До чого сниться золотий хрест. Сонник – золотий хрест приснився.

 

Чи Часто вам сниться золотий хрест? Такий сон означає, що можливо у вас на душі є відчуття тяжкості, від прихованою вами, якоїсь таємниці, і тому щоб позбавити себе від цього почуття, вам обов’язково треба розкрити цю таємницю.

До чого сниться золотий хрест – сонник Фрейда

Приснився золотий хрест — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не намагаєтеся прикинутися кимось, ким ви не є.
Бачити уві сні золотий хрест на куполі церкви, такий сон обіцяє вам частку в деяких несприятливих починаннях.
Сон в якому сниться золотий хрест в руках, це втрата для вас коханої людини.
Уві сні приснилося золотий хрест на шиї, він говорить вам розлучитися з кимось, до кого ви прив’язані.
Сниться подарунок золотий хрест — це прелюдія до вашого успіху в будь-якій справі.
 

Приснилася ланцюжок золота з хрестом – сонник Міллера

Уві сні приснилася золотий ланцюжок з хрестиком, це передвісник непорозумінь в роботі, яку ви можете очікувати в найближчому майбутньому.
Сон в якому приснилася золотий ланцюжок з хрестиком вашому чоловікові — це може означати, що ви скоро дізнаєтеся деяких людей, які допоможуть вам виконати якийсь проект, про який ви дбаєте.
 

Сниться великий золотий хрест – сонник Ванги

Приснився великий золотий хрест — ознака того, що вам належить подолати безліч перешкод, перш ніж ви досягнете своєї мети.
Коли великий золотий хрест сниться жінці, це означає, що ви можете покластися на підтримку вашого відданого друга і в повній повазі до вас.
Якщо сниться великий золотий хрест подрузі, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви дозволите людям приймати рішення про своє життя, а не робити це самі.
 

Якщо сниться знайти золотий хрест – сонник Нострадамуса

Уві сні приснилося знайти золотий хрест, цей символ може вказувати на те, що щось ніяково обмежує вас настільки, що ви відчуваєте себе в пастці.
Сон в якому наснилося знайти золотий хрест чоловікові, означають, що одному з ваших близьких потрібна ваша допомога у фінансовому питанні.
Якщо знайти золотий хрест приснилося вашому другу, це знак вашого підсвідомості, що ви намагаєтеся звільнитися від людей, які погано впливають на вас.
 

До чого сниться дарувати золотий хрест – сонник Хассе

Приснилося дарувати золотий хрест, такий сон є ознакою вашої підсвідомості, що ваші професійні проблеми будуть влаштовані так, як ви цього хочете.
Уві сні приснилося дарувати золотий хрест мамі, це означає, що ваша сім’я скоро буде щаслива, але ви не знаєте, в чому причина такого щастя.
Коли вам сниться дарувати золотий хрест хрещенику, це ознака того, що ви збираєтеся покласти край конфлікту з кимось близьким вам, який був навколо протягом довгого часу і дуже впливає на ваш настрій.
Сон в якому наснилося дарувати золотий хрест сестрі, цей сон оголошує вам сімейне щастя і світ, які у найближчому майбутньому ніщо не повинно турбувати.
 

Сонник - тлумачення снів