нічному видінні є, ніби займаєтеся вирощуванням рослин — насправді не варто сподіватися ні на що хороше. Життя піднесе чимало неприємних сюрпризів.

Сонник Фрейда

У психоаналітика було власну думку з приводу того, що можуть означати сни з квітами. В його уявленні це образ, що символізує жінку, і все, що з нею пов’язано. До чого сняться білі гвоздики — до того, що дівчина нерозбірливий в зв’язках, і часто міняє партнерів. Іноді символ вказує на проституцію.

Червоний колір пелюсток — свідоцтво дівочості, недосвідченість в питаннях сексу і початку менструації. Зірвати або зрізати бутон — знак того, що прагнете до самозадоволення.

Дарувати іншій людині — насправді хочете близькості з ним. Розтоптати букет — вказівка на садизм, який ви віддаєте перевагу в сексі. Викидати — знак небажання продовжувати діючі інтимні стосунки. Якщо приснилося, що рослини зів’яли, це символізує попередній досвід жінки у сфері сексуальних зв’язків.

Сонник Міллера

В цьому соннику гвоздики, квітнуть у саду, віщують радість, задоволення і приємні покупки. Але тільки в тому випадку, якщо вони виглядали яскравими і свіжими. А от побачити білі квіти — символ печалі. Якщо в нічному видінні бутони засохли і зів’яли, значить, чекають складності.

Наснилося, ніби рослини цвітуть на неродючому землі — в реальності станеться щось сумне. Але всі випробування виявляться тимчасовими. Надалі можна розраховувати на позитивні зміни.

Сонник Ванги

Провісниця описувала наступні значення того, до чого сниться гвоздика:

 • зривати квіти для букета — наяву зможете отримати нові таємні відомості. Вони будуть пов’язані з пізнанням світу;
 • у вашому саду цвіли красиві рослини, але хтось їх витоптав — насправді недоброзичливці підуть на що завгодно, лише б не дати вам дізнатися важливу інформацію;
 • стояти в прекрасному саду і вдихати насичений аромат — ознака скорого побачення;
 • бутони зів’яли — насправді виникнуть неприємності зі здоров’ям. Також можливе розставання;
 • самому садити квіти — символ того, що зробите щось гідне й мудре;
 • до чого сниться гвоздика жінці, якщо шанувальники буквально засипають її квітками — до того, що в реальному світі вас буде переслідувати самотність. Ви не зможете побудувати міцних відносин ще довго.

Сонник Лоффа

Якщо сниться букет гвоздик, тлумач вважав це позитивним знаком. Найчастіше цей образ символізує красу. Але важливо інтерпретувати бачення в залежності від того, якого кольору були пелюстки.

Наприклад, незвичайний колір (синій, чорний та ін.) може вказувати на таємну зв’язок. Якщо хтось із знайомих підносить вам у сні такий букет, це може говорити про те, що до вас ревнують наяву. Чи ви й справді перебуваєте в незаконному зв’язку з обранцем близької людини.

Крім того, тлумач вважав, що потрібно аналізувати бачення на підставі того, яке значення для конкретної людини мають гвоздики. Найчастіше вони пов’язані зі смертю близької людини. Але у деяких людей це можуть бути улюблені квіти, пов’язані з спогадами з дитинства.

Сонник 21 століття

До чого сниться червона гвоздика в чудовому букеті? До щирим і взаємним почуттям, вважає цей тлумач. Важливо згадати, хто саме подарував вам композицію. Не виключено, що саме з цією людиною будуть пов’язані відносини. Можливо, найближчим часом він зізнається вам у коханні.

Наснилося, ніби зриваєте квіти — насправді ризикуєте зробити необдуманий вчинок. Не будьте самовпевненим, інакше це призведе до непередбачуваних наслідків і сварок з близькими людьми.

Привиділося, ніби даруйте комусь букет — насправді отримаєте шанс відплатити за завдані вам незручності. Але не варто захоплюватися помстою. Якщо юній дівчині сняться червоні бутони, то незабаром вона отримає пропозицію руки і серця. Сімейне життя буде щасливим і безбідним.

Сонник Цвєткова

Якщо наснилося обривати гвоздики, це вказує на процвітання і достаток. Успіх супроводжуватиме вас у всіх справах. Побачити велику кількість букетів — знак печалі. Всього один квітка символізує радість.

У нічному видінні з’явилися білі рослини — належить весілля і нові успішні починання. Нюхати — знак отримання допомоги та підтримки. Якщо сон є хворій людині, то говорить про те, що одужання настане ще не скоро.

Сняться квіти взимку — на шляху виникнуть перешкоди, доведеться багато турбуватися. Ростуть на клумбі говорять жінці про те, що вона може сподіватися на краще. Якщо сновидіння є чоловікові, то свідчить про зустріч з новою партнеркою. Дарувати букет сниться до розставання.

Сонник - тлумачення снів