До чого сниться свекруха – толкованик з надійним сонникам

Свекруха вважається для невістки другою мамою, практично рідною людиною.

Якщо вам приснився сон з участю свекрухи, не забудьте завітати в сонник, щоб дізнатися, що обіцяє вам такий сон і які зміни в житті вас очікують.

Сонник Міллера

Значення сновидінь зі свекрухою по соннику Міллера:

 • Бачити свекруху, сидіти поруч – вашій низці неприємностей на роботі і в особистому житті скоро прийде кінець. Нарешті ви зможете вдихнути на повні груди і відчути вітер позитивних життєвих змін.
 • Конфлікт з другою матір’ю – в реальному житті сновидца чекає скандал або неприємності на роботі.
 • Сумна свекруха в сновидінні – після довгого конфліктного періоду вас чекає перемир’я в сім’ї і на роботі. Також, такий сон передвіщає сновидінню хороші вісті, яких він довго чекав.

Сумні свекор зі свекрухою – до неприємностей, конфліктів, розбіжностей з близькими і рідними людьми.

 • Весела, здорова свекруха – до позитивних змін у житті, також такий сон обіцяє міцний і довгий союз з вашою другою половинкою.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця наділяла сновидіння з участю свекрухи позитивним значенням. На її думку, такий сон передвіщає міцний сімейний союз, гармонію і взаєморозуміння у сім’ї.

Ісламський Сонник

Значення снів за давнім ісламським сонником:

 • Якщо сновидця осаджує свекруха або уві сні виникає конфлікт – це обіцяє неприємності в реальному житті, пов’язані з близькими людьми.
 • Доброзичливе спілкування зі свекрухою – в реальності назріває серйозний конфлікт. Якщо ви проявіть мудрість і м’якість – зумієте не тільки його уникнути, але і піднятися в очах близьких людей.

Кому приснилася свекруха?

Тлумачення нічних мрій багато в чому залежить від того, хто саме був сновидцем.

Незаміжньою дівчині

Бачити уві сні, як свекруха розмовляє з незаміжньою дівчиною – до появи нових знайомих протилежної статі. Будьте обережні, не чекайте від них занадто багато, і не поспішайте відразу довіряти все найпотаємніше. Ці знайомства не принесуть вам нічого крім розчарування і проблем, але вони піднесуть вам важливий урок, який треба буде засвоїти і зробити правильні висновки.

Жінки

Заміжній жінці друга мама в сновидінні обіцяє нові зобов’язання і важку роботу. Також, такий сон можна тлумачити як поява на порозі вашого будинку нежданих гостей, які принесуть вам багато клопоту.

Вагітній

Якщо дівчині в положенні снитися свекруха – їй варто всерйоз потурбуватися про своє здоров’я і виділити більше часу на повноцінний відпочинок. Також, такий сон може відображати реальні переживання вашої свекрухи на рахунок вас, здоров’я майбутнього малюка і майбутніх пологів. Якщо свекруха запропонує вам допомогу – не відмовляйтеся, вона просто хоче бути поруч і бути корисною, розуміючи, наскільки вам зараз важко.

Тлумачення сну по подробиць

Щоб точніше зрозуміти сенс сновидіння, постарайтеся максимально точно пригадати дії і деталі.

Свекруха померла

Отримати звістку про те, що свекруха померла – поганий знак, що віщує погані і навіть траурні події у вашій родині або серед далеких родичів.

Бачити, як вмирає свекруха – до серйозних проблем зі здоров’ям у свекра або свекрухи. Щоб уникнути таких неприємних проблем – поговоріть з ними, скажіть про свої переживання з приводу життя і здоров’я батьків чоловіка, порадьте з належною увагою ставитися до себе і більше відпочивати.

Померла свекруха

 • Бачити мертву свекруху в труні в сновидінні – продуже поганий знак, що віщує серйозні проблеми, як в особистому житті і зі здоров’ям, так і в робочій сфері.

Мертва мама чоловіка – загальна трактування сну в будь-якому випадку несе негативний посил. В основному, таке сновидіння є попереджувальним знаком. Ваша підсвідомість намагається достукатися до вас і сказати, що ви збилися з правильного шляху і стрімко пішли вниз, легко піддається поганому впливу оточуючих.

Знайдіть час для того, щоб розібратися в собі. Задумайтеся над тим, як ви проживаєте своє життя, і все ви робите правильно. Якщо цього не зробити – ризикуєте в майбутньому залишитися один на один з собою, без підтримки та близьких людей поруч.

 • Ще одне тлумачення сновидіння з мертвої свекрухою – такий сон може відображати реально накопичені емоції по відношенню до цієї людини. Негативні емоції, злість і образа на свекруха схожі на бомбу уповільненої дії. Поговоріть щиро про свої почуття, скажіть про те, що вас не влаштовує. Зараз саме час налагодити відносини з таким важливим людиною у вашому житті, не бійтеся бути не зрозуміли або не почутою.

