До чого сниться Аліменти – Сонник: тлумачення і значення Сну

Аліменти фігурують у сні у тих людей, хто надмірно турбується про власний успіх і добробут. Спробуйте краще розібратися в ситуації і знизити градус переживань, бо як ви вже зробили всі необхідні заходи для досягнення успіху.

Якщо вам приснилася оплата Аліментів – приготуйтеся до появи нових турбот. Але це не означає, що збільшення клопоту знизить рівень вашої працездатності. Якраз навпаки! Ви отримаєте можливість випробувати себе і розкрити в собі нові таланти.

Сучасні тлумачі снів стверджують, що отримувати Аліменти у сні – до сприятливих змін у житті. Більше того, доля подарує вам невеликий період відпочинку, щоб ви могли зняти з плечей ряд рутинних обов’язків.

Побачити в сні, як ви виграли суд і тепер вам будуть нараховуватися Аліменти – до зростання напруженості між вами і вищим керівництвом. Постарайтеся не виходити за рамки прийнятих норм, щоб уникнути потенційних проблем. З іншого боку, подібна тема може обіцяти вам позбавлення від ряду невирішених раніше проблем.

Якщо ж у сні Аліменти виплачуєте ви, то ви станете свідком вдалого збігу обставин, за рахунок яких ви зможете отримати матеріальну вигоду. Крім цього, виплата Аліментів може свідчити про зростання ваших навичок і отримання цінного досвіду на роботі.

Сонник по Фрейду стверджує, що виплата Аліментів обіцяє вам швидке відвідування лікаря, пов’язане з вашою активним статевим життям.

Сонник - тлумачення снів