До чого сняться Брови.Сон Брову до чого сниться фарбувати,вискубувати,густі

У трактуванні більшості джерел поява в сновидінні брів може бути пов’язано як з фінансової прибутком, так і з прийдешніми неприємностями. А деякі автори вважають, що цей образ має відношення до особистого життя сновидця. Так чи інакше, але важливо звертати увагу не стільки на сам факт появи символу в нічному видінні, скільки на те, в якому вигляді і в яких обставинах він привидівся. Ми розповімо, до чого сняться брови, з точки зору декількох популярних тлумачів.

Підсвідомість

Психоаналітики вважають, що цей образ зазвичай має відношення до самооцінки людини, до його сприйняття власної особистості. Тому вищипувати брови уві сні — ознака незадоволеності собою. Ймовірно, сновидець хотів би щось змінити в собі. Іноді цей символ пов’язаний з якимись комплексами, внутрішніми страхами. Але часто він вказує на те, що людина мучиться почуттям провини за вчинений проступок.

Зафарбовувати рослинність — ознака того, що ви намагаєтесь бути тим, ким не є. Можливо, оточуючим ви здаєтеся справжнім оптимістом, хоча насправді часто сумуйте. Просто не показують цього. А, може бути, ви свідомо вдавайте заради досягнення особистої вигоди.

Народний сонник

З точки зору класичного тлумача, бачити уві сні брови, свої або чужі, може мати таке значення:

 • у вас на обличчі була густа рослинність, яка наяву виглядає інакше — в реальності навколишні шанобливо ставляться до вас. Крім того, сновидіння пророкує швидку приємну зустріч з близькими людьми;
 • приснилися не тільки густі, але і широкі брови — ознака того, що виникнуть сварки з друзями;
 • якась незвичайна форма вказує на неприємності в особистому сфері. Сонник не виключає, що ви недостатньо уважно ставитеся до бажань і потреб партнера, з-за чого можуть відбуватися серйозні сварки і конфлікти;
 • повна відсутність рослинності на обличчі вказує на докори сумління, каяття за вчинений проступок;
 • негарна форма свідчить про неприємності в особистому житті, відсутність розуміння з протилежною статтю;
 • рідкісні, випадають волосся — символ обману;
 • якщо одна брова зрослася з іншого у суцільну дугу, то це передбачає набуття фінансового благополуччя, великого багатства;
 • фарбувати брови уві сні — показник того, що в реальному світі вам у всьому буде супроводжувати удача. Мова йде про успіх серед представників протилежної статі (особливо, якщо фарбували в чорний колір), а також про удачу в інших сферах;
 • рудий колір волосків зазвичай віщує обман. Сновидець ризикує стати жертвою шахраїв;
 • побачити, що у інших людей відсутня рослинність на обличчі — сигнал про те, що вас чекає публічний осуд. Постарайтеся не здійснювати вчинків, які можуть зганьбити. Однак не виключено, що вам пригадають події, що відбулися в минулому;
 • вищипувати самому собі — знак незначних втрат;
 • проріджувати іншій людині — свідчення можливої смерті когось із тих людей, яких ви знаєте.

Сонник Фрейда

З точки зору гуру психоаналізу в сні брову уособлює волосяний покрив на жіночих статевих органах. Тому будь-які маніпуляції будуть прирівнюватися до інтимної близькості. Мова йде про розчісування, миття та інших діях. Якщо волоски були довгими і густими, це говорить про невпевненість у власних силах під час сексуального контакту. Побачити, що шкіра практично лиса — символ упевненості, досвіду.

Якась нестандартна зачіска уособлює комплекс неповноцінності і переживання про те, що в інтимній сфері все складається невдало. Зачісувати волосся зазвичай ознака того, що жінка шкодує про те, що не використала шанс на близькість. А для чоловіка цей образ говорить про готовність до сексу.

Сонник Міллера

Міллер вказував, що чітко запам’ятати чиїсь брови уві сні — це попередження для сновидця. Сновидіння найчастіше вказує на непереборні й несподівані перешкоди, які виникнуть на шляху до мети. Ви можете спробувати боротися з обставинами, але потрібно докласти всі свої сили, інакше толку не буде.

Якщо привиділося, як выщипываете волоски, значить, негативні зміни будуть не занадто значними. Ймовірно, належить спілкування з людьми, які вам неприємні.

Універсальний Сонник

Творці тлумача пропонують звернути увагу на густоту рослинності, на ваші власні дії уві сні. У соннику брова може мати одне з наступних значень:

 • приснилося, що волоски густі — насправді удача буде супроводжувати в справах. Ви отримаєте прибуток;
 • густа рослинність на обличчі іншої людини передбачає візит довгоочікуваних і приємних гостей:
 • якщо сняться рідкісні брови, це застерігає про швидкі збитки;
 • вищипувати їх належить понести втрати, хоча і не дуже значні;
 • приснилося, що рослинності немає зовсім — в реальності відчуєте сором, будете про щось серйозно жалкувати;
 • збрити волосся — знак того, що легковажно ставитеся до життя, не будуєте далекосяжних планів, а лише задовольняєтеся тим, що маєте;
 • обпалена рослинність попереджає про майбутній суперечці з приводу спадщини. Вам належить стати його мимовільним учасником;
 • привидівся інша людина з яскраво нафарбованими бровами — ознака того, що вас спробують обдурити;
 • раптово звернути увагу на рослинність на обличчі іншої людини — у реальному світі чекаєте підступу від нього. Не виключено, що ваша інтуїція не підводить, і він насправді спробує завдати вам неприємностей.

Сучасний Сонник

З точки зору цього тлумача, побачити уві сні густі брови — знак успіху в справах, удачі, яка буде супроводжувати сновидінню. Якщо ж привиділося, що рідкісні волоски, або відсутні зовсім — це серйозне попередження про майбутні труднощі.

У нічному видінні самостійно прореживаете рослинність — насправді будете сильно клопотатися. Але позитивного результату не доб’єтеся. Спостерігати за тим, як хтось інший вищипує — символ того, що опинитеся в неприємній ситуації. Вас втягнуть в сумнівну справу з вини когось із близьких людей. Нічого хорошого від цієї події чекати не варто.

Сонник Адаскиной

У цьому толкователе описують значення бачень, у яких ви бачите людину повністю без рослинності. Сон означає, що чекає зустріч з людиною, який буде безсовісно брехати заради досягнення власної мети. Побачити, що волоски були дуже темними і густими — свідоцтво міцного здоров’я. Вас ще довго не будуть турбувати ніякі хвороби.

Приснилася рослинність дивного, неприродного кольору — в дійсності належить серйозно захворіти. Недуга застане вас зненацька. Проте не переживайте — хвороба буде не такою серйозною, щоб надовго вибити вас з колії.

У нічному видінні випадкове пошкодження брів будь-яким способом говорить про майбутні втрати. Найближчим часом в гіршу сторону зміниться фінансове становище.

Сонник Цвєткова

Езотерик дотримувався думки, що сам по собі спосіб передбачає якусь вигідну справу. Якщо брови були густими, це віщує успіх, досягнення слави і отримання інших вигод. Але рідкісні, випадають свідчать про яку-небудь оману в особистому житті.

Сонник - тлумачення снів