До чого сниться Каша.Сон Каша манна,гречана,рисова,пшенична варити кашу

Те, до чого сниться каша, буде залежати від крупи, яку використовували для приготування, а також від того, вдалося чи страву. У статті зібрали думки кількох відомих авторів. Більшість з них вважають, що образ передбачає позитивні події. Але необхідно звертати увагу і на інші обставини сновидіння.

Підсвідомість

У підсвідомому соннику каша може уособлювати достаток і процвітання. Цей продукт є базовим у більшості культур світу. Тому від того, як виглядало блюдо, залежатиме і ваша здатність досягати поставлених цілей, прагне до статку.

Якщо їжа була свіжою, красиво поданої і смачною, це свідчить про успіх. В житті ви рішуча людина, який з легкістю досягає всього, до чого прагне. Якщо ж блюдо підгоріло, то ви часто зволікайте, не приділяєте уваги до дрібниць. З-за цього вам складно домогтися бажаного.

Народний сонник

З точки зору цього джерела, бачити уві сні кашу може означати наступне:

 • для дівчини цей образ може означати, що стосунки з ріднею майбутнього чоловіка не заладятся;
 • є страва — в реальності належить багато переживати і хвилюватися із-за подій, що відбуваються;
 • крупа підгоріла — насправді виникнуть труднощі у близьких людей. Ви зможете допомогти їм матеріально;
 • класти вершкове масло в каструльку — знак того, що потрапите в скрутне становище. Вибратися з нього можна буде тільки за допомогою відвертої лестощів і підлабузництва;
 • до чого сниться пшоняна каша — до того, що відносини в родині будуть гармонійними і щасливими. Друга половинка буде добре розуміти вас;
 • перловка — символ того, що не варто розраховувати на взаємність. Приготуйтеся до того, що вас відкинутий;
 • вівсянка — символ багатства і благополуччя, які зваляться на вас після років поневірянь і марних надій;
 • гречка передбачає незначні непорозуміння, які швидко вирішаться;
 • манка вказує на те, що про вас розпускають неприємні чутки. Вороги намагалися зіпсувати вашу репутацію, але ще не пізно все виправити;
 • готувати страву — знак того, що належить проявити нестандартний підхід для вирішення деяких питань. Завдяки цьому ви упрочите своє становище і завоюєте прихильність оточуючих.

Сучасний Сонник

До чого сниться годувати кашею дитини, з цього джерела? Це означає, що всі складності благополучно вирішаться. Станеться це завдяки втручанню близьких людей. Для жінки подібне бачення може означати також швидкий подарунок, який піднесе коханий.

Якщо привиділося, що варіть крупу, значить, доведеться клопотати значення для жінок) або передбачаються неприємності (для чоловіків). Бізнесменам сон може обіцяти проблеми, пов’язані з невдалим вибором партнерів або вкладеннями коштів. Юній дівчині символ вказує на ризик небажаної вагітності.

Побачити, що продукт пригорає — насправді відбудуться великі неприємності у рідних людей. Труднощі можна подолати, але для цього знадобиться багато грошей. До чого сниться є молочну кашу — до того, що поведінка дружини вас приємно вразить (для чоловіка) або здійсниться те, про що мріяли (для жінки).

Побачити, що заправляєте крупу молоком або маслом — в реальності доведеться використовувати лестощі щодо впливового людини. Інакше ви не зможете справитися з несприятливими обставинами.

Сонник Міллера

Міллер описував значення сну з кашею наступним чином. Він вважав, що побачити мамалигу — ознака того, що незабаром зможете відволіктися від повсякденних турбот. У вас буде приємне захоплення, яке дозволить трохи розслабитися.

Якщо привидівся рис, це є позитивним символом. Він вказує на успіх у справах і в особистому житті. До чого сниться рисова каша, яку ви їсте? До того, що пізнаєте щастя, а в родині все буде складатися благополучно. Але, якщо у страві були смітинки, варто насторожитися. Подібний сон пророкує сварки з близькими людьми. Готувати рис — сигнал про те, що майбутнє буде щасливим і забезпеченим.

Сонник Петра I

У цьому джерелі описують значення образу залежно від наступних обставин:

 • самому готувати крупу — сигнал про те, що сновидіння чекає благополуччя, достаток і процвітання;
 • побачити, що страва пригоріло — знак того, що у когось з близьких людей виникнуть серйозні труднощі;
 • гаряча і смачна каша вказує на зміцнення положення, набуття багатства і успіху. Але тільки в тому випадку, якщо ви будете діяти рішуче, а не будете чекати, поки все владнається само собою;
 • охолола — насправді спробуєте налагодити стосунки з людьми, яких знаєте, але безуспішно;
 • до чого сниться каша вівсяна — до того, що на вас звалиться несподіване багатство;
 • якщо вас хтось пригощає, значить, сімейне життя виявиться дуже щасливою і успішною;
 • побачити багато каструль з готової крупою — символ того, що всі намічені справи будуть успішно реалізовані;
 • впустити страва — ваші нерозумні вчинки приведуть до того, що стан справ погіршиться. Вас чекає напружений період, але тільки із-за власної необачності.

Домашній Сонник

До чого сниться варити кашу, згідно з цим толкователю? До того, що належить не найсприятливіший період. Найближчим часом будьте готові до турбот, переживань, неприємностей у родині та у справах. Якщо ви як-небудь пов’язані з бізнесом, варто насторожитися. Існує високий ризик втрати коштів через власну необачність.

Привиділося, як розмазуєте продукт, пачкаетесь в ньому — потрапите в делікатне становище. Можливо, будете осміяні. Є молочну кашу на сніданок — символ того, що вам не вистачає турботи і уваги з боку близьких людей. Ви несете занадто великий тягар відповідальності на своїх плечах, і мрієте розділити її з кимось.

Приснилося, що страва підгоріло — будуть напружені стосунки з оточуючими.

Сонник від А до Я

У цьому джерелі значення символу може бути наступним:

 • готувати страву — символ того, що вас чекає достаток і радість;
 • є — будете клопотати, щоб покращити стан справ. Якщо ж у вас зараз все в порядку, то чекає напружений період, оскільки все піде не так, як планувалося;
 • до чого сниться манна каша — до того, що близькі люди підтримають вас у непростій ситуації;
 • побачити гаряче, тільки що приготовану страву — символ того, що упрочите положення. Але тільки в тому випадку, якщо будете діяти за заздалегідь наміченим планом, не стоїте на шляху, що б не відбувалося;
 • остиглий, підгорілу продукт говорить про бажання налагодити стосунки, яке неможливо реалізувати;
 • вівсянка — сигнал про те, що найближчим часом зможете зміцнити фінансовий стан. Ви досягнете довгоочікуваного багатства після багатьох років надій;
 • до чого сниться гречана каша — до того, що попереду дріб’язкові образи, про яких довго не вийде забути;
 • рисова — ознака несподіваних новин. Вони змусять вас кинути всі намічені справи і відправитися в поїздку;
 • ячна — насправді досягнете успіху і благополуччя, але при цьому переступите через інших людей.

Сонник Цвєткова

Езотерик вказував тільки одне можливе значення образу. Він вважав, що є страва у сні — ознака того, що чекають турботи, хвилювання і турботи.

Сонник - тлумачення снів