До чого сняться Кістки.Сон Кістка людини,рибні,варені або сирі кістки

Частини скелета можуть бути в сновидіннях, як попередження або нагадування про що-небудь. Важливо враховувати обставини сну, щоб точніше зрозуміти, до чого сняться кістки. Цей образ може мати позитивне або від’ємне значення, в залежності від інших деталей. Ми пропонуємо скористатися думкою одного з відомих авторів для інтерпретації символу.

Підсвідомість

Сон з кісткою в підсвідомості частіше всього асоціюється з чимось не дуже приємним. Але значення образу залежить від того, в якому вигляді він з’явився. Наприклад, сам по собі символ може вказувати на якісь події з минулого, які не дають спокою. Можливо, ви намагаєтеся забути про це, але безуспішно.

Якщо при цьому на кістковій масі були залишки гниючого м’яса, бруд або щось настільки ж неприємне, значить, спогади з минулого або думки дуже важкі. Сильно обгризені, білі кісточки говорять про те, що вам вдалося забути те, про що ще недавно сильно турбувалися.

Народний сонник

У народному толкователе бачень наступним чином описують те, до чого сняться кістки людини або тварин:

 • сам по собі символ вказує на важкий і тривалий працю;
 • сниться, що гризете — насправді належить зіткнутися з хворобою;
 • бачити, як гризе собака — наяву знайдете благополуччя і достаток, оскільки будете діяти чітко і правильно;
 • викопувати з могили — наяву зіткнетеся з заздрістю і сварками з-за загального майна;
 • перелом своєї частини тіла говорить про те, що втратите одного;
 • після перелому бачити білу кісткову тканину — сигнал про те, що дорогий чоловік зробить зрада;
 • побачити, що в іншої людини оголилася кістка — знак того, що чекають неприємності і ускладнення;
 • до чого сниться варена кістка птиці або риби — до того, що передбачаються фінансові труднощі;
 • поперхнутися кісточкою — символ матеріальних неприємностей, сварки на ґрунті цього. Не витрачайте більше, ніж можете собі дозволити.

Сонник 21 століття

У цьому джерелі говорять про те, що бачити кістяки мертвих — ознака того, що чекає щось неприємне. Можливо, ви зможете впоратися з змовою недоброзичливців. Якщо приснилося, що ви використовуєте кісточки для прикраси себе, то треба веселитися. Кидатися ними — будете вести цікаве життя.

Бачити уві сні купу кісток — символ того, що належить мучитися від докорів сумління, зіткнутися з бідами. Гризти їх сниться до бідності і турботам. Власна кісткова тканина пророкує хворобу.

Сонник Міллера

В цьому соннику кістка, кнопка з вашого тіла, пророкує зраду людей, яких ви вважали друзями. Ціла купа кісточок вказує на голод і інші неприємні впливу.

Приснився скелет — наяву варто приготуватися до хвороб, бід і втрат, які будуть переслідувати вас. Самому постати у вигляді скелета — ознака того, що часто турбуєтеся з-за дрібниць, оскільки володієте розвиненою уявою. Якщо ж подібні бачення є постійно, значить, найближчим часом станеться щось жахливе. Вам доведеться зібрати волю в кулак, щоб подолати нещастя.

Сонник Хассе

Сам по собі образ, в інтерпретації цього джерела, означає серйозну і непросту працю. Якщо ви гризете кісточки, значить, будете страждати від голоду. Збирати їх — знак того, що потрібно бути економним заради здобуття достатку. Ламати — втратите близької людини. Палити — до розладу. До чого сняться рибні кістки — до неприємного випадку. Скелети мерців символізують заздрість і скандали.

Сонник Лоффа

Автор вважав, що скелет є уособленням спустошення, смерті, чогось незвіданого і таємничого. У нічних видіннях він може означати різні речі. Щоб точніше інтерпретувати значення символу, необхідно згадати, в яких обставинах він з’явився, які почуття при цьому викликав.

Якщо кісточки рухалися, їх поведінка викликала у вас подразнення, це вказує на спустошення. Де саме ви перебували в той момент? Якщо це було знайоме приміщення (будинок, робота), то з ним ви пов’язуєте негативні емоції. Це те місце, яке витягує з вас внутрішні сили, які з тих чи інших причин.

Випадково виявити кістки може мати різне значення. Згадайте, чи знаєте ви, кому вони належали, і як туди потрапили. Це може бути символом обставин, які діють проти вас. Важливо враховувати, хто був поруч з вами в момент виявлення знахідки, як поводилися ці люди. Вони дивувалися або робили вигляд, що нічого незвичайного не відбувається?

Спроба не помічати подія може бути втручанням підсвідомості. Він намагається захистити вас від негараздів і проблем. Але також це може бути знаком того, що потрібно впоратися з недоліками, чи не так відкрито виставляти їх на загальний огляд.

Сонник Езопа

В інтерпретації цього тлумача образ може уособлювати як силу і енергію, так і несподіванка, душевні муки. Ось що може означати символ, залежно від обставин нічного бачення:

 • до чого сняться сирі обгризені кістки — до того, що ви ризикуєте важко захворіти. Приділіть більше уваги власному здоров’ю;
 • привиділося, ніби давитесь кісточкою — допустіть нерозумну помилку, після якої ще довго будете виправляти наслідки;
 • у сновидінні разгрызаете кісткову тканину — в реальності у вас дуже гарне здоров’я і невичерпний запас життєвих сил;
 • з’явився скелет людини — наяву може померти хтось із близьких;
 • сняться старі і висушені кісточки — насправді постарієте раніше часу;
 • якщо варили бульйон, значить, марно сумніваєтеся. Тривожні думки тільки заважають вам побачити істину, але не дають нічого;
 • до чого сниться згодувати кістки собаці — до того, що на допомогу прийде вірний товариш. Це станеться в той момент, коли ви будете потребувати більше всього;
 • приснилося, як разрубаете кісточки на маленькі шматки — насправді будете винні в тому, що плани не здійсняться. Ймовірно, ви допустите помилку, яка спровокує катастрофу надій;
 • зрізати м’ясо — ознака того, що ви даремно сподіваєтеся. Мрії, які ви плекаєте, не можуть здійснитися. Не витрачайте час даремно;
 • зробити з кісточок прикраса (наприклад, намиста) і надіти його — сигнал про те, що зможете пишатися своїми родичами. Можливо, вони зроблять щось видатне;
 • з’явився зітлів скелет покійного людини — в реальності належить зіткнутися з проблемами, які довго залишалися в минулому;
 • у сновидінні сниться ціла купа обгризених кісток — знак того, що вами користуються в корисливих цілях. Інша людина присвоює собі всі заслуги;
 • нагрянули гості, а в якості частування ви підносите обгризені кістки — найближчим часом має здійснити негідний вчинок. Він викличе загальний осуд і осуд. Не виключено, що після цього з вами не захочуть більше спілкуватися;
 • спостерігати, як собаки б’ються із-за кісточки — ознака того, що дорогий чоловік незабаром сильно розчарує вас.

Сонник Цвєткова

Езотерик описував, до чого сняться кістки без м’яса. Для жінки з’явився скелет означає шлюбний союз з лікарем, а інколи неприємну хворобу або підступи недоброзичливців. Чоловікові той же образ віщує пригода, яке залишить тільки неприємні спогади. Якщо ціла купа лежить на землі, це вказує на труднощі. Гризти кісточки — до нещастя.

Сонник - тлумачення снів