До чого сниться Алича – Сонник: тлумачення і значення Сну

Алича уві сні може бути передвісником важкого періоду в житті, з якими вам доведеться мати справу. Це може бути пов’язано не стільки з проблемами на роботі або в родині, скільки з вашим найближчим оточенням. Плітки, сварки і образи – всього цього варто очікувати.

Однак, точне тлумачення сну, в якому фігурувала Алича, може відрізнятися у залежності від її смаку і кольору. Невеликий плід яскравого кольору може символізувати наступ невеликих проблем, з якими ви з легкістю впораєтеся без якої-небудь допомоги.

З іншого боку, велика кількість Аличі уві сні свідчить про те, що ваше оточення не настільки надійно, яким намагається здаватися. Якщо хтось почав поширювати плітки про вас в реальному житті, не реагуйте на це. Просто відсторонитеся від цього товариства і не довіряйте йому в справах.

Якщо ж ви побачили уві сні Аличу на дереві, значить вас чекають цікаві знайомства, які можуть принести вигоду в бізнесі.

Побачити в сні, як ви використовуєте Аличу для приготування будь-якої страви – до далекої дороги, або до цікавого подорожі. Більш того, бачити в сні, як ви збираєте стиглу Аличу – до благополуччя в родині і до фінансового добробуту.

 

Сонник - тлумачення снів