До чого сниться смерть – тлумачення по сонникам Ванги, Міллера та ін

Сни, пов’язані зі смертю – своєї або близьких людей – завжди засмучують і лякають сплячих.

Подібні картини пробирають до мурашок, однак не варто турбуватися і накручувати собі раніше часу. Далеко не завжди такий сюжет нічних мрій віщує швидку кончину.

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер був впевнений, що, якщо вам сниться загибель когось із ваших близьких, то можете бути спокійні: сон віщий. Однак він є своєрідним попередженням для вас. Попереду чекає серйозна перешкода, яке ви повинні зустріти з гідністю.

Смерть близької подруги або друга вказує на те, що сновидець в даний період часу знаходиться у дуже небезпечному становищі. Але уникнути біди ще поки можливо. Для цього необхідно складе чіткий план дій. Кожен крок потрібно буде ретельно проаналізувати, не можна допускати необдуманих дій.

Сонник Ванги

Сновидіння, в якому ви бачите людину, що знаходиться в стані клінічної смерті, на думку болгарської ясновидиці Ванги, натякає на те, що хтось з ваших знайомих планує вчинити підлість проти вас. На жаль, про ці підступні плани ви не дізнаєтеся вчасно, а тому сильно постраждаєте.

Бачити уві сні свою власну смерть – дуже хороший знак. Дивно, але такий страшний сон є передвісником довге і щасливе сімейне життя з коханою людиною.

Ісламський Сонник

Якщо вам сниться, що ви самі померли, і на момент сну ви перебуваєте вдома, то найближчим часом вас чекає подорож. Якщо ж ви вдома, то незабаром ви повернетеся в своє житло. Укладеним таке сновидіння обіцяє звільнення.

Комусь приснилося?

Якщо ви заміжня, то сновидіння, в якому у вас гине чоловік, може натякати на те, що в реальності у благовірного з’явилася інша жінка.

Одруженому чоловікові загибель дружини обіцяє багато дрібних сварок із дружиною на побутовому нирці, які ні до чого страшного не приведуть, але настрій зіпсують.

Якщо хлопчик бачить уві сні, як помирає його батько, то в реальному житті це вказує на суперництво і бажання бути поруч з матір’ю.

Чия смерть вам приснилася?

Сина

Смерть власної дитини – найгірше, що може статися. Однак подібні сни рідко збуваються наяву. Сновидіння, в якому ви бачите, як вмирає ваш син, може обіцяти вам сварки з ним. Проте, згідно з іншими сонникам, такий сюжет також говорить про те, що його чекають серйозні перешкоди в реальності.

Дочки

Є кілька тлумачень такого сну. Смерть доньки може обіцяти конфлікти з нею, ваші взаємини ризикують значно погіршитися. Велика ймовірність, що такий сюжет – попередження особисто вам: вас чекають серйозні випробування, і ви повинні з гідністю їх пройти.

Згідно з деякими джерелами, загибель дочки обіцяє їй довгі роки життя та міцне здоров’я. Також це може натякати на те, що ваше чадо виросло, і ви повинні перейти на новий етап сімейних відносин. Ставтеся до неї, як до дорослого.

Чоловіка

Якщо вам приснилося, що ваш благовірний помер, то починайте готуватися до важких часів. Вас очікує печаль і безгрошів’я.

Є також і інша, більш позитивне значення: якщо ви дізналися про смерть від іншої людини, то в реальному житті ваш чоловік проживе довге і успішне життя.

Згідно з деякими сонникам, загибель коханої у сні часто вказує на кардинальні зміни в житті сновидицы: зміна способу життя, позбавлення від старих шкідливих звичок і обмежуючих переконань.

Близької коханої людини

Смерть коханої людини уві сні є хорошим знаком, який віщує сновидінню благополуччя і вихід на новий рівень взаємовідносин з партнером.

Іноді такий сон попереджає про прийдешні конфліктах і сварках. Велика ймовірність, що у вас з’явилася суперниця.

Коли уві сні ваш улюблений вмирає, підсвідомість говорить про те, що в реальному житті йому катастрофічно потрібна ваша допомога і підтримка. Також є ризик, що ваш партнер може серйозно захворіти. Тому настійно рекомендується відвідати лікарів і перевірити здоров’я.

Мами

Смерть матері для будь-якої людини – справжнє потрясіння, шок, навіть, якщо вона сталася у сні. Незважаючи на те, що подібний сюжет буквально пробирає до мурашок, таке сновидіння є добрим знаком у більшості випадків.

Якщо в реальному житті вашу матір підкосила серйозна хвороба, то сновидіння, в якому вона вмирає, можна витлумачити, як швидке покращення здоров’я і в результаті повне одужання.

Коли така картина сниться дівчині, то в реальному житті сновидицу чекає нова глава в життя.

У разі, коли уві сні мама гине в муках від тривалої хвороби, то сновидінню наяву рекомендується перевірити своє власне здоров’я. Варто відмовитися від шкідливих звичок, віддавши перевагу здоровому способу життя.

Дитини

Згідно більшості сонників, загибель власного чада обіцяє глобальні зміни. Є також і інше значення: велика ймовірність, що наяву ви з ним сильно посваритеся.

Якщо дитя не померло, проте знаходиться при смерті, то в реальному житті похитнеться і значно погіршиться матеріальне становище вашої сім’ї.

Кончина дорослого сина та доньки означає, що незабаром ваше чадо покине рідну домівку назавжди. Нічого страшного — мається на увазі вступ у шлюб.

Знайомих

Якщо вам приснилася смерть знайомої людини, то в реальному житті до вас наближається важке випробування.

А ось отримати звістку про смерть від далеких друзів – хороший знак. Велика ймовірність, що заданий вами бажання незабаром збудеться.

Смерть знайомого, з яким ви наяву вже дуже давно не спілкувалися, означає, що раптово закінчиться у вашому житті щось, що тяглося тривалий період. Це можуть бути відносини, які ви не вирішувалися завершити, провальний проект і так далі.

Незнайомця

Якщо ви спостерігали за смертю незнайомої людини і при цьому відчували зловтіха, то в реальному житті ви звільнитеся від почуття провини, яке мучило вас дуже довго.

Висновок

Більшість сонників досить неоднозначно тлумачать подібний сюжет. Одного боку, така картина говорить про прийдешні зміни. До кращого або гіршого вони будуть – залежить від самого сновидца. З іншого, бачення віщує швидке усунення перешкод на шляху до досягнення поставлених цілей.

Підводячи підсумки, сновидіння, де ви бачите смерть – не завжди несе в собі негатив. У більшості випадків подібний сюжет обіцяє сновидінню серйозні зміни в житті. Також він обіцяє довгі роки і міцне здоров’я того, чия конкретно загибель наснилася. Практично всі сонники сходяться на думці, що сон про смерть у дуже рідкісних випадках обіцяє реальну смерть.

Сонник - тлумачення снів