До чого сниться син – сонник, бачити сина маленьким, дорослим або померлою уві сні тлумачення

Бачити уві сні якихось людей, а особливо наших близьких – це досить поширене явище. Особливо це стосується жінок, так як вони найчастіше бачать своїх улюблених і в особливості своїх дітей. Але що означає побачити в сні свого сина?

І як розтлумачити сни про сина, якого насправді немає? У цих нелегких питаннях допоможе розібратися наша стаття, в якій зібрані самі точні тлумачення того, до чого сняться такі сни.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили уві сні власного сина здоровим і красивим, то можете бути абсолютно впевнені, що в майбутнім неодмінно будете пишатися. Крім того, у вас так само з’явитися шанс в житті проявити себе і заслужити найвищі почесті.

Якщо ж він був поранений або серйозно хвора, то в реальному житті йому напевно загрожує велика біда. Іноді ми бачимо сновидіння, в яких наша дитина подає в глибоку яму. Якщо траплялося бачити подібне, то будьте готові до того, що його чекають серйозні неприємності, які можуть принести багато страждань.

Коли ми бачимо уві сні неминучу загибель близької людини, а тим більше дітей, то це стає для нас важким потрясінням. Але якщо ви в сні змогли врятувати сина від цієї події, то це говорить про те, що в реальності своїми діями зуміли запобігти насувається загрозу, і йому більше нічого не загрожує.

Грати з сином у сні — до фінансового успіху

Тлумачення сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, якщо уві сні ви побачили свого сина голим, то це говорить про те, що в майбутньому на вас чекають складні фінансові ситуації, у вирішення яких від вас буде мало що залежатиме. Потрібно постаратися більш уважно ставитися до своїх грошей, а також уникати необдуманих витрат і авантюр. Не варто вестися на несподівані смачні фінансові пропозиції, оскільки вони можуть привести до серйозних проблем.

Сон, у яких син лежить на ваших брудних руках є попередженням черги дрібних невдач. А ось якщо тримати його на руках в той час, коли вона спить або посміхається, значить незабаром вас чекає великий успіх і виконання задуманих планів.

Ісламський сонник

Ісламський сонник говорить, що якщо жінка побачила народження свого сина, то поруч з нею з’явилася заздрісник жіночої статі, яка відчайдушно намагається зіпсувати репутацію сновидицы. Побачити себе, тримає сина на руках обіцяє успіхи в кар’єрі і втілення творчих задумів. А грати з ним значить, значить залучити в своє життя велику фінансову удачу.

Кому приснився сон?

Дівчині

Для незаміжньої молодої дівчини сновидіння, в якому вона бачить сина, предзнаменует появу пліток про її надмірну розбещеності. Якщо молодій дівчині наснився син, якого немає насправді, це говорить про те, що вона довго відкладає свої плани на життя і повинна якомога швидше ними зайнятися.

Вагітній

Для вагітних дівчат бачити уві сни сина це дуже добре. Такий сон говорить про те, що пологи пройдуть легко, швидко і безболісно.

Жінки

Якщо жінці приснився син, і за це у неї зіпсовані стосунки з його батьком, то найближчим часом вони знайдуть взаєморозуміння і їх відносини налагодяться.

Чоловікові

Якщо чоловік бачить свого сина, значить найближчим часом у нього виникнуть серйозні проблеми. Щоб уникнути цього необхідно зробити йому подарунок у вигляді сімейної реліквії.

Годувати уві сні грудьми — добрий знак

Тлумачення сну по подробиць

Бачити дорослого сина маленьким

Буває, що в сновидіннях ми бачимо свого вже дорослого сина, маленькою дитиною таким же, як у дитинстві. Згідно універсальному соннику такі сни спонукають перестати боятися всього незвіданого і почати сміливо рухатися вперед. Можете бути впевнені, що найближчим часом життя порадує безліччю щасливих моментів, особливо, якщо побачений маленький хлопчик був веселим і гарним.

Деякі сонники стверджують, що побачений маленьким дорослий син віщує важкі часи. Але не варто впадати у відчай. Якщо дитина був здоровий і веселий, то вам обов’язково протягнуть руку допомоги і допоможуть вирішити проблеми.

Так само дані сни можуть означати, що є якесь невиконане справа, про яку ви забули і яке не дає рухатися далі. Обов’язково прислухайтеся і постарайтеся запам’ятати, що саме він скаже вам у дитячому віці. Згідно соннику Ванги його слова можуть стати пророчими.

