До чого сниться Заблукати.Сон Заблукати в чужому місті,будівлі,будинку або лісі

Блукати і не знаходити потрібний шлях у сновидінні — найчастіше ознака того, що людина потребує підтримки. Подібні образи говорять про турботи і проблеми, з якими належить зіткнутися в найближчому майбутньому. Ми розглянемо всі можливі значення символу, щоб ви визначили, до чого сниться заблукати в конкретному випадку.

Підсвідомість

На рівні підсвідомості блукати де-небудь — уособлення того, що людина відчуває себе втраченим і в реальному світі. Він не розуміє, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації, не знає, який вибір буде правильним. Причини цього можна визначити, якщо проаналізувати інші обставини нічного бачення.

До чого сниться заблукати у власному домі? До того, що навіть у своїй родині ви не відчуваєте підтримки і розуміння. Мова може йти про незначних сварку або про серйозний дисбаланс у відносинах.

У сні заблукати в місті — найчастіше знак відрізаності від оточуючих. Ви відчуваєте власну ізольованість і не знаходите розуміння у людей. Ймовірно, слід звернутися до фахівця, щоб виявити причину відсутності соціалізації.

Народний сонник

Згідно інтерпретації класичного тлумача, заблукати у сні може бути пов’язано з наступними подіями:

 • у незнайомому приміщенні — в реальному світі ви зовсім даремно не доверяетесь власної інтуїції;
 • у коридорах — заплануєте вигідну справу, але не всі передбачте. Це призведе до краху;
 • у лабіринті — доведеться вирішувати задачу, яка здасться дуже складною. Але вихід у результаті виявиться простим;
 • потрапили в чуже місто і не можете зрозуміти, куди йти — не можете прийняти важливе рішення, хоча давно пора визначитися;
 • до чого сниться заблукати в дорозі і шукати шлях по карті — до поступового просування до наміченої мети;
 • шукати вихід в метро — знак того, що належить дуже важлива подія. Ви боїтеся його і сильно переживаєте;
 • намагатися вибратися з лісу — символ того, що потрапите в безвихідне становище. Лише в рідкісних випадках сон вказує на те, що ви досягнете бажаного. Хоча перед цим і пройдете через численні випробування;
 • блукання по кладовищу, під час якого відчуваєте жах, говорить про проблеми, що тягнуться з минулого. Ви ніяк не можете про них забути;
 • якщо ж відчували спокій або навіть радість, значить, доведеться клопотатися. Але нові турботи незначно позначиться на подальшій долі, тому не варто заздалегідь переживати.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу визначав, до чого сниться заблукати в лісі або в горах. Таке бачення попереджає про надмірну заплутаність сексуальних зв’язків. Ви самі не в змозі з ними розібратися.

Жінці сниться, що вона блукає по болоту, в печері або в приміщенні — у дійсності відчуває схильність до одностатевих контактів. Якщо цей спосіб є чоловікові, то свідчить про небажання продовжувати існуючу романтичний зв’язок. Вона викликає лише негативні емоції, але ви не в змозі зупинити ці нездорові відносини, оскільки не маєте рішучості.

Сонник Міллера

Як вважав автор і описував у своєму толкователе, заблукати — це ознака важких думок, одолевающих вас. Ви не можете зважитися на щось, хоча необхідність у цьому давно назріла.

Якщо снилося, що шукали потрібний будинок, але не знайшли, значить, прагнете до змін, новим почуттям. До чого сниться заблукати в будівлі — до того, що потрібно довіритися інтуїції, оскільки вона не підведе.

Приснилося, що блукаєте, і не можете знайти загублену стежку — встали на ризикований шлях в реальності. Навіть якщо здається, що план продуманий до дрібниць, це не так.

Сонник Жовтого імператора

У джерелі призводять інтерпретацію снів, де людина блукає в лісі. Подібні символи вказують на швидке духовне прозріння. Найближчим часом ви зрозумієте, що незначні в порівнянні зі всім сущим. Ви усвідомлюєте, що у світі немає незв’язаних речей, тому треба цінувати все.

У сні привиділося заблукати, але при цьому не відчувати страху — насправді вас чекає важлива осяяння. Ви відчуєте спокій і умиротворення, а минулі образи і проблеми перестануть турбувати.

У сновидінні шукайте підказки, щоб зуміти вибратися з незнайомого місця? Насправді потрібно звернути увагу на власне «Я». Займіться самоаналізом, щоб знайти щастя і свободу.

Незнайомі краєвиди викликали у вас страх і паніку? Наяву ще не готові визнати велич навколишнього світу. Вам ще багато чого належить дізнатися і зрозуміти. Не бійтеся ламати звичні стереотипи і не слідуйте загальноприйнятій думці. Інакше ви так і не вирве з порочного кола.

Сонник Лоффа

Цей автор описував декілька можливих інтерпретацій образу. Перший він пов’язував з тими баченнями, в яких ви не в змозі визначитися з вибором. Це вказує на невизначеність, стан «підвішеності». Такі символи є тим, хто не може визначитися з тим, чого хоче від життя. Також це втілення того, що ви не можете зрозуміти, до чого призводить той чи інший вибір, тому не бажаєте робити його зовсім.

У соннику заблукати в самоті і відчувати, що нічого більше не відбувається — символ того, що ви не впевнені в сенсі життя. Можливо, вам здається, що ви повністю марні, і не може принести нічого доброго або нового суспільства. Так чи інакше, але сновидіння вказують на внутрішні страхи та комплекси, від яких необхідно позбавлятися.

Сонник Лонго

У цьому джерелі описують значення снів залежно від наступних обставин:

 • привиділося блукати в лісі — насправді боїтеся того, що приготувала доля. У вас присутній страх перед майбутнім і невизначеність. Ймовірно, проблема криється в людях, які вас оточують. Вони впевнені, що для щастя потрібно лише багато працювати. Але складність у тому, що ви і так добре працюєте, тому це тут ні при чому. Якщо ви хочете знову взяти кермо правління власним життям в руки, то перестаньте прислухатися до думки песимістів. Наступного разу, якщо вам почнуть вказувати, як діяти, просто підіть;
 • сниться, що не знаходите потрібної дороги або будівлі в місті — насправді навколишній світ пригнічує вашу незалежність. Ви відчуваєте, що потребуєте більшої свободи, а сучасні населені пункти викликають лише бажання втекти куди подалі. Часто ви не відчуваєте бажання взагалі виходити з дому. Не виключено, що ви зможете адаптуватися до життя в мегаполісі, але на це потрібен час;
 • не знаходити виходу в лабіринті — ознака того, що доведеться вирішувати непросту задачу. Найближчим часом належить докласти максимум зусиль і витратити багато часу на це. Зате в подальшому ви відчуєте неповторний смак перемоги;
 • до чого сниться заблукати в чужому незнайомому будинку — до того, що належить швидке знайомство з новою особистістю. Спочатку ви будете сумніватися в тому, що саме це означає. Ймовірно, людина буде загадковим і буде діяти не так, як ви звикли. Але вже при наступній зустрічі обставини все розставлять по своїх місцях.

Сонник Цвєткова

Езотерик описував два можливих значення сну. Якщо наснилося блукання в лісі, це передбачає неприємні чутки про вас і втрати. У місті — наяву доведеться витратити всі свої зусилля, щоб вирішити виниклі труднощі.

Сонник - тлумачення снів