До чого сниться мрець – сонник, тлумачення сну про ожилих мерців у трунах

Поява в нічних видіннях мертвих людей найчастіше вказує на новини або зміни. Вони можуть бути позитивними або негативними – у залежності від того, як виглядав покійний, і як себе поводив.

Мрець по соннику Міллера

Тлумач вважав, що поява мерців у сновидіннях є поганим знаком. Цей спосіб передбачає погані новини. Якої сфери вони торкнуться, буде залежати від обставин сну:

 • Якщо покійний був одягнений в чорне, значить, у справах передбачаються перешкоди. Також не виключено, що помре близький людиник.
 • Для юнака поява мертвого в нічний грезе – знак розчарувань і бід.
 • Небіжчиків було багато, вони лежали на полі битви – в дійсності може початися війна. Ускладнення між державами або окремими політичними групами ускладняться.
 • Помер хтось родичів – ця людина захворіє. Або ви перестанете спілкуватися.
 • Накривати монетками очі покійного – знак вашого безсилля, яким скористаються недоброзичливці.
 • Говорити в сні з батьком, який помер – натяк на те, що потрібно ретельно обдумати майбутню справу.

Найчастіше мерці уві сні — провісники чогось поганого

Тлумачення сну про мерців в сонник Ванги

Провісниця вважала, що спілкування з мерцем в нічному видінні – це застереження. Найчастіше сни закликають задуматися про можливий ризик і небезпеки. Але іноді вони віщують вирішення важких питань, одужання після довгої хвороби.

Ясновидиця вважала поганим знаком поява в сновидінні померлого родича чи друга, який кличе з собою, веде куди-небудь. Найчастіше подібні символи говорять про важку хворобу і можливої смерті.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ Якщо уві сні небіжчик щось говорив вам, потрібно прислухатися до його слів. Зазвичай в них міститься підказка до того, як діяти в реальному світі.

Мерці в ісламському соннику

В ісламському толкователе бачень надають значення багатьох дрібниць. В залежності від того, що відбувалося, сон можна інтерпретувати наступним чином:

 • Наснилося, ніби помер близька людина, який здоровий наяву – в реальності він буде жити довго.
 • Сняться покійні батьки, дідусь чи бабуся – знайдеться вихід зі складної ситуації.
 • Якщо мрець вдарив вас, потрібно виправити помилки. Ймовірно, ви зробили якийсь гріх.
 • Покійний робить щось погане? Існує ймовірність, що ви поведете себе негідно.
 • У мертвого було темне обличчя – насправді він не вірив в Бога, помер без покаяння.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ Найбільш сприятливими ісламський сонник вважає бачення, в яких померлий людина приходить в мечеть. У цьому випадку покійний відчув спокій після смерті.

Кому приснився сон з мерцем?

Значення нічних мрій може змінюватися в залежності від того, хто побачив сон – чоловік чи жінка.

Незаміжньою дівчині

Самотній дівчині бачення за участю мерця передбачає швидкі зміни в особистому житті. Якщо він був чоловічої статі, то найближчим часом обранець зробить пропозицію руки і серця.

Вагітній

Якщо покійний приснився вагітній жінці, що вказує на прийдешні зміни. Вони можуть бути позитивними, якщо покійний виглядав радісним і спокійним. Якщо ж він здавався нещасним, майбутні події можуть бути не настільки райдужними, як хотілося б.

А ось чоловікові поява мерців віщує дружню допомогу

Заміжній жінці

Для заміжньої жінки сон за участю мерця чоловічої статі означає нового шанувальника. Він буде надавати неявні знаки уваги, але не стане проявляти наполегливість. Не виключено, що відносини з них перейдуть у розряд дружніх.

Чоловікові

Поява в нічних мареннях покійного людини для чоловіка уособлює дружню допомогу. Близький товариш допоможе прийняти важливе рішення, яке матиме серйозний вплив на подальше життя.

Тлумачення сну по подробиць

У нічних видіннях може привидітися давно покійний чоловік, а також той, хто ще живий, але є у вигляді небіжчика. Точні обставини сну дозволять точніше інтерпретувати його значення.

Ожилий мрець

Наснилося, ніби покійний чоловік оживає? Насправді зміниться погода. Ще одне тлумачення – належить отримати несподівані звістки.

Мрець – близька людина

У більшості сонників йдеться про те, що побачити в сні померлих близьких людей – позитивний знак. Подібні образи передбачають здоров’я і довголіття того, хто приснився.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ Сновидіння часто відбивають підсвідомі страхи сновидця, які стосуються приснившегося людини. Не виключено, що ви постійно турбуєтеся про нього.

Бачити мерця на труні

Покійний, якого готували до поховання, є позитивним символом. Сновидіння вказує на благополучний результат намічених справ, на удачу, яка буде супроводжувати сплячій людині. Найближчим часом чекають приємні зустрічі і успіх у намічених планах. Але важливо врахувати і зовнішній вигляд гробу. Чим дорожче він виглядав, тим краще будуть йти справи. Грубо збитий, неохайний труну попереджає про ризик грошових втрат.

Поява зомбі уві сні передвіщає нові хороші дружні відносини

Ходячі мерці уві сні

Якщо є зомбі, це може означати відродження старих зв’язків, контактів, які перервалися. Також потрібно врахувати, хто саме постав у ролі ходячого трупа. Якщо це був хтось зі знайомих, родичів, то найближчим часом ви ризикуєте посваритися з цією людиною. Самому перетворитися в ожилого мерця – сигнал про те, що загрожує небезпека. Найближчим часом не варто даремно ризикувати.

Висновки

Поява мертвих людей в сновидіннях не завжди вважається поганим знаком. Найчастіше цей спосіб передбачає новини, важливі зміни в житті сплячої людини. Необхідно враховувати точні деталі сну, щоб зрозуміти його значення.

Сонник - тлумачення снів