До чого сниться Сорочка.Сон Сорочка біла,чоловіча і нова,чоловік у сорочці

До чого сниться сорочка, буде залежати від її зовнішнього вигляду. У сновидінні цей образ може передбачати позитивні події, але може бути символом безчестя і хвороб. У статті ми зібрали думки з декількох популярних джерел. Скористайтеся одним з них і згадайте якомога більше обставин нічного бачення.

Підсвідомість

У підсвідомості сон з сорочкою може символізувати необхідність захисту. Часто цей образ є людям, яких лякає навколишній світ. Якщо ви укутуєтесь в предмет гардероба, і відчуваєте спокій, то в реальному світі віддаєте перевагу замикатися в собі. Ви надягаєте маску і вдавайте тим, ким не є, щоб не ділитися з оточуючими своїми секретами і таємницями.

Народний сонник

В інтерпретації класичного тлумача, ось до чого сниться сорочка, чоловіча або жіноча:

 • сам по собі образ вказує на те, що станеться з людиною в реальності. Тому потрібно звертати увагу на те, як виглядала одяг;
 • яскрава і строката сорочка говорить про радісних і щасливих подіях, про приємні зміни;
 • чоловікові приснилося надягати річ — він думає про те, щоб зрадити свою кохану. Будьте готові до того, що зрада відкриється, а улюблена ніколи вас не простить;
 • привиділося, ніби предмет гардероба порвався — насправді не варто чекати нічого хорошого. Будьте готові до проблем і розчарувань;
 • до чого сниться біла сорочка — до того, що станеться щось приємне і радісне;
 • якщо вона була чорною, темного відтінку, то говорить про поганих думках, переживаннях і розладі;
 • побачити, що інший чоловік одягнув брудний одяг — ознака того, що ви не досягнете бажаного. Хтось грубо втручається в події, що призведе до негативного розвитку подій;
 • у речі були короткі рукави — зможете поліпшити становище на службі. Використовуйте свою енергію і активність для здобуття бажаного;
 • приснився людина у нічній сорочці — насправді отримаєте погані новини про те, кого знаєте;
 • привидівся родич в сорочці — найближчим часом зустрінетеся з ним наяву;
 • дівчині приснилося, як купує нічну сорочку — в реальності належить романтичне знайомство;
 • повісили сушитися річ, а її забрав вітер — ознака того, що належить витратити гроші на приємні покупки;
 • у сновидінні даруйте комусь одяг — насправді перед вами відкриються незвичайні можливості. Скористайтеся ними, щоб поліпшити свій соціальний статус;
 • жінці сниться, що надягає сорочку на чоловіка — наяву час виявиться витраченим даремно;
 • опинитися в одній сорочці в людному місці — знак того, що не потрібно вичікувати і обдумувати кожен крок. В іншому випадку ви ризикуєте упустити добру нагоду. Вдруге доля вже не буде вам вподобу;
 • випрали предмет гардероба, а він змінив колір на червоний — символ того, що занадто багато збираєте в собі. Позбавтеся від дратівливості, оскільки ні до чого хорошого вона не призведе.

Сонник Фрейда

У поданні психоаналітика, будь-який одяг символізує наготу людини, його ставлення до власного тіла і сексуальності. Якщо привиділося, ніби знімаєте предмет гардеробу, то в дійсності не відчуваєте себе привабливим. Вам здається, що ваша зовнішність залишає бажати кращого.

Якщо сниться, що приміряєте чужу річ, значить, недооцінюєте свою привабливість. До чого сниться чоловік у сорочці, яка чимось вас приваблює — до того, що ви прагнете вступити в інтимну близькість з явились в баченні людиною. Приснилося, що у вашого партнера гарний одяг, яка вам подобається — насправді секс з ним повністю вас задовольняє.

Відчувати, що предмет гардероба відштовхує вас дратує — знак того, що людина викликає у вас самі неприємні почуття. Якщо мова йде про статевому партнері, він не задовольняє вас в ліжку.

Сонник Міллера

Тлумач визначав, що приміряти річ — символ того, що опинитеся невірним коханій людині. Але це буде помилкою, оскільки в подальшому призведе до розставання. Втратити одяг — знак безчестя. Воно буде переслідувати вас в особистих відносинах, а також на роботі.

Порваний предмет гардероба вказує на біди, погане оточення. А побачити, що він забруднений — символ того, що можете заразитися якоюсь хворобою.

Сонник Каратова

В цьому соннику біла сорочка передбачає набуття матеріального благополуччя. А сам по собі образ говорить про те, що прийдуть довгоочікувані гості. Якщо сниться, що порвали сорочку, це вказує на набуття щастя. Тканина була чистою — до успіху. Брудною — виникнуть фінансові труднощі. Самому шити предмет гардеробу — сигнал про те, що романтичні почуття виявляться взаємними.

Сонник Мельникова

В інтерпретації цього джерела образ може мати одне з наступних значень:

 • до чого сниться нова сорочка, яку ви купили — до того, що отримаєте запрошення на торжество до друзів;
 • наснилося, ніби даруйте одяг комусь- насправді знайдете заздрісників;
 • знімати з себе предмет гардеробу — ознака майбутніх романтичних захоплень, які сильно урізноманітнюють життя;
 • з’явилася біла сорочка — наяву отримаєте позитивні новини;
 • брудна — символ того, що зіткнетеся з неприємну і ганебну хворобою;
 • прати у сні — вказівка на те, що зможете справити враження на потенційного роботодавця. Але для цього треба привести себе в порядок;
 • дуже яскрава тканина свідчить про безглуздих діях. Якщо ви не зможете стриматися, це призведе до засудження або насмішок з боку оточуючих;
 • старий, зношений предмет гардероба говорить про занепад сил, виснаження енергії. Знайдіть час для відпочинку, інакше не зможете реалізувати намічені плани;
 • бути в одній сорочці — попередження про можливе спокусу і зраді. Нічого не робіть, не зваживши можливі наслідки власних вчинків.

Життєвий сонник

Якщо наснилося надягати сорочку, значить, належить охолодження почуттів у відносинах з партнером, вважають автори цього тлумача. У подальшому це неминуче призведе до розриву.

Однак сам по собі образ віщує позитивні зміни, міцне здоров’я і радість. Якщо одяг був чистим, значить, матеріальне становище буде все більш стабільним. А ось замазана в грязі свідчить про серйозні труднощі. Крім того, можливо погіршення самопочуття через заразливої хвороби.

Неприємним символом вважається порвана річ. В цьому випадку слід приготуватися до неприємностей і спілкування з поганими людьми. Знімати з себе предмет гардеробу — знак того, що не варто розраховувати на здійснення надій.

Якщо в нічному видінні ви втратили сорочку, значить, репутація опиниться під загрозою. Ймовірно, це буде пов’язано з діловими питаннями. Однак не виключено, що постраждає не тільки бізнес-репутація. Можливо, це позначиться на особистій сфері. На сорочці не виявилося гудзиків — в реальності належить крах планів, тому всі зусилля виявляться марними.

Сонник Цвєткова

Чистий одяг у розумінні езотерика пророкує успіх, брудна — злидні і плітки. Якщо приснилося, що порвали річ, варто бути готовим до поразки в розпочатих проектах. Шити самому — досягти щастя в любові. Нічна сорочка уособлює невдале заміжжя для жінки.

Сонник - тлумачення снів