До чого сниться єдиноріг. Сонник – єдиноріг приснився.

До чого сниться єдиноріг? Єдиноріг уві сні, є ознакою того, що вам будуть видані готівкові гроші або ви отримаєте грошовий переказ від людини, якого ви раніше не знали.

До чого сниться єдиноріг – сонник Фрейда

Якщо ви бачите єдинорога уві сні, це означає, що ви в небезпеці, і вам потрібно бути дуже обережним.

Сон, у якому ви бачите різнобарвного єдинорога, говорить вам, що вам скоро доведеться витрачати великі гроші або брати участь в підприємстві, де ви повинні бути дуже обережні.

Срібний єдиноріг уві сні — це знак того, що ви розбагатієте, поки будете перебувати за кордоном.

Якщо ви берете єдинорога за гриву уві сні, цей сон означає, що ви понесете фінансові втрати у професійній діяльності.

Коли ви в сні катаєтеся на єдинорозі, це означає, що ваше життя буде важкою, а все тому що ви доклали дуже мало зусиль для того, щоб досягти більшого.

 

Якщо сниться білий єдиноріг – сонник Міллера

Якщо сниться єдиноріг білий, сон заявляє, що ви зможете перебороти будь-яку складну ситуацію, і вам не доведеться вдаватися до допомоги іншої людини.

Вам сниться, що білий єдиноріг їсть з ваших рук — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні бути дуже обережні у своїх професійних справах в найближчому майбутньому.

Коли у вашому сні білий єдиноріг забруднений в грязі це знак того, що незабаром у вас буде приємна зустріч з людиною якого дуже довгий час не бачили.
 

Приснився єдиноріг коричневий – сонник Ванги

Приснився єдиноріг коричневий — це знак того, що ви повинні підготуватися до того, що ваше життя не буде покрита трояндами. Вам доведеться подолати багато труднощів і перешкод, щоб досягти бажаного успіху.

Сон, у якому на вас напав коричневий єдиноріг, повідомляє вам, що вам скоро доведеться виконати незвичайну завдання, або у вас буде незвичайний досвід у професійному житті.

Коли ви бачите, як коричневий єдиноріг п’є воду із струмка уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не дбаєте про те, що подумають про вас оточуючі вас люди.
 

Уві сні сниться білий єдиноріг дівчині – сонник Нострадамуса

Уві сні сниться білий єдиноріг дівчини — це сигнал, що вона дивиться на речі або людей з песимістичної точки зору, і тому ви даєте їй помилкове враження.

Коли вам сниться, що ви бачите дівчину на єдинорозі, це означає, що у вашому житті втрата фінансових коштів буде найважливішим випробуванням для вас, але ви не знаєте, що саме це може торкнутися.

Якщо сняться єдинороги – сонник Хассе

Якщо вам сняться єдинороги, це сигнал про те, що вам загрожує небезпека, і ви повинні бути дуже обережні в найближчому майбутньому.

Тікаєте від єдинорогів сон у сні, означає, що у вашому житті є подія, що лякає вас, але ви не будете боятися його, якщо будете поводитися обачніше.

До чого сниться рожевий єдиноріг – сонник Лонго

Коли вам сниться рожевий єдиноріг — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви знайдете більше мужності і перестанете тікати від проблем, які відбуваються час від часу у вашому житті.
 

Сонник - тлумачення снів