До чого сняться Акції – ” Сонник: тлумачення і значення Сну

Сни про Акції символізують ваше підсвідоме бажання інвестувати у власне майбутнє, або сподівання на довгострокову перспективу. Це може проявлятися як в грошові вливання в діючий бізнес, так і допомоги оточуючим людям. Безумовно, це може зіграти вам на руку, але подібні дії завжди пов’язані з ризиком.

Купувати Акції в сні – ви занадто переживаєте щодо майбутньої угоди, або втрати фінансових коштів. Сон застерігає вас від зайвих витрат і ризику.

Якщо ви продаєте Акції у сні, означає, що вас чекає велика прибуток у майбутньому. Можливо, вам потрібно більше довіряти своїм близьким людям, бо вони можуть поділитися з вами цінних радою. Крім цього, цей сон може обіцяти вам вигоду від вкладень в минулому, або від прояву довіри бізнес партнерам.

Якщо ж ви бачите в сні, як намагаєтеся продати Акції, але нічого не виходить, значить ви распыляетесь на незначні дрібниці, з-за чого страждає ваш основний рід діяльності і особисте життя. Постарайтеся правильно розставити пріоритети.

Побачити в сні, як ви викуповуєте велику кількість Акцій – до зростання впевненості в собі і набуття повної самостійності. Цілком можливо, що в найближчому майбутньому ви погасіть всі свої борги і позбудетеся від важкого вантажу.

Сонник - тлумачення снів