Тримати дитину на руках – тлумачення сну по популярним сонникам

Бачити уві сні усміхненого малюка завжди приємно. Але можуть наснитися різні діти, у тому числі примхливі, брудні і навіть мертві. Значення має і те, кому саме приснився такий сон і що сновидець відчував у цей момент.

Після пробудження потрібно постаратися відтворити побачене в найдрібніших деталях. Особливу увагу треба звернути на дії дитини, його настрій і зовнішній вигляд, згадати обстановку і свої відчуття.

Сонник Міллера

По Міллеру сон, в якому людина тримає на руках дитину, не можна ігнорувати. Таке бачення не приходить просто так, і обов’язково віщує щось важливе.

Якщо малюк примхливий, має хворий вигляд, не піддається заколисування і пручається обіймів, то це не дуже хороший знак. Ймовірно незабаром доведеться переживати сильне емоційне потрясіння і душевні переживання. Для молодих людей розчарування і неприємності часто пов’язані з любовними відносинами, для працюючих можуть відображати проблеми на службі.

Обставини і дії по Міллеру:

 • довго заколисувати — підсвідомо прагнути до вирішення поточних проблем. Якщо вдалося укласти, то спірні питання і клопоти скоро залишать у спокої сновидця;

Якщо уві сні ви годуєте з пухирця — наближаються клопітні справи або на роботі начальство підкине багато нових завдань. Але це хороший знак, так як після закінчення справ передбачається прибуток або приємне винагороду.

 • давати пустушку — йти від проблем, уникати чого-небудь. Якщо у людини давно є справа, що він відкладає до кращих часів, то такий сон вказує про їх настання. Швидше за все буде сприятливий результат;
 • намагатися розвеселити сумного малюка — необхідність протистояти проблемам у самоті. Побачивши такий сон варто припинити на когось розраховувати і починати вирішувати проблеми самостійно.

Сонник Ванги

На думку болгарської провидиці Ванги сон, в якому людина тримає на руках дитини може трактуватися за двома ознаками:

 1. Дитина сильно плаче і сновидець його намагається заспокоїти — до несподіваної новини, вона не обов’язково буде поганий, але може застати сновидця зненацька.
 2. Всі інші випадки — до новин, известиям, несподіваним винагород.

Ванга вважала, що такий сон є сприятливим для чоловіків, так як вони могли позбутися всіх давніх проблем і справ, які турбують душу.

Ісламський Сонник

Всі сни, пов’язані з дітьми, незалежно від того брудні вони або охайні, радісні або сумні, здорові або потребують допомоги — завжди бачаться до успіху в особистих справах. Особливо везіння і добробут будуть переслідувати в сім’ї. Всі близькі будуть здорові і забезпечені.

Кому приснився дитина на руках?

При трактуванні сну принципове значення має те, кому саме він приснився. Одні й ті ж картинки, побачені молодою дівчиною, бабусею або чоловіком будуть мати різне значення.

Незаміжньою дівчині

Бачити уві сні дитини на своїх руках для дівчини завжди приємно. Такий сон обіцяє швидкі зміни в житті. Якщо вона хитає хлопчика, то в любовні справи скоро підуть на поправку і з’явиться щирий і вірний прихильник, можливо справа закінчиться весіллям.

Бачити дівчинку на руках і радіти їй — незабаром бути вагітною або стати хрещеною матір’ю. Якщо маля плаче і ніяк не вдається її заспокоїти, то варто відпустити всі проблеми і постаратися переключитися на щось більш приємне і близьке серцю.

Жінки

Дитина на руках завжди сниться до марних клопотів, несподіваним известиям. А якщо жінка усвідомлює, що відчуває неприязнь до немовля, то це тривожний знак. Можливо чоловік має таємні інтимні зв’язки на стороні.

Годувати грудьми до проблем зі здоров’ям. Коли жінці подібні сни сняться регулярно, то сили поступово покидають її. Слід негайно звернутися до лікарів і зайнятися собою.

Вагітній

Сон зазвичай обіцяє переживання у зв’язку з майбутніми пологами. Нічого хорошого або поганого зі здоров’ям малюка або станом саме жінки не трапиться.

У рідкісних випадках бачити немовляти, який має проблеми зі здоров’ям і має неохайний зовнішній вигляд, виступає в ролі попередження. Можливо майбутній мамі варто задуматись про свій спосіб життя і більш серйозно ставитися до свого здоров’я.

Чоловікові

Якщо чоловік гойдає на руках хлопчика, то це до підвищення на службі, отримання прибутку. У найближчому майбутньому справи підуть в гору і здійсняться заповітні мрії.

Якщо у новонародженого пухкі і рум’яні щічки, то скоро настане достаток і зцілення від недуг.

Коли уві сні не вдається визначити стать дитини, то є ймовірність отримання несподіваних сюрпризів. Вони не завжди приємні, варто остерігатися шахраїв і випадкових знайомих, які намагаються налагодити довірче спілкування.

Тримати на руках дівчинку до любові, щастя і благополуччя. Зазвичай сон сниться напередодні появи нової закоханості. Не одруженим чоловікам варто бути уважнішими до оточуючих їх дамам, так як потенційна обраниця може бути і серед них.

Що це була за дитина?

При тлумаченні сну, людині варто згадати зовнішній вигляд малюка. Він здатний багато розповісти.

Трактування сну в залежності від виду дитини:

 • чужа дитина — до сварок, зрад, зрадам;
 • тримати свою дитину — до переживань, порожнім клопотів про дітей;
 • новонароджений — известия, раптові новини;
 • хвора дитина — неприємності, переживання;
 • плачуча дитина — протистояння проблемам, бажання боротися з обставинами;
 • мертва дитина — невиправдані надії, сильне розчарування і зрада;
 • брудний дитина — перепони на шляху отримання новин, здатних зіпсувати репутацію.

При трактуванні сну по візуальному представленню про дитину варто брати до уваги і те, кому він сниться і що сновидець з ним робить.

Що робили з дитиною?

Дії з дитиною можуть бути різними, але особливе значення мають заколисування і годування. В інших випадках потрібно звертати увагу на інші деталі сну.

Співати колискову

Співати мелодійні пісні, пестити і плекати — значить відчувати надію в чому-небудь. Сон відображає позитивний настрій на майбутнє, виступає в ролі мотивації продовжувати рухатися до наміченої мети, набравшись терпіння.

Годувати

Піклуватися про когось, у тому числі своїх справах,майбутніх важливі події. Якщо дитина охоче смокче пляшечку, то доля буде прихильною.

Качати дитину

Качати дитину уві сні на руках, намагатися його заспокоїти та інші обставини, в яких сновидець няньчиться — відчувати тривогу і сильно переживати про майбутнє. Якщо укласти не виходить протягом тривалого часу і людина розуміє, що навіть злиться від цього, то ймовірно будуть перешкоди на шляху в кар’єрі і в побутових справах. Коли в результаті заколисувань малюк розсміявся — бути прибуток, отримати вагому винагороду.

Висновки

Бачити уві сні дитини і тримати його на руках — сон, що передвіщає не вагітність або поява малюка незабаром, а бачення, обіцяє зміни і які-небудь нові події. Будуть вони позитивними для сновидца або стануть неприємним сюрпризом, залежить від зовнішнього вигляду дитини, його настрою і інших обставин сну.

Сонник - тлумачення снів