Давати гроші небіжчикові – до чого сниться сон, тлумачення по сонникам

Вважається, що не можна давати покійникам у сні гроші, так як це може призвести до поганому наслідків. Багато сонники лякають тим, що ви можете захворіти, втратити значну суму або навіть помре хтось із родичів.

Насправді, це далеко не єдині передбачення. І таке сновидіння деколи приносить хороші вести.

Сонник Міллера

Якщо спиратися на думки Міллера, то не чекайте нічого хорошого. У своєму соннику він запевняє, що після такого сну настають неприємності і проблеми з фінансами.

Якщо ви відчули полегшення, коли віддали стос купюр, значить ви змогли відкупитися від біди на яву.

А ось якщо мрець просить гроші прямо з гробу, то бережіться сліз і розчарувань.

Сонник Ванги

Якщо приснилося, що ви даєте гроші померлій людині, то вам варто задуматися про своїх життєвих цілях. Не забувайте, що найкращий успіх — це той, якого ви досягли самостійно.

Але такий сон так само може бути передвісником величезного щастя. Дуже важливо ваше ставлення до нього.

Ісламський Сонник

Якщо вірити ісламському сонником, то в першу чергу варто згадати про свій настрій в нічних мареннях:

  • хороший, благочестивий настрій обіцяє вам успіх у всіх справах і допомогу звідти, звідки її зовсім не чекаєте;
  • злість і небажання розлучатися з цінними купюрами — до хвороб і фінансових труднощів.

Так що, намагайтеся прибрати зі свого життя все негативні емоції, тоді вони не будуть відвідувати вас і в нічних видіннях.

Комусь приснилося?

Дуже важливо враховувати свій пол при тлумаченні сновидінь. Адже від цього може змінитися посил сну.

Незаміжньою дівчині

Якщо ви не одружена, а уві сні дали небіжчикові гроші, то, на жаль, ви не скоро зв’яжете себе шлюбними узами. Але ви не будете цього сумувати, так як вам буде чим зайнятися. Не втрачайте жодної можливості.

Жінки

Ви не задоволені доходом свого чоловіка, але боїтеся йому в цьому зізнатися. З-за цього ви постійно зліться і лаєтеся. Досить тримати своє невдоволення в секреті — висловіть все, що накопичилося. Він вас зрозуміє і саме ваші слова підштовхнуть його на пошуки нового засобу заробітку.

Вагітній

Ви переживаєте про те, що вам не буде вистачати грошей під час декрету. Але, доля буде до вас прихильною і навіть, якщо коштів буде не багато — вам вистачить.

Чоловікові

Незабаром вас чекає підвищення на роботі. Нові перспективи відкриються перед вашим поглядом. Головне не пропустіть їх з-за ліні або страху.

Тлумачення сну по подробиць

У будь-якому нічному видінні необхідно звертати увагу на найменші деталі. Адже саме вони можуть стати ключовими при тлумаченні.

Паперові гроші

Вам варто задуматися про своїх любовних відносинах. Тому що сновидіння, в якому ви даєте небіжчикові паперові гроші, означає, що ви не помічаєте на скільки ваш обранець ревнивий. А це може обернутися для вас несподіваними наслідками.

Дрібниця, монети

Якщо ви віддаєте мертвому дрібниця, то готуйтеся до невеликим, але частих неприємностей.

Не реагуйте на них бурхливо — ви тільки нерви витратите, а змінити нічого не зможете. Просто перечекайте цей неприємний момент.

Велику суму грошей

Велика сума грошей, яку ви даєте небіжчикові у сні, означає, що ви не можете прийняти рішення щодо роботи (або не зможете в майбутньому).

Такий сон може означати, що ви боїтеся свого майбутнього. Не переживайте, все буде добре.

Висновок

Завжди ставитеся до своїх сновидінь раціонально. Не переживайте про погані тлумаченнях, адже це лише можливий варіант результату подій.

Думайте про хороше і вірте, що невдача обійде вас стороною. Працюйте над собою і тоді у вашому житті майже не буде чорних смуг.

Сонник - тлумачення снів