Годувати сина грудьми уві сні

Годувати груддю під сні це добрий знак. Цей сон означає, що всі справи, які ви почнете найближчим часом, будуть успішними. Так само цей сон може говорити про те, що любовні відносини підуть в гору і якщо і були якісь проблеми, то вони налагодяться.

Якщо у сновидіннях ви вигодовували грудним молоком чужого сина, то будьте готові до того, що ваша допомога іншим, і та самовіддача з якою допомагаєте ніким не буде оцінена по заслугах. Якщо подібний сон приснився дівчині, то їй варто застерегтися і бути готової до того, що щастя, яке вона зараз відчуває швидкоплинно і дуже скоро пройде. Якщо перед вами постала незнайома жінка, що годує грудьми свою дитину, це означає, що в найближчі дні, будь задумане справа, яким би фантастичним воно не було, обов’язково стане успішним.

Весілля сина

Наснилося що син поєднується шлюбом? Не варто переживати. Якщо він виглядає щасливим і задоволеним, значить незабаром з’являться приводи пишатися. І це не обов’язково повинна бути одруження. Але якщо він постає перед вами сумним і пригніченим, то швидше за все в реальному житті ви часто втручаєтеся в його особисте життя і намагаєтеся нав’язати свою думку. Варто перестати це робити і довіритися його вибором і рішенням.

П’яний син

Бачити п’яного дитини, нехай навіть уві сні, досить неприємне видовище. Але подібні сни можуть говорити про безліч речей. Якщо в реальності син практично не п’є, а уві сні постає перед вами м’яко кажучи«, як чіп», то варто готуватися до того, що скоро з’явиться купа різних проблем, які доведеться вирішувати саме вам. Так само такий сон може означати що він зараз відчуває сумніви і невпевненість, і не знає, як вчинити у своїй непростій ситуації.

Якщо дійсно син страждає алкогольною або який-небудь інший залежністю, то подібне сновидіння є лише відображенням ваших справжніх переживань і побоювань. Бачити, як намагаєтеся вилікувати його від алкоголізму обіцяє серйозні життєві зміни.

Бійка з сином (бити)

Подібний сон має дуже мало трактувань і найчастіше він виступає як попередження про те, що між вами і вашим сином можуть виникнути дуже серйозні і практично нерозв’язні розбіжності. Але в цій ситуації результат конфлікту буде цілком і повністю залежати від вас. Якщо уві сні сварка не дійшла до бійки, але була вже на межі, означає, що найближчим часом на вас чекають розчарування і переживання.

Якщо уві сні син утопився — в реальності йому дуже потрібна Ваша допомога

Побитий син

Бачити свого сина побитим насправді не означає нічого поганого. Швидше за все він дуже потребує моральної підтримки і мудрому раді.

Смерть сина (в гробу)

Сновидіння, в яких ви бачите смерть сина, кажуть, що в реальному житті вас чекають великі зміни на краще. Таке ж трактування присутнє у снів, в яких він мертвий лежить у труні. Провісник Езоп стверджує, що подібні сновидіння обіцяють лише щастя і довге життя. Ще один варіант тлумачення сну, в якому бачите могилу своєї дитини – його чекає безліч успішних досягнень.

Сон, у якому син помер потонувши в воді, говорить про те, що йому дуже сильно знадобитися допомога найближчим часом. Постарайтеся зрозуміти його та показати свою підтримку, так як це можливо буде одним з найбільш складних життєвих моментів для нього.

Втратити і шукати сина уві сні

Подібні сни, в якому у вас вкрали сина і ви його відчайдушно шукайте, говорять про те, що не варто надто серйозно ставиться до всіх життєвих ситуацій і приймати всі проблеми близько до серця. Якщо уві сні дитини вкрав чоловік, то вам варто поміркувати про те, чи не сильно ви впливаєте на їх стосунки в реальному житті. Загубити дитину – значить незабаром випробувати сильне розчарування в близьких людях.

Висновки

Все сновидіння, в яких беруть участь наші близькі, особливо діти, дуже складні і тлумачити їх нелегко навіть тим, хто займається цим усе життя. Щоб якомога точніше пояснити змив таких снів, потрібно намагатися запам’ятати всі побачені вами уві сні деталі і розмови. А найголовніше – прислухайтеся до своїх почуттів і відчуттів. Саме вони допоможуть вам розтлумачити значення ваших снів і поведуть по вірному шляху.

Сонник - тлумачення снів