До чого сняться Гудзики.Сон Гудзик відірвалася і пришивати,застібати багато гудзиків

Гудзики часто є у видіннях ночі, як підказка до розшифровці майбутніх подій. Від дій сновидця уві сні і від зовнішнього вигляду предмета буде залежати те, чи станеться щось хороше або погане. У статті розглянемо, до чого сняться гудзики, з точки зору декількох популярних тлумачів.

Підсвідомість

Щоб визначити значення образу з точки зору підсвідомості, необхідно пригадати дії, які ви здійснювали в сновидінні. Наприклад, до чого сниться застібати всі ґудзики, та ще і поспіхом — до того, що ви прагнете відгородитися від навколишнього світу, намагаєтеся створити бар’єр між вами і іншими людьми. Ви відчуваєте себе беззахисним перед оточуючими, тому хочете тримати їх на відстані. Так ви відчуваєте себе спокійніше, не боїтеся, що вам завдадуть біль.

Навпаки, розкривати всі застібки — ознака відкритості, прагнення налагодити контакт. Не виключено, що ви перебуваєте з ким-небудь у напружених стосунках, тому готові довести свою чесність і відкритість. Ви хочете помиритися з цією людиною.

До чого сниться пришивати гудзик — це свідчення старанності і працьовитості. Ви належите до тих людей, які не бояться прикладати велику кількість зусиль заради досягнення бажаного. Вашому прагненню до кращого життя можна тільки по-доброму позаздрити.

Народний сонник

У класичній інтерпретації сон з гудзиком може мати одне з наступних значень:

 • приснилося, що предмет зламався — насправді виникнуть перешкоди на шляху до наміченої мети;
 • якщо поломка сталася в той момент, коли ви говорили з коханою людиною, це передвіщає неприємності і напружений період у відносинах;
 • у нічному видінні застібаєте одяг і підраховуєте гудзички — знак того, що передбачається вдала угода. Ви отримаєте значну прибуток;
 • до чого сняться гудзики, яких багато, і ви пришиваете їх — наяву впораєтеся з вирішенням нагальних завдань. Всі проблеми вирішаться вже найближчим часом;
 • пришити на одяг, що належить іншій людині — сигнал про те, що ви відчуваєте прихильність до нього в реальному житті;
 • обривати, розстібати одяг на кого-то — символ того, що ця людина вам вкрай неприємний;
 • згребти докупи багато гудзичків і розглядати — занадто концентруєтеся на власній особистості. Це ознака егоїзму;
 • дуже велика застібка вказує на майбутні зміни, пов’язані з фінансовою сферою;
 • срібні ґудзики зазвичай попереджають сновидця, що він недостатньо уважний до власних справах або зовнішнього вигляду;
 • золоті говорять про те, що чекає успішна операція, або укладення шлюбного союзу, який не триватиме довго;
 • різнокольорові предмети віщують суєту, марні клопоти і переживання;
 • відірвана з шматком тканини гудзичок свідчить про серйозне внутрішньому дисбалансі сновидця. Це знак того, що ви надто сильно переживаєте про здоров’я дорогих людей;
 • якщо застібку хтось подарував, це натяк на те, що потрібно стежити за своєю поведінкою. В іншому випадку передбачається ситуація, в якій ви будете почувати себе вкрай ніяково;
 • тьмяні і некрасиві гудзички сигналізують про розчарування, якого навряд чи вдасться уникнути.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У поданні цього сонника, ґудзик уособлює якісь умовності і правила, яких ви змушені дотримуватися в соціумі. Якщо приснилося, що звертаєте увагу на чиїсь застібки, значить, слід вести себе стримано найближчим часом. Ймовірно, неформальне спілкування не призведе ні до чого хорошого, тому варто тримати себе в рамках встановлених правил пристойності.

Побачити расстегнутую гудзик — сигнал про те, що будете вести себе некоректно, і порушите прийняті норми. Привиділося, що бачите розстебнутий предмет на одязі іншої людини — незабаром отримаєте небезпечну пропозицію. Якщо погодитеся, то може постраждати ваша репутація. Якщо розстебнутій виявилася тільки верхній ґудзик або піджак, то це ознака дружнього спілкування у неформальній обстановці.

Сонник Міллера

Тлумач вказував, що для дівчини побачити сон, у якому вона пришиває предмети на діловий костюм — символ прихильності забезпеченої людини. Якщо ж подібне бачення є чоловікові, значить, він вступити на військову службу і забезпечить собі просування по кар’єрних сходах.

Сниться, що застібки тьмяні або дуже дрібні — в дійсності доведеться розчаруватися, понести серйозні втрати і зіткнутися з погіршенням самопочуття. Втратити гудзик — знак того, що передбачаються серйозні втрати, неприємності і фінансовий збиток.

Сонник від А до Я

У цьому толкователе наступним чином описують значення сну:

 • приснилася один гудзик, що висить на нитці — в реальності ризикуєте потрапити у погану компанію. Особливо небезпечно сновидіння для жінки, оскільки її слабкістю можуть скористатися неприємні люди;
 • до чого сниться, що гудзик відірвалася — до того, що будете сильно турбуватися з-за хвороби дитини;
 • приснилося, що втратили предмет — найближчим часом отримаєте вигідну пропозицію. Не пропустіть свій шанс;
 • у сновидінні пришиваете застібки — насправді належить піклуватися про близьку людину;
 • до чого сняться різнокольорові гудзики і при цьому різні за розміром? До того, що розчаруєтеся, і будете сильно переживати з-за майбутніх подій.

Сучасний Сонник

У цьому толкователе описують значення неяскравих і маленьких предметів. Якщо вони практично не кидаються в очі, значить, не варто покладати великих надій на щось або на когось. Ймовірно, ви ризикуєте розчаруватися. Постарайтеся не піддаватися поганому настрою, оскільки воно може викликати проблеми зі здоров’ям.

Якщо привиділося, що втратили застібку, це говорить про майбутні збитки. Не беріть участь в ризикованих підприємствах, бо можете залишитися ні з чим. Дівчині сниться, що пришиває ґудзики на мундир — насправді їй буде надавати наполегливі знаки уваги приємний і багатий чоловік. Коли таке ж бачення є молодій людині, то віщує успішну кар’єру і досягнення високого рівня життя.

Сонник Распутіна

У цьому джерелі описують значення сновидінь, в яких людина застібає гудзики. Це означає, що найближчим часом має розважальний захід, на якому сновидець відмінно проведе час в компанії близьких людей. Якщо ж сниться, що застібаєте не власну одяг, а чиюсь з родні, це застерігає від емоційних і неврівноважених вчинків. Постарайтеся вести себе гідно, інакше ризикуєте нашкодити власній репутації.

Самому відірвати застібку на одязі — знак того, що будете жити за рахунок іншої людини. Такий стан справ вас зовсім не буде бентежити. Якщо приснилося, що пришиваете предмет, значить, незабаром вирішите збагатитися. Вся ваша увага буде зосереджена на тому, як з легкістю отримати гроші. Але постарайтеся не переступати закон, інакше це закінчиться погано для вас.

Сонник Цвєткова

Езотерик вважав, що випадково виявити гудзик — це ознака того, що вам нададуть допомогу. Якщо ж ви втратили її, значить, опинитеся в неприємному становищі у сфері особистих відносин. Пришивати сниться до отримання прибутку, а застібати — до успішного завершення розпочатих проектів.

Сонник - тлумачення снів