До чого сниться великий живіт. Сонник великий живіт приснився.

Приснився великий живіт? Сон, в якому вам приснився великий живіт, може означати, що ви даремно, дуже побоюєтеся того, що втратите людину, яку ви любите, але ви також розумієте, що не можете перебороти такі думки.

До чого сниться великий живіт – сонник Фрейда

Коли вам сниться великий живіт, це ознака того, що вам скоро доведеться мати справу з дуже неприємною людиною.

Великий живіт уві сні дівчата означає, що коли вона спить з невідомих для неї причин, вона турбується про свою безпеку.

Уві сні вам довелося чіпати великий живіт, сон попереджає про те, що життя готує для вас важлива подія, в якому ви можете домогтися вражаючої перемоги.

Якщо ви бачите свого чоловіка з великим животом уві сні, це ознака того, що ви будете винагороджені за вашу наполегливу працю.

Якщо уві сні ви підійшли до дзеркала і у відображенні побачили великий живіт, сон сигналізує про те, що ви можете опинитися в небезпеці, в реальному житті і підсвідомо усвідомлюєте це.

Приснився великий живіт у дитини, сновидіння є ознакою вашої підсвідомості, що всередині вас ховається великий потенціал, і ви можете досягти набагато більшого успіху, ніж ви зараз думаєте.

Сновидіння, в якому ви втягуєте свій великий живіт, означає, що ви не зможете уникнути своїх проблем, хоч як би ви не старалися, оскільки вони виникли в результаті безвідповідальної поведінки.
 

До чого сниться великий вагітний живіт – сонник Міллера

Коли вам сниться великий вагітний живіт, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви зараз ведете себе не так, як зазвичай, із-за певної причини.

Жінці приснився великий вагітний живіт, це ознака того, що вона почуває себе ніяково, коли має справу зі своїм оточенням і хоче більше свободи в цьому питанні.

Якщо ви бачите великий вагітний живіт вашої подруги уві сні, це ознака того, що вас дратує чиясь відкритість або навіть вторгнення, але є ознаки того, що ваші емоції абсолютно не обґрунтовані.

Коли уві сні ви побачили кішку з великим вагітним животом, це ознака того, що ви скоро зіткнетеся з деякими неприємностями.

Уві сні тримати за руку дівчину з великим вагітним животом — це знак того, що ви опинитеся в неприємною вам компанії в найближчому майбутньому.

Якщо сниться жінка з великим животом –по соннику Ванги

Якщо сниться жінка з великим животом, це означає, що у вас є схильність до перелюбства, а потім ви відчуваєте себе дуже розчарованими.

Уві сні розмовляти з жінкою з великим животом, це означає, що в найближчому майбутньому вам належить виконати роботу, яка вам не по силам.

Жінка з великим животом, що з’являється у вашому сні, означає, що у вашому житті скоро буде невелике приємне для вас подію.
 

Сниться чоловік з великим животом – сонник Нострадамуса

Сниться чоловік з великим животом, сон означає, що вас обговорюють в близькому оточенні або скоро поширяться нехороші чутки, що може завдати вам великої шкоди вашому особистому житті або, у професійній сфері.
 

Сонник - тлумачення снів