До чого сниться дружина – тлумачення по сонникам

Денні хвилювання і таємні страхи дають про себе знати, коли людина занурюється у сон. Там привидиться все що завгодно, і багато думають — це не торкнеться реальному житті. Але за допомогою сновидінь, люди виявляють проблеми у взаєминах, і знаходять ту несподівану лазівку з конфліктної ситуації.

Якщо дружина ласкава уві сні — значить буде простіше домогтися цілей.

Сонник Міллера

Ви побачили в сні свою дружину? По соннику Міллера це означає, що у вас залишилися незакінчені справи, які призведуть до розбіжностей в будинку.

Вона по-особливому привітна, вас чекає успіх у бізнесі та закінчення великої фінансової операції.

Зрада дружини – провісник неприємностей, він трактується як поява проблем в особистому житті, інтриги і об’єднання ворогів. У випадку якщо ви застали коханця дружини, то будьте обережні, високий ризик обману з боку близьких людей. Також негатив характеризує стан здоров’я, спосіб вважають тривожним знаком.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця трактує появу дружини в сновидіннях неоднозначно. Дружина, ласкава і ніжна з чоловіком, вам стане простіше домогтися цілей, але якщо ви зловили її на зраду або побачили, як вона фліртує з першим зустрічним, чекайте смугу невдач.

Важливо знати: Прояв пристрасті з коханою людиною уві сні – символ щастя і задоволеності сімейним життям.

Ісламський Сонник

Мусульманський сонник вкрай негативно ставиться до невірності. До чого сниться, якщо дружина опинилася в коханках у приятеля чоловіка? Жінка бажає помститися за зраду. Поговоріть з коханою, можливо, ви даремно турбуєтеся з цього приводу.

Якщо дівчині приснилася чужа дружина — значить дівчина таємно її захоплюється.

Кому приснилася дружина?

Важливу роль грає той чоловік, який уві сні впізнав дружину. Трактування сновидіння змінюються від ситуації, і кому привиділася жінка.

Незаміжньою дівчині

Ви розмовляли уві сні з дружиною брата? Сонник тлумачить, як поява невеликих сварок в будинку, постарайтеся налагодити стосунки в родині.

Приснилася дружина вашого друга? Ви таємно захоплюєтеся їй і рівняєтесь на цю жінку.

У сні з’явилася колишня дружина хлопця – можливо, вона спробує повернути минулу любов.

Для незаміжньої дівчини, зустрічається з одруженим коханцем, поява в сновидінні його дружини уособлює протиріччя в своєму внутрішньому світі. Конфлікт відбувається із-за невизначеності, вона веде подвійне життя і не в змозі вибрати одну сторону: назавжди піти від сімейного людини або продовжити заборонені романтичні відносини. Чоловік йде від неї, але не до вас, ваші відносини втратять запал, і ви розлучитеся незабаром.

Важливо: Жінка на інтуїтивному рівні відчуває, що про її зв’язок дізналася суперниця і будь-якими способами намагається позбутися від ненависної розлучниці. Вам приснилося, що улюблений подав на розлучення з дружиною – є шанс отримати бажаного чоловіка.

Жінки

Чоловік поставив у приклад іншу дружину – знак підсвідомого страху бути неідеальними дружиною. Ви зробите все, щоб це не повторилося і скорректируете свої недоліки.

Бачити у сні, що чужа дружина привітна з вашим чоловіком, обіцяє пристойну грошову получку від коханого.

Уві сні чужа дружина звинуватила вас в близькому зв’язку з її обранцем? Наяву це пророкує розлад з милим: він висловить всі претензії з приводу ведення домашнього господарства і в любовному плані.

Сниться колишня чоловіка – ви не впевнені у своєї нинішньої пасії. Бійка з колишньою дружиною чоловіка до неприємностей.

Смерть колишньої дружини може означати дуже серйозні зміни в майбутньому.

Вагітній

Сон у вагітних жінок відрізняється швидкими переривчастими сюжетами і відображає тривогу за майбутнє малюка. Вразливих дівчат відвідують тривожні сновидіння, будь то зустріч коханої з колишньою, аж до зради. При трактуванні, виходите з внутрішніх відчуттів і обов’язково поговоріть з партнером.

Чоловікові

Уві сні цілувалися з дружиною, то чекайте позитивних змін в парі. З любов’ю обіймали дружину, їй потрібна турбота і підтримка від вас.

Чоловік побачив уві сні колишню дружину, але та проігнорувала його почуття згасли і залишилися в минулому, тепер ви відкриті для нової любові.

Інтимні стосунки з колишньою дружиною – любов не охолола, а спогади гріють душу і допомагають пережити розрив.

Смерть колишньої дружини означає серйозні зміни у вашому житті. До кращого або гіршого, залежить тільки від вас.

Довідка:
Несподівана формулювання цього сну така, з’явиться близький зв’язок зі старою знайомою, яку ви не помічали, перебуваючи у шлюбі

 

Якщо дружина померла — готуйтеся до поганих подій.

Тлумачення сну по подробиць

Ви бачите барвисті сни і не забуваєте найдрібніші подробиці? Згадайте деталі сну, від них безпосередньо залежить правдоподібне тлумачення сновидіння.

Дружина пішла від чоловіка

Сновидіння, де дружина кинула чоловіка і пішла до іншого, трактується як ознака невпевненості і говорить про підсвідомих комплексах.

Супутниця життя розлучається з чоловіком, вас чекає яскравий сплеск емоцій!

Дружина на весіллі в ролі нареченої? Настане смуга труднощів, ще одна життєва перевірка ваших відносин.

Дружина померла

Втрата близької людини і гіркоту втрати, нехай і у сні, викликають негативні емоції. Проте цей символ предзнаменует нові починання в життя.

Дружина померла на очах сновидця — приготуйтеся до поганих новин.

Дружина потонула в брудній воді – до пліток, в чистій річці – сновидця очікує прибуток.

Померла дружина

Уві сні з’явилася померла дружина, а чоловік відчуває радість, не діліться думками і планами з чужими людьми.

Бачити мертву дружину і себе в крові – будуть конфлікти з родичами.

Увага:
Якщо у чоловіка в житті немає дружини, але уві сні з’явилася почила дружина – до проблем зі здоров’ям і важкої хвороби.

Дружину вбивають уві сні

Приснилося, що жінку вбили – настане спокійний час від стресу і невдач.

До чого сниться душити жінку? Тлумачення сонників тривожні, виникне непорозуміння у взаєминах з обраницею, винен у цьому палкий норов сновидця.

Не багато сни виявляються віщими, більшість мрій породжує свідомість людини і розкриває його внутрішню тривогу, але є сновидіння, на які варто звернути увагу. Правильно трактуючи знаки, ви впораєтеся з проблемами, життя налагодиться, і увійде в колишнє русло.

Сонник - тлумачення снів