До чого сниться зима. Сонник – зима наснилася.

Приснилася зима? Такий сон ознака того, що у вас є багато цікавих ідей у вашому житті, але все вказує на те, що тільки невелика частина цих людей відіграють велику роль в рашей повсякденному житті.

До чого сниться зима – сонник Фрейда

Уві сні приснилася зима — це знак того, що вас скоро запросять на вечірку з хорошими людьми.
Якщо вам сниться зима і кучугури, це прелюдія до очікування того, що ви нещасливі.
Бачити уві сні зиму на вулиці — це може означати, що ви постійно турбуєтеся про благополуччя інших і не ображаєте їх, але це тільки робить вас занадто обмеженим і постійно напруженим.
Коли вам сниться зима і багато снігу, це означає, що скоро ви зустрінете людей, які будуть дуже співчувати вам.
Приснилася холодна зима, це означає, що після зручності і багатьох задоволень ви стаєте гірше, і в цій обстановці ви зіткнетеся з безліччю проблем і труднощів, з якими вам доведеться боротися.
 

Сниться зима восени – сонник Міллера

Бачити уві сні зиму восени може означати, що вам потрібно приймати важливі рішення, поки ви пильнуєте, і що ваша підсвідомість дає вам знак, що ви повинні спочатку подумати дуже обережно. Якщо ви зробите правильний вибір, у вас будуть дуже позитивні ефекти для вас, що ви будете відчувати у своєму житті протягом тривалого часу.
 

Якщо сниться зима і сніг – сонник Ванги

Приснилася зима і сніг — це означає, що вам потрібно більш ретельно подумати про ті рішення, які ви приймаєте зараз. Це також може бути попередженням, що деякі люди хочуть від вас вигоди для себе, і що ви повинні бути обережні.
Бачити уві сні зиму і сніг жінці — це сигнал вашого підсвідомості, що ви з якоїсь причини можете втратити все, чого ви досягли досі.
Зима і сніг сняться чоловікові, такий сон є ознакою того, що ви будете щасливі провести час з рідними, у вузькому колі.
 

Сниться зима влітку – сонник Нострадамуса

Сон в якому приснилася зима влітку — це попередження, щоб ви не займаєтеся якимось підозрілим справою, тому що це може бути дуже погано для вас, ваша особистість скоро стане об’єктом пліток, у вашому оточенні.
Сниться зима влітку дівчини — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви ведете неадекватний спосіб життя, і ви це добре знаєте, але не можете зізнатися в цьому собі.
Уві сні приснилася зима влітку чоловікові, це означає довге і щасливе життя для вас.
 

Приснилася зима навесні – сонник Хассе

Коли вам сниться зима навесні, це означає, що ваше оточення гідно оцінить ваші заслуги і, можливо, навіть почне вас якимось чином відрізняти.
Сон в якому приснилася зима навесні чоловікові, він передбачає зміни, які відбудуться у вашому житті, але невідомо, чи будуть вони позитивними чи негативними.
Сниться зима навесні жінці, це ознака того, що у вас скоро буде якась причина турбуватися.
 

Уві сні сниться зима лід – сонник Лонго

Коли вам сниться зима і лід, це ознака того, що ви збираєтеся впасти в злидні, і ви не зможете захистити себе.
Якщо сниться зима і лід влітку, це сигнал вашого підсвідомості, що якщо ви не будете вести себе по-іншому, ви можете швидко стати предметом пліток у своєму оточенні. Ви помиляєтеся, звертаючись до інших, і ви не знаєте про те, що ви повинні змінити своє ставлення до оточуючих.
Сниться зима і лід навесні, це ознака того, що ви на якийсь час боїтеся, або щось, що скоро вийде в такий стан.
Приснилася зима років і восени- ви скоро будете гаряче тужити про когось або про щось.

Сонник - тлумачення снів