До чого сняться Цеглини.Сон цегла, будинок з цегли, сонник цеглини

Цеглу в сновидіннях можуть уособлювати міцність основ життя людини, але можуть вказувати і на загрозливу небезпеку. Існують різні обставини снів, які допоможуть уточнити значення образу. Ми пропонуємо інтерпретувати його з точки зору декількох популярних авторів. В джерелах є різні варіанти того, до чого сняться цеглини.

Підсвідомість

Психоаналітики вважають, що на підсвідомому рівні цей символ пов’язаний з тим, наскільки міцно людина стоїть на ногах в реальному світі. Найчастіше це ознака того, що сновидець відчуває себе впевнено, і не боїться змін. Але це тлумачення вірно лише в тому випадку, якщо цегляна кладка була міцною і міцною.

Якщо ж у сні є цегла, який був крихким, кришився, руйнувався, значить, ви відчуваєте, як земля буквально йде з-під ваших ніг. Ви не відчуваєте впевненості в собі, у власних силах і можливостях, а також в оточуючих людях.

Народний сонник

У поданні класичного тлумача бачень, ось до чого сняться цеглини, червоні або білі:

 • привиділася цегляна стіна, яка зруйнувалася — насправді не розраховуйте на здійснення намічених планів;
 • якщо ж кладка була міцною, значить, потрібно діяти рішуче й наполегливо, щоб отримати бажане;
 • сниться, що одного цеглинки у стіні не вистачає — належить понести збитки, незаплановані витрати;
 • до чого сниться будинок з цегли — до того, що шлюбний союз буде міцним і надійним. Іноді з’явився символ віщує переїзд або ремонт;
 • сниться, що будівельний матеріал був відколоти — варто звернути увагу на другу половинку. Не виключено, що вам зраджують;
 • самі готуєте цеглини на заводі — належить отримати незапланований дохід;
 • у сновидінні зруйнувався недобудований будинок — насправді майбутня зустріч піде не так, як ви задумали. Приготуйтеся до нищівної поразки;
 • сниться, що руйнуєте кладку, щоб побудувати нову? Перестаньте думати про нездійсненне і займіться тим, що важливо в сьогоденні;
 • на голову впав важкий предмет — в реальному світі отримаєте нищівну новину, яка змусить по-новому поглянути на події, що відбуваються;
 • якщо він падає на голову незнайомої людини, то близьких людей будуть переслідувати невдачі і біди.

Сонник Фрейда

Як вважав засновник психоаналізу, бачити уві сні цегла — це уособлення будь-яких непорушних традицій або правил. Це символ стабільності, постійності, у тому числі в особистих уподобаннях і зв’язках. Але іноді образ може вказувати на те, що ви не зможете переконати партнера в необхідності змін. Ймовірно, він не готовий до нових фантазій або експериментів.

Якщо сниться, що розбиваєте цегельну стінку, то належить розлучення, розрив зв’язку з близькою людиною, розлучення для одружених людей. Навпаки, самому будувати щось- знак того, що відносини покращаться, стануть більш міцними. Між вами і коханою людиною пануватиме гармонія, взаєморозуміння. А сексуальне життя буде радувати насиченістю і пристрастю.

Якщо жінці приснився один цеглу, що лежить на дорозі, це може вказувати на її байдужість до інтимної близькості, на пасивність в сексі. Якщо подібне бачення стало чоловікові, значить, він вважає себе чудовим коханцем, хоча насправді варто бути уважнішими до партнерки. Не виключено, що жінка поряд з вами не зазнає сильних емоцій, і причина цього криється у відсутності досвіду.

Привиділося, що у вас кинули камінь — насправді хтось спробує помститися за нанесену образу, використовуючи секс. Самому взяти і кинути — символ вашої власної незадоволеності або образи. Тріснутий, разрушившийся цегла передвіщає неприємності в інтимній сфері, можливі захворювання.

Сонник Міллера

З точки зору цього сонника, цегла в сновидінні уособлює складності в професійній сфері, а також в романтичних стосунках. Найчастіше цей спосіб попереджає сновидця про прийдешнє періоді невдач і випробувань. Чим важче був ваш шлях серед будівельного матеріалу, тим складніше доведеться в реальному житті. Ви будете пробиратися через труднощі, і для цього доведеться докласти чимало зусиль.

Якщо сниться, що самостійно виготовляєте матеріал — наяву не зможете отримати багатство, на яке так розраховуєте. Всі зусилля завершаться крахом. Кидати камінь у сні — це ознака того, що доведеться застерегти іншої людини про щось. Але побачити, як кидаєте його в того, хто атакує вас — насправді разоблачите недоброзичливця і зможете впоратися з неприємностями, які він готував для вас.

Сонник Ванги

Як вважала провісниця, цей образ уособлює біди, складності, важкі випробування і емоційні страждання. Залежно від обставин він може мати таке значення:

 • переносити будівельний матеріал з величезної купи, відчувати його тяжкість — втілення ваших власних гріхів. Їх було надто багато в минулому, тому ви відчуваєте, що цей непомірний тягар тисне на вас. Минулі вчинки не дають насолоджуватися цим. Розкайтеся в них і постарайтеся знайти душевний спокій;
 • спіткнутися і боляче вдаритися об лежить на дорозі цегла — знак того, що хтось дуже впливовий не дозволить вам здійснити намічені плани. За його ініціативою на вашому шляху виникнуть численні труднощі, впоратися з якими буде дуже непросто;
 • на вас навалилися зверху каміння, з-під яких ви намагаєтеся вибратися, але безуспішно — це попередження. Вам загрожує серйозна хвороба чи неприємна втрата;
 • якщо хтось кидав у вас важкий предмет, то в реальності належить зіткнутися з засудженням і злими плітками.

Сучасний Сонник

З точки зору цього тлумача, образ символізує міцність, стабільність і фінансове благополуччя. Якщо ви самі робите цеглу, це є позитивним символом, передбачає набуття матеріальних благ. Всі ваші плани і надії здійсняться, оскільки ви точно знаєте, чого хочете.

Вважати, скільки цеглинок справили — ознака того, що готові багато працювати заради досягнення намічених цілей. Знайти будівельний матеріал — насправді здобудете нові знання та риси, які допоможуть налагодити стосунки з оточуючими. Якщо цегла звалився на голову, то варто занепокоїтися станом власного здоров’я і звертати увагу на тривожні симптоми.

Сонник Мельникова

У цьому толкователе образ говорить про те, що чекає неприємна розмова з другою половинкою. Після нього може послідувати остаточний розрив. Приснилося, що пересчитываете предмети — насправді можете розраховувати на фінансовий успіх. Зводити цегляну кладку — символ того, що отримаєте дружню підтримку. Навпаки, розбирати стіну уві сні обіцяє духовне спустошення. Побачити падіння цегли на вас — попередження про швидке переляку. Спостерігати за процесом виробництва матеріалу — найближчим часом отримаєте незаплановану прибуток (може бути, спадщина).

Сонник Цвєткова

Як вказував езотерик, цеглу уособлюють прийдешні зміни, які серйозно змінять життя сновидця. Можливо, чекає переїзд в іншу країну, розлучення або повна зміна сфери діяльності. Символ може передбачати руйнування відносин з найближчою людиною, постійні сварки.

Сонник - тлумачення снів