До чого сниться Підвал.Сон Підвал будинку бачити,спускатися,сходи в підвал

Погріб у сновидінні уособлює якісь таємниці, проблеми, напружений пошук рішення або спробу сховатися від обставин. До чого сниться підвал, буде залежати від точних деталей сну. Пропонуємо скористатися інтерпретацією одного з популярних джерел, які ми наводимо в цій статті.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні цей образ може символізувати щось таємниче, а тому що лякає. Якщо сниться, що ви стоїте біля входу в приміщення, і не бачите нічого, з-за чого відчуваєте жах, це вказує на внутрішні комплекси й страхи. Ви боїтеся невідомості, і намагаєтеся все контролювати. Але це неможливо, що раз за разом призводить до неминучого зриву.

Якщо є у сні ховатися в підвалі, це свідчить про намагання втекти від відповідальності. Можливо, ви вважаєте, що проблеми вирішаться самі собою, якщо в них не втручатися, але це не так. Для вирішення труднощів потрібно чіткі і злагоджені дії.

Бачити сходи вниз, по якій спускаєтеся, говорить про підсвідомому пошуку вірного рішення.

Народний сонник

У цьому джерелі наступні чином описують те, до чого сниться підвал будинку:

 • привиділося, ніби там багато їжі і напоїв — знак того, що в майбутньому поліпшити матеріальне становище. Ви досягнете добробуту завдяки власній передбачливості;
 • перебувати всередині похмурого і страшного підземелля — символ того, що вам загрожує небезпека, є ризик піддатися нападу. Тому найближчим часом слід бути гранично обережним;
 • обрушилося приміщення передбачає отримання поганих новин, біди;
 • до чого сниться сходи в підвал, по якій ви спускаєтеся за їжею — до того, що познайомитеся з приємним і цікавим людиною;
 • якщо просто спускаєтеся, значить, навмисно піддаєте себе небезпеки;
 • у погребі проводяться ремонтні роботи — треба багато і тяжко працювати;
 • намагатися врятуватися, сховавшись від когось або чогось- знак того, що знайдете вихід із скрутного становища;
 • заблукати внизу — насправді вирушите в довгу поїздку;
 • розгрібати завали після обвалення — символ того, що дізнаєтеся чужі таємниці;
 • перебувати в підвалі і не знаходити виходу звідти — в реальному світі ви зробили щось, що тепер не дає спокою. Ви корите себе за провину і не можете перестати думати про нього;
 • в приміщенні було багато щурів, які нападали на вас — наяву варто приготуватися до активних дій недоброзичливців;
 • зуміти відбитися від гризунів — сигнал про те, що здобудете перемогу над ворогами.

Сонник Фрейда

Як вважав засновник психоаналізу, подібний образ свідчить про сором’язливість і нерішучість сновидця. Підвал бачити уві сні і перебувати в ньому — ознака того, що людина не зможе домогтися взаєморозуміння з партнером, оскільки не в змозі поговорити про особисте і про секс. У той же час вашу другу половинку це ображає. Партнер починає думати, що вам неприємна інтимна близькість.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього сонника підвал має одне з наступних значень:

 • привиділося, що перебуваєте всередині холодного приміщення — в дійсності належить сумніватися і втратити віру. Вас здолають погані передчуття, від яких ви не зможете позбутися. Змінити це можна, але вам доведеться повністю контролювати себе і свої бажання. У деяких випадках бачення пророкує втрату майна;
 • якщо приснилося, що в погребі знаходяться вина, велика кількість їжі, значить, отримаєте цікаву пропозицію. Ви зможете скористатися частиною доходу від сумнівного підприємства;
 • для молодої дівчини цей сон означає, що отримає пропозицію руки і серця від людини, що займається спекуляцією, або від гравця;
 • просто побачити підвал для жінки — знак майбутніх проблем зі здоров’ям і сварок з коханою людиною;
 • якщо одночасно сниться, що хтось з тих, що живуть наяву людей помер, і з’являється з нижнього приміщення, значить, дівчина буде пов’язана з цією людиною в реальності загальним нещастям. Але надалі все завершиться благополучно;
 • приснився померлий брат, піднімається по сходах — символ майбутніх неприємностей, з якими можна впоратися, тільки приклавши всі можливі зусилля.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Сам по собі образ, в розумінні цього тлумача, відображає те, що відбувається на підсвідомому рівні. Тому вміст приміщення може розповісти про те, які спогади ви намагаєтеся сховати, від яких проблем намагаєтеся втекти, а також, які почуття пригнічуєте.

Чим темніше і страшніше виглядав льох у вашому сновидінні, тим серйозніше проблеми в реальному світі. Вони викликають у вас негативні емоції, страх того, що ви не зможете з ними впоратися. Але зверніть увагу на інші обставини сну. Вони можуть дати підказку до вирішення труднощів наяву.

До чого сниться спускатися в підвал і виявити там труп людини, якого ви знаєте в реальності — до того, що з ним стосунки розладналися. Вам не дає спокою цей факт.

Сонник Жовтого Імператора

У цьому джерелі образ пов’язаний з деякими неприємними подіями, з пошуком минулого. Це уособлення безвиході, пошуку рішення, про яке людина тільки мріє наяву.

Якщо ви зазирнете всередину, це говорить про сплутаності свідомості, неможливості зробити правильний вибір. Темрява і вогкість приміщення уособлюють внутрішні страхи і переживання. Це занепокоєння, що може вказувати на втрату орієнтації в просторі.

У сновидінні ви добровільно дивилися вниз — намагаєтеся знайти джерело проблеми в минулому, аналізуєте те, що відбувалося. Швидше за все, це пов’язано з тим, що ви втратили життєві орієнтири та цілі, не розумієте, як діяти далі, і що є найголовнішим у житті. У минулому ви намагаєтеся знайти мету, щоб проектувати її на те, що відбувається в сьогоденні. Однак це не є рухом вперед, а лише топтанням на одному місці.

Часто темрява підвалу вказує на те, що людина сама не усвідомлює, навіщо він робить той чи інший вчинок. Копання в минулому, покликане виправити помилки цього, може бути невірним. Не варто намагатися звинувачувати оточуючих. Можливо, ви шукаєте не там, де слід. Задумайтеся про власних емоціях і вчинках, адже саме в них може міститися підказка. Сон може натякати на те, що ситуація зміниться в гіршу сторону вашої власної вини. Потрібно звернути увагу на неадекватність поведінки, відсутність рішучості і сили волі.

Сонник Мельникова

Якщо наснилося спускатися в приміщення, в цьому соннику бачення має позитивне значення. Воно говорить про те, що здійсниться ваша заповітна мрія. А ось впасти туди — знак того, що чекають труднощі і неприємності. Намагатися знайти що-небудь у темному погребі — натяк на те, що погіршиться стан здоров’я.

Бачити, що всередині знаходяться бочки з вином — насправді чудово проведете час. Внизу було багато мишей — сон є до одержання дурних звісток. Провести всю ніч внизу, у вогкості — символ того, що чекають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Сонник Цвєткова

Як вважав езотерик, образ уособлює минуле і все, що з ним пов’язано. Іноді він передбачає отримання новин здалеку, від людей, яких ви давно не бачили.

Сонник - тлумачення снів