До чого сниться ялинка. Сонник – ялина наснилася.

Бачити сон – ялина? Якщо ялина з’являється у сні, це означає, що коли ви пильнуєте, вам дуже потрібно підтримувати колись загублені, і знову відновлені контакти,а ще ви хочете, щоб чоловік зрозумів ваші мотиви і цінував вашу присутність.

До чого сниться ялинка – сонник Фрейда

Якщо вам сниться ялинка, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні дозволити собі трохи спонтанності і слабкості в життя, тому що ви занадто серйозні стали в останні час.

Сон, в якому вам приснилася, прикрашена ялина оголошує, що ви зможете виявити, що ви зраджуєте друга або людини, з яким ви перебуваєте у трудових відносинах.

Сновидіння, в якому ви рубаєте ялина, означає, що у вас занадто багато почуття власної гідності на вашому обличчі, тому люди не хочуть бути в вашій компанії занадто довго.

Якщо ви бачите, як падає ялина уві сні, це означає, що у вас скоро з’являться якісь проблеми, але ви не знаєте, з чим це може бути пов’язано.

 

Приснилися молоді їли – сонник Міллера

Приснилися молоді ялини, це ознака того, що ви відчуваєте себе невпевнено, і ви хочете підтвердити свою цінність в очах оточуючих.

Молоді ялинки у вашому сні означають, що навколо вас поширюються чутки про вашому близькій людині, але ви можете закінчити це і безумовно повинні це зробити.

Якщо вам сниться, що садите молоді ялини, це попередження для вас, що в реальному житті людина, яка вас недолюблює, хоче, щоб ви відчули приниження.
 

Якщо сняться сині їли – сонник Ванги

Якщо сняться сині їли, цей сон є сигналом про те, що ваша чесність змусить інших поважати вас, і ви досягнете успіху.

Коли уві сні вам довелося доторкнутися до синіх ялин, це означає, що ви скоро підтримайте тих, хто об’єктивно не заслуговує цього.

Як тлумачить наш сонник, сині їли в сні ростуть у вас у дворі, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви дозволяєте собі підкорятися в емоційній сфері людини, що цього не гідний.

Бачити уві сні гілки ялини – сонник Нострадамуса

Сон, у якому ви бачите гілки ялини, може оголосити деякі зміни на краще, що скоро станеться у вашому житті.

Якщо ви бачите, як падають у сні гілки ялини на землю, це означає, що ви скоро зіткнетеся з дуже складним питанням.

Уві сні сняться сухі смереки – сонник Хассе

Уві сні сняться сухі смереки — це ознака того, що у вас є деякі складності, але ви не знаєте, що саме вони можуть включати.

До чого сняться високі ялини – сонник Лонго

Якщо вам сняться високі ялини, це передвісник несподіваних проблем у професійній сфері вашого життя.

Сонник - тлумачення снів