До чого сниться Плов.Сонник готувати Плов з м’ясом з рису, є плов жінці

Плов — національне східне блюдо, яке дуже люблять і в Росії. В уявленні більшості сонників, його поява в сні символізує благополуччя, поліпшення фінансового стану, приємні зміни в особистому житті. Але точно зрозуміти, до чого сниться плов, можна лише з допомогою інших деталей нічного бачення. У статті наведемо думки з кількох авторитетних джерел. Ви можете скористатися одним або відразу всіма.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні образ пов’язаний зі східною культурою, гостинністю. До чого сниться готувати плов в цьому випадку? До того, що ви прагнете зустріти гостей. Ймовірно, вам не вистачає спілкування з близькими людьми. Якщо все насправді так і є, то зателефонуйте їм і запросіть зустрітися. Можливо, стосунки не так сильно зіпсовані, як може здатися на перший погляд.

Якщо приснилося, що пригощаєте когось, але людина не хоче їсти, це вказує на страх виявитися відкинутим. Ви прагнете налагодити контакт з кимось, але переживаєте про те, що нічого не вийде. Але хіба ви дізнаєтеся про те, як все складеться, якщо так нічого і не зробите?

Народний сонник

В інтерпретації цього джерела образ найчастіше має позитивне значення. Він може передбачити зміни на особистому фронті, а також успіх у справах. В залежності від обставин, ось до чого сниться плов з рису:

 • людині, яка перебуває у шлюбі, процес приготування святкової страви вказує на швидкий переїзд. Швидше за все, сім’я зможе перебратися у власний будинок. Це саме те, чого вам не вистачало, щоб відчути себе по-справжньому щасливим;
 • привиділося, ніби рис дуже жирний і неапетитний — насправді будете турбуватися про що-небудь, багато мороки. Очікуються незначні сімейні сварки, але важливо не витрачати енергію даремно. Тримайте себе в руках, щоб уникнути серйозного скандалу;
 • юній дівчині наснилося, ніби плов виявився подгоревшим, несмачним — насправді стосунки зі свекрухою будуть дуже напруженими. Швидше за все, жінка постійно псувати вам життя. Впоратися з цим буде непросто, тому єдиний вихід — менше спілкуватися;
 • дівчині сниться, ніби пригощає чоловіка смачним продуктом, який сама приготувала — наяву належить отримати пропозицію про вступ у шлюб. І вже найближчим часом. Візьміть час на роздуми, щоб зважити всі «за» і «проти». Це дуже серйозний крок, до якого потрібно підготуватися;
 • снилося, що їм смачний плов в приємній компанії — насправді належить весело провести час. Незабаром послідує пропозиція зустрітися від близьких людей;
 • якщо в сновидінні мрієте спробувати смачне і ароматне блюдо, але не можете цього зробити, значить, виникнуть непередбачені труднощі. Належить потрапити в непросту ситуацію, вихід з якої не зможете знайти самостійно. Доведеться звернутися до допомоги близьких людей;
 • пригощати незнайомої людини рисом — найближчим часом познайомитеся з тим, хто зробить ваше життя радісним і неймовірно щасливою;
 • пригощати членів сім’ї — символ майбутніх незапланованих витрат. Але вони не так серйозно вдарять по бюджету, як вам може здатися спочатку.

Сонник Фрейда

Психоаналітик вважав, що символ пов’язаний з інтимною стороною життя людини. Він вказує на те, відчуває сновидець задоволення, або йому чогось не вистачає. Наприклад, у соннику готувати плов або є його — знак того, що вас все влаштовує в сексуальній сфері. При цьому важливо, щоб блюдо виявилося смачним. Інакше значення сновидіння буде зовсім протилежним.

Побачити, ніби їсте рис прямо руками, з тарілки або з казана — насправді у вас немає комплексів, які завадили б відчувати себе комфортно з сексуальним партнером. Ви — дуже розкутий людина.

Сонник Міллера

У цьому джерелі наступним чином описують те, до чого сниться плов з м’ясом:

 • привиділося, ніби самостійно готуєте страву у великому казані — в дійсності належить сімейне свято з приємного приводу. Крім того, символ вказує на успіх у всіх справах, благополуччя і щастя, які будуть присутні в житті сплячої людини;
 • у нічному видінні бачите не повноцінне блюдо, а лише рис з вареним м’ясом — знак того, що погано контролюєте власні витрати. Варто бути обачнішими і не робити покупок, про які в подальшому доведеться пошкодувати. Замість цього слід відкласти гроші на чорний день, щоб бути готовим до всього;
 • сниться, ніби вас насильно змушують їсти плов — насправді погане буде чергуватися з хорошим. Можливі неприємності, але в результаті ви отримаєте гарні звістки від близьких людей. Тому не турбуйтеся через дрібниці. Може бути, хороші новини ось-ось дійдуть до вас.

Сонник Дмитра та Надії Зима

В інтерпретації цього сонника, готувати плов з чистого, білого і красивого рису — позитивний знак. Такі образи свідчать про благополучне завершення всіх намічених планів, про досягнення успіху і процвітання, про поліпшення відносин з оточуючими. Однак побачити, що рис був брудним — символ того, що доведеться турбуватися з-за чого-небудь. Можливо, відносини з близькими людьми виявляться зіпсовані.

Побачити готову страву, яке виявилося дуже рідким і погано приготованим — сигнал про те, що слід турбуватися і хвилюватися. Якщо не готували самі, а купували, значить, необхідно правильно спланувати можливі витрати. Швидше за все, найближчим часом має здійснити покупку. Вона може виявитися дуже корисною.

Сонник від А до Я

Якщо сниться, що готуєте страву за традиційним рецептом, в казані, значить, у справах буде везти. А от не дотримуватися класичні правила приготування, із-за чого в підсумку виходить несмачне блюдо — символ майбутніх збитків і неприємностей.

В цьому соннику їсти смачний плов, розсипчастий, жирний, приготований з свіжої баранини — ознака того, що всі проблеми завершаться. Ситуація, яка здавалася нерозв’язною, незабаром прийде до логічного закінчення.

Приснилося сімейне торжество, на якому ви частуєте рідню смачним блюдом — в реальності належить витратити кошти з загального бюджету. Але не варто переживати. Невдовзі ви відшкодуєте витрати, які опинилися незапланованими.

Сонник Авадяевой

До чого сниться плов жінці або чоловікові, відповідно до цього джерела? До того, що ви досягнете бажаного. Але тільки в тому випадку, якщо блюдо виявилося смачним і ароматним. В іншій ситуації не варто розраховувати на отримання прибутку. Навпаки, ви ризикуєте втратити щось важливе.

Є готовий продукт — ознака того, що завершиться неприємний період, і складності виявляться позаду. Пригощати інших людей — наяву чекають незаплановані витрати.

Жіночий сонник

У цьому джерелі рис означає успіх у сфері особистих взаємин, романтичних і дружніх. Наприклад, є смачне блюдо — знак щастя, затишку і гармонії у відносинах з близькими людьми. Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що вона готує, це вказує на швидку зміну соціального статусу. Ймовірно, чоловік виявиться забезпеченішим і мудрою людиною.

Рис вийшов несмачним — насправді зіткнетеся з збитками і злиднями. Якщо ви при цьому його їли, значить, доведеться витратити всі кошти, які у вас є.

Сонник - тлумачення снів