Колишня свекруха

Якщо ваша мрія завітала колишня свекруха – ваш колишній чоловік дуже часто згадує про вас і хотів би все повернути назад.

Якщо причина витрати не була важливою – є привід задуматися про відновлення відносин. Адже людина щиро кається у всіх зроблених помилках і готовий мінятися заради вас і відновлення сімейного гніздечка.

Сваритися з колишньої свекрухой – мати колишнього досі перемиває вам кісточки при кожному зручному випадку. Вона звинувачує у розпаді сім’ї саме вас. Не турбуйтеся з цього приводу, живіть своїм життям і будуйте своє щастя.

Будинок свекрухи

Прийти уві сні в будинок батьків чоловіка – добрий знак. В реальному житті ці люди займають дуже багато місця у вашому серці. Нехай ви цього не визнаєте. Прийти в їх будинок значить відчувати себе комфортно поруч з ними в реальному житті.

Важливе значення має вигляд будинку, і те, який він був всередині:

 • Новий, гарний будинок – до хороших змін, нових подій і несподіваної радості.
 • Реальний будинок, у якому живуть батьки чоловіка в звичайному житті – прийшов час для кардинальних змін у житті. Якщо ви хочете чогось досягти – сидіти на місці і не розвиватися точно не кращий варіант. Відкрийте для себе щось нове, спробуйте зайнятися новим способом заробітку, знайти цікаве хобі для душі. Не бійтеся змін, в будь-якому випадку, вони підуть вам на користь.
 • Зруйноване, старе житло – незабаром ваша друга половинка дізнається щось погане, пов’язане з вашим минулим. Це може спричинити за собою розрив відносин. Уникнути такої ситуації допоможе вчасно розпочата розмова по душах.

Згорілі залишки будинку свекрухи – поганий знак, що віщує зраду, брехню і розчарування в коханій людині. Можливо, ваші відносини давно вичерпали себе, і почуття згасли. Якщо вам доріг цей союз – будьте чесними один з одним. Прикладіть всі зусилля, щоб все налагодити.

Дарувати подарунок свекрухи

 • Вручення великого, гарного подарунка – відображає бажання всім догодити в збиток собі в реальному житті. Візьміть паузу у безмежній щедрості і допомоги. Приділіть час собі і своїй сім’ї, вони зараз дуже потребують вашої підтримки.

Подарувати подарунок під час заходу – до хорошого проведення часу в хорошій компанії. Воно принесе вам масу позитивних емоцій і відчуттів.

 • Подарунок, подарований свекрухи, від якого вона відмовилася – такий сон говорить про марних намаганнях в реальності. Ви жертвуєте собою і своїм часу на благо тих людей, які цього ніколи не оцінять по достоїнству. Ваші старання настільки часто проявляються, що приймаються всіма як належне. Задумайтеся над всім, що ви робите. Пора приділити час і собі, і налагодити своє життя.

Гола свекруха

 • Бачити голу свекруха у сні – до майбутнього ганьби і величезному плями на вашій репутації. Добре обмірковуйте кожну думку перед тим, як приймати важливі рішення. Найменша помилка, допущена зараз, може занадто дорого коштувати;
 • Таке сновидіння може символізувати погані стосунки з батьками чоловіка в реальному житті. Зробіть зусилля над собою, проявіть повагу і зробіть крок на зустріч. Незважаючи на сформовану думку про друге батьків – воно, найімовірніше, помилково. Напевно все не так погано, як ви собі нафантазували.

Гола свекруха – до пліток навколо сновидця і безпідставними звинуваченнями у бік його близьких.

Свекруха плаче

 • Якщо мати дружина плаче уві сні – чекайте неприємностей і низки поганих подій в особистому житті. Цей життєвий період постарайтеся пережити з мінімальними втратами для свого душевної рівноваги. У вас є близькі люди, які не залишать вас наодинці з горою проблем і пригніченим станом. Заручитися їх підтримкою і не опускайте руки.

Свекруха плаче – до розчарування в дуже близькій людині, з яким ви довіряли протягом багатьох років.

 • Лаятися з матір’ю чоловіка, яка плаче – до конфлікту в сім’ї з вини батьків чоловіка. У такій ситуації чоловік може стати на бік батьків і не захистити вас. Тут все залежить від ступеня їх впливу на нього.

Висновки

Значення нічних мрій з участю свекрухи залежить від того, якою вона була уві сні. Позитивний, яскравий сон має хороші тлумачення. У той же час погані емоції матері чоловіка несуть негативний смисловий посил.

Сонник - тлумачення снів