До чого сниться золота рибка. Сонник – золота рибка наснилася.

 

Уві сні сниться золота рибка? Такий сон ознаменовує швидке виконання ваших заповітних бажань. Можливо скоро ви опинитеся в новому суспільстві,в якому вам треба буде знайти своє призначення, і як тільки ви його знайдете, ваше становище помітно піднесеться.

До чого сниться золота рибка – сонник Фрейда

Уві сні приснилася золота рибка, це означає, що вам важко прийняти зміни, які відбулися у вашому житті, але коли у вас з’явиться час, ви, ймовірно, зможете впоратися з цим.
Коли сняться золоті рибки дівчині, це означає, що незабаром ви подружитеся з ким-то.
Бачити уві сні великі золоті рибки, це знак того, що незабаром ви познайомитеся з хорошими людьми.
Приснилася мертва золота рибка — це знак вашого підсвідомості, що людина, яка відчуває себе жалісливим, якимось чином обманює вас.
 

Якщо сниться золота рибка в акваріумі – сонник Міллера

Якщо вам приснилася золота рибка в акваріумі, це означає, що ви просто відчуваєте певний внутрішній суперечливий конфлікт.
Сон в якому золота рибка в акваріумі сниться чоловікові, це означає, що ваша ситуація скоро покращиться з точки зору вашого здоров’я або ваших фінансів.

Золота рибка сниться жінці – сонник Ванги

Уві сні приснилася золота рибка жінці, це означає, що ви будете чекати реального процвітання.
Сон в якому золота рибка в акваріумі приснилася жінці – це означає, що у вас є погані звички, нездорові звички, в яких ви все більше і більше опускаєтеся.
Бачити уві сні мертву золоту рибку жінці, цей сон є передвісником сварки, яка очікує вас, з людиною, до якої ви прив’язані, знак який може навіть закінчитися вашої розлукою.
 

Уві сні сниться золота рибка у воді – сонник Нострадамуса

Приснилася золота рибка у воді, це означає, що в найближчим часом, в результаті вашого безрозсудного поведінки, ви можете викликати серйозну проблему в своїй голові.
Уві сні чоловікові приснився золота рибка у воді — це може означати, що ви дуже боїтеся, що можете втратити людину, яку ви любите.
Сниться золота рибка у воді дівчині, це знак того, що ви залишитеся вільним на деякий час.
 

Уві сні приснилася золота рибка в руках – сонник Хассе

Бачити уві сні золоту рибку в руках — це провісник очікування того, що ви розлучилися з кимось, до якого ви зараз приєднані.
Сниться золота рибка в руках у жінкитакий сон є ознакою того, що щось загрожує вашим відносинам або попереджає, що хтось може образити вас.
Уві сні приснилася золота рибка в руках у дитини — це сигнал про те, що людина, з якою ви пов’язані, на 100 відсотків лояльний до вас.
Сон в якому приснилася золота рибка в руках у чоловіка, такий сон є провісником щастя на батьківщині.
 

До чого сниться маленька золота рибка – сонник Лонго

Приснилася маленька золота рибка, це ознака того, що незабаром може бути відданий чоловік.
Сон в якому приснилася маленька золота рибка дівчині, є ознакою того, що у вас виникають проблеми з проявом ваших почуттів до інших, і, можливо, це основна причина, по якій вам важко спілкуватися з ними.
 

Сонник - тлумачення снів