До чого сниться вампір – сонник, тлумачення сну про вампірів, волати або вбити вампіра у сні

Клыкастое істота, сисна кров, сидить у тебе на грудях. Холодний липкий піт на лобі проступає. Ти вскрикиваешь і прокидаєшся. Фуф, це був сон. До чого привидівся нічний кошмар?

Вампір по соннику Міллера

Популярний «або Сонник тлумачення сновидінь» Густава Міллера говорить про те, що людина, якому наснилося жахливе істота володіє цілеспрямованістю і надмірно активною натурою. Ви втомилися самі від себе – потрібно психологічний відпочинок, позитивне мислення і зміна способу життя.

Для дівчини ніжного віку – вампір, що п’є кров, віщує пристрасні емоційні відносини. Якщо дівчина володіє сильним характером, то зможе поступово приборкати пристрасть і створити союз, заснований на глибоких почуттях.

Ванга вважала, що поява вампіра у сні — дуже сумний ознака

Тлумачення сну про вампірів в сонник Ванги

Фатальні і страшні події очікують того, кому приснився жах ночі. Страждання і кров бачила знаменита Ванга в снах про вовкулаків.

Ясновидиця вважала, що кошмарні сни приходять до тих, хто надмірно самовпевнений, не прислухається до порад мудрих людей, здійснює дурні безрозсудні вчинки. Тільки диво може врятувати від трагедії таких людей.

Важливо! Смерть близького, доленосний удар або тяжка хвороба рідної людини очікував того, кому приснився вампір.

Якщо уві сні ви змогли вбити чудовисько, то і в житті зможете уникнути трагедії.

Вампіри в ісламському соннику

У мусульманському соннику поняття «вампір» асоціюється з демоном пекла Ифритом, подчиняющем собі волю людини (енергетичний вампір).

Іфрит прилітає до тих, хто має проблеми духовного характеру. Він карає людей за гріхи: пияцтво, наркоманію, азартні ігри.

Кому приснився вампірський сон?

Тлумачення сонників про вампірів об’єднує одне – це сутність, забирає життєву енергію. Доведеться переглянути своє оточення, щоб «знайти і знешкодити» упиря в реальності.

Є зворотна сторона медалі – ви й самі можете бути вампіром для оточуючих людей, роблячи їх реальне життя нестерпним. Потрібно чимало емоційних сил і сили характеру, щоб змінити особисту поведінку. Інакше покарання Всесвіту не уникнути.

Незаміжньою дівчині

Для молодої особи – вурдалак у сні означає появу спокусника, який бажає заволодіти її душею і тілом. Слід бути розбірливою у знайомствах.

Вагітній

Жінці, що чекає дитину, чудовисько може приснитися з-за боязні втратити багато крові й умерти при пологах. У реальності, їй не слід побоюватися сну. Необхідно дотримуватися запропонований режим, не дивитися фільми жахів і не читати подібну літературу.

Чоловікові упирі у сні передвіщають раптові страждання

Заміжній Жінці

Для заміжньої дами сон може означати сексуальні еротичні фантазії, які вона хотіла б здійснити, і не обов’язково з чоловіком. Жінці не слід шукати розваг на стороні» – це зруйнує її шлюб.

Чоловікові

Раптова трагедія, аварія або вогнепальне поранення передрікає упир з чоловічих снах. Проявіть пильність.

Якщо чоловікові привиділася жінка-вампір – в його оточенні з’явиться дама, яка буде ним керувати і панувати над почуттями і бажаннями.

Одруженому чоловікові сон про вурдалаке говорить про нестачу пристрасті в інтимних стосунках з дружиною. Йому слід поговорити з дружиною і налагодити стосунки. В іншому випадку чоловік буде шукати розраду на стороні», що може зруйнувати шлюб.

Тлумачення сну по подробиць

Якщо уві сні вампір заманює вас або пропонує яку-небудь угоду, то в житті ви також будете слідувати за чиїмись хибними ідеями. Щоб не стати «жертвою» за життя треба мати свою голову на плечах і твердо відстоювати особисті переконання.

Вбити вампіра у сні

Вбити вовкулака уві сні – позбутися від смертельної небезпеки або хвороби в житті. Також Всесвіт убезпечує від вчинення необачного вчинку.

Важливо! Не маніпулюйте людьми і не дозволяйте використовувати себе в чужих іграх.

Убивши вампіра ви, можливо, станете учасником ризикованого підприємства. Ви досягнете успіху, якщо встоїте перед спокусами і не принесете шкоди оточуючим.

Викликати вампіра

Поклик вовкулака уві сні і бажання з ним подружитися – наяву ви жадаєте неформального спілкування, сексуальних зв’язків і веселого проведення часу.

Важливо! Якщо вампір спокусив вас уві сні – це говорить про вашу духовної слабкості, бажання підкорятися сильної особистості, вас тягнуть помилкові ідеали і ниці цінності. Якщо у вас не вистачить сил взятися за розум – ви загинете морально. Можливо, ваша поведінка призведе до фізичної загибелі.

Бачити як вампір п’є кров зі своєї жертви — до загострення хронічного захворювання

Вампіри нападають на вас

В реальності слід побоюватися брехливих і лицемірних друзів, колег на роботі. Перегляньте коло свого спілкування. Тримайте дистанцію, якщо людина чимось неприємний вам.

Бачити як вампір п’є кров з жертви

Сон передвіщає хворобу близької людини або друга, загострення хронічного захворювання. Вкушений уві сні орган, стане причиною хвороби.

Сон може вказувати на конкретну людину, який є енергетичним вампіром і висмоктує з жертви її життєві сили.

Важливо! У професійній діяльності з’явився конкурент, який для досягнення цілей буде використовувати «брудні» методи. Вам не слід опускатися до його рівня. Життя все розставить на свої місця.

Не варто забувати, що ми лише гості в світі сновидінь. Тлумачення «вампирных» снів єдині – аморальні принципи, бажання панувати і підпорядковувати чужу волю жорстко караються Всесвіту в житті.

Сонник - тлумачення снів