До чого сниться їхати в ліфті. Сонник – їхати в ліфті приснилося.

Сниться їхати в ліфті? Якщо вам сниться, що ви їсте в ліфті, це може бути ознакою того, що ви скоро примиріться з людьми, з якими ви були в конфлікті протягом тривалого часу. Це також може бути прелюдією до проблем, з якими вам доведеться мати справу.

 

До чого сниться їхати в ліфті – сонник Фрейда

Якщо ви уві сні їсте в ліфті уві сні, це попередження, що якщо ви допустите помилку в своїй кар’єрі або зробите неправильний вибір, наслідки можуть бути дуже серйозними.

Якщо ви бачите, як знайомий чоловік їде в ліфті, це ознака того, що ви зараз боретеся, чи скоро зіткнетеся з деякими спокусою.

Коли вам у сні довелося їхати в ліфті, це означає, що ви можете швидко розчаруватися в тому, кому ви довіряєте, тому ви повинні пам’ятати про це і не довіряти людям на сто відсотків і в кожному випадку стежити за тим, що говорите.

Уві сні дівчині приснилося, що вона їде в ліфті, це означає, що вона повинна бути обережна при придбанні нових друзів, тому що вона може втратити не тільки багато грошей, але і хорошу репутацію, якою насолоджувалася у своєму оточенні.

Сниться їхати в ліфті вгору – сонник Міллера

Сниться їхати в ліфті вгору, це означає, що незабаром ви дізнаєтеся таємницю людини, який дуже довгий час вводив вас в оману.

Коли ви бачите, як знайомий їде в ліфті вгору уві сні, це означає, що вам потрібно бути більш терплячим у прагненні до ваших намірів, тому що поспішність — дуже поганий порадник в цьому випадку.

Якщо вам сниться, що ви в ліфті піднімаєтеся вгору, це ознака того, що ви будуєте міцне щастя у свої безсонні дні.
 

Якщо сниться їхати в ліфті вниз – сонник Ванги

Якщо вам сниться, що ви в ліфті їсте в низ, сон є ознакою того, що ви переможете свого ворога, який давно не давав вам спокійно жити.

Коли уві сні ви раптом опинилися в ліфті і їсте в низ, це означає, що в найближчому майбутньому вам буде дуже складно досягти бажаного результату, у ваших професійних справах.

Приснилося їхати в ліфті з чоловіком – сонник Нострадамуса

Сон, у якому ви їсте в ліфті з чоловіком, повідомляє вам про багатьох проблем в особистому житті, а причина всіх непорозумінь ваше непристойну поведінку.
 

Сонник - тлумачення снів