До чого сняться зомбі – сонник, тлумачення сну про зомбі-апокаліпсис у сні, вбивати ходячих мерців-зомбі

Побачити в сні зомбі означає, що в реальному житті чекають серйозні зміни, оце будуть вони позитивні або стануть причиною серйозних неприємностей, допомагає передбачити характер розвитку сюжету. Часто таке сновидіння прийнято тлумачити, як сигнал організму, що він готовий протистояти будь-якої напасті, тому не варто відкладати вирішення накопичених проблем.

Зомбі по соннику Міллера

Автор вказує на позитивний характер такого сну. Неагресивні ожилі мерці попереджають про наявність у близьких людей секрету, який скоро перестане бути таким. Зустріч з зомбі віщує зміни. Ті, хто здогадався завести розмову з ним отримали підказку – їм слід зайнятися аналізом причинний і наслідки тих подій, що останнім часом відбувалися, щоб легко впоратися з новим завданням, отримавши максимум вигоди і задоволення.

Навіть побачити безліч живих мерців, насилу пересуваються або намагаються видавати нечленороздільні звуки, удачі, адже подібне бачення попереджає про можливість знайти щось важливе, вважається безповоротно втраченим. Якщо ж поговорити з людиною в його сні вирішив небіжчика, що лежить у труні, то варто в найближчі дні чекати радісну новину. Зомбі, поїдають сновидця, підтверджують, що всі зміни з них відбулися на краще, необхідно і далі дотримуватися обраного курсу.

Насторожитися варто тільки у випадку власного перетворення на живого мерця, подібне сновидіння означає сильне виснаження духовне чи фізичне, невиправдану замкненість у собі.

Дуже часто поява зомбі уві сні передвіщає поїздку у відпустку

Тлумачення сну про зомбі сонник Ванги

Подібний кошмар попереджає про можливе вірусному або паразитарних захворювань. Для тих, хто дуже стурбований власною кар’єрою інше тлумачення сну:

 • жінкам зомбі віщує похвалу начальства;
 • чоловікам кошмар обіцяє важкий конфлікт з колегами;
 • тікати від мерців означає перебувати під небезпечним впливом оточуючих.

Позитивне значення має лише бачення, в якому трупи оживають, воно передвіщає приємні сюрпризи. А ось спроба пополювати на таких монстрів в реальності обернеться отриманням поганих новин.

Зомбі в ісламському соннику

Загальним значенням є незабутня поїздка в іншу країну. Чоловікам може передвіщати невдачі у професійній діяльності, а жінкам, які намагаються уві сні створити зомбі, — незначні проблеми зі здоров’ям.

Кому приснився сон?

При тлумаченні сновидіння важливо звертати увагу на деталі. Значення має навіть те, хто побачив подібний кошмар.

Незаміжньою дівчині

Сновидіння обіцяє вдалий шлюб.

Вагітній

Висока ймовірність народження близнюків.

Перемогти зомбі уві сні передвіщає невеличку сварку з родичами

Заміжній жінці

Можлива швидка зустріч зі старими друзями або підвищення на роботі.

Чоловікові

Сновидіння віщує поява прекрасної шанувальниці.

Тлумачення сну по подробиць

Дія сновидця можуть допомогти більш детально розшифрувати значення кошмару.

Вбивати зомбі уві сні

Подібний сюжет вказує на появу сприятливого моменту для прояву талантів і здібностей, що дозволяють добитися успіху у всіх сферах життя. Якщо ж перед тим, як знищити монстра від нього довелося тікати, то секрет благополуччя криється в кардинальної зміни обстановки.

Безуспішні спроби сховатися від зомбі вимагають відкрито заявити про своє ставлення настирливим або неприємним людям, отруйних реальність. Протистояння їм уві сні підтверджує, що внутрішня невпевненість і навіть комплекси залишилися в минулому, тому не можна заважати собі рухатися вперед з-за дурної звички.

Перемогти зомбі після невдалої спроби домовитися з ним віщує конфлікт з родичами, який буде швидко вирішено.

Біжать натовпу зомбі

Побачити такий кошмар можуть ті, хто відчуває навислу над ними небезпека в реальному світі. Вона може виходити від:

 • накопичених проблем, на рішення яких не вистачає часу;
 • перевтоми, не дозволяє відокремити головне від несуттєвого;
 • небажання мати урок з минулого.

Важливо. Часто повторення сновидінь з участю юрби ожилих мерців вказує на високу ймовірність повторного вчинення помилки в ситуації, подібної до тієї, що вже траплялися раніше.

Часто мати у вигляді живого мерця є через що виникло нерозуміння

Бачити зомбі-апокадипсис уві сні

Кошмар попереджає про кардинальні зміни в житті, вони будуть поганими тільки за умови агресивно налаштованих монстрів. Спроби ухилятися від вирішення проблем або здійснення складного вибору скінчилися, необхідно негайно зайнятися вирішенням цього питання.

Якщо ж уникнути бійки з мерцями не вдалося, то наяву чекає несподівано просте і вдале позбавлення від проблем. Бути при цьому укушеним означає, що ухилення від прийняття рішення гальмує розвиток особистості, як в духовному, так і в професійному плані.

Стати зомбі уві сні

Подібна метаморфоза вказує на опір свідомості чужому впливу, необхідно терміново позбавитися від контактів, намагаються використовувати сновидця у власних корисливих інтересах.

Довідка. Сни з власним перетворенням в зомбі з’являються значно рідше, що ті, в яких фігурують перетворилися на монстрів близькі люди.

Якщо зомбі став хтось із родичів чи друзів, то тлумачити значення стоїть так:

 • батько з-за своєї звички контролювати сновидця спровокує сварку з ним;
 • мати у вигляді живого мерця є через що виникло нерозуміння, холодності;
 • брат і сестра занадто емоційні, що може послужити причиною для тривалого конфлікту;
 • необхідність піти на компроміси у відносинах з коханим, якщо він раптом з’явився в образі ходячого небіжчика;
 • можна зосередитися на гордості за неординарні вчинки дитини, який останнім часом змушував сильно турбуватися;
 • кошмари з участю друзів вимагають переглянути відносини, звичка довіряти може занадто дорого коштувати.

Висновки

Сновидіння з ожилими мерцями рекомендується трактувати, як позитивний знак прийдешніх змін. Агресія з боку зомбі лише привід задуматися, щоб встигнути вчасно зробити необхідні дії і уникнути неприємностей.

Сонник - тлумачення снів