До чого сниться тато – сонник, тлумачення сну про померлого п’яного батька і його батька, сваритися з живим батьком у сні

Оскільки батько – це дуже важлива фігура в житті кожного, сон про нього не може виявитися безглуздим. Подібні сновидіння обов’язково несуть в собі важливу інформацію, розгадавши яку можна вберегти себе від неприємних подій або дізнатися про хороших новинах.

Тут зібрано цілий список різних варіантів і значень, щоб ви без особливих зусиль змогли визначити значення сну про тата.

Якщо сниться смерть батька — то будьте обережні з вирішенням своїх проблем

Тато по соннику Міллера

По соннику Міллера батько уві сні є символом майбутніх труднощів і вам знадобиться допомога, щоб їх уникнути. Значення так само говорить про те, що у вашому житті немає надійного супутника, друга, який може дати мудрий і правильний раду в скрутному становищі.

Якщо сниться смерть папи – навалившиеся проблеми буде складно вирішити, доведеться обережно підходити до цього питання. Будьте на чеку.

Здоровий, енергійний домочадець, навпаки, говорить про швидке підйомі, незважаючи на труднощі: можливо, ви просунетеся по кар’єрних сходах, отримаєте надбавку до зарплати або вирішити сімейні проблеми.

Для молодої дівчини сон може означати обман або зраду коханого.

Сонник Ванги

Ванга теж тлумачить батюшку-батька уві сні як наближення життєвих негараздів і потреба в допомозі близьких.

Якщо тато хворий – значить сновидящий хворіє сам. У разі одужання батька або його бадьорого поведінки уві сні – сплячий дуже швидко одужає.

Сварка ж говорить про те, що людина не зможе виконати задумані плани, подолати негаразди. За повчанням Ванги варто відмовитися від завдань, які ви не зможете виконати.

Важливо: Зверніть увагу на те, що сказав батько уві сні. Слова можуть містити в собі зашифроване послання.

Тлумачення в ісламському соннику

В ісламському соннику тато означає щастя; одужання (для хворого); благодать; рішення складних завдань; достаток матеріальних благ, особливо для тих, хто в них потребує.

В ісламі батько ототожнюється з Аллахом:

 • якщо він задоволений вами в сновидінні, значить всевишній задоволений вашими діяннями, якщо немає – Аллах обурюється;
 • посміхається – всевишній схвалює ваші дії;
 • ласкаво до вас ставиться, значить знегоди відступлять, почнеться тихий і спокійний період в житті;
 • смерть папи обіцяє поганими вістями;
 • неповага до батьків – неповага до бога.

Батько сниться зазвичай як попередження

Кому приснився сон?

Значення сну для чоловіків і жінок може дещо відрізнятися. Це теж слід враховувати при трактуванні бачень.

Жінки

Дочкам сниться тато, бо хоче попросити бути стриманішим і вберегти від помилок.

І як вже говорилося в соннику Міллера, побачений батько для жінки може означати невірність другої половинки або ж його обман.

Важливо: Дівчатам не варто робити поспішні висновки, а лише взяти до уваги, що такий варіант можливий. Якщо ви будете постійно перевіряти чоловіка, стежити за ним – навряд чи така ситуація закінчиться добре.

Чоловікові

Чоловікові сниться батько, в першу чергу, попереджаючи його від порожніх і безглуздих справ. Батько намагається вберегти сина від необдуманих дій.

Тлумачення сну по подробиць

 1. Померлий батько уві сні

Сонники трактують смерть батька по-різному. В цілому значення поділяються на дві категорії:

 • Добра ознака

Батько в труні – це знак того, що сновидець раціонально мислить, коли рухається до поставленим цілям. Розумно підходить до справи і доводить його до кінця, прораховуючи кожен крок.

 • Сумна прикмета

Помер папа означає нові негаразди. Щоб чогось досягти доведеться пожертвувати найдорожчим: віддати левову частку зусиль, часу, нервів і здоров’я.

Слід підготуватися до випробувань долі у всеозброєнні. Не виключена втрата коштів, сварки з важливими людьми і навіть життя у злиднях.

Сваритися уві сні з батьком — поганий знак

Увага: Тут думки розділилися. Але це не означає, що одне з них вірно, а друге ні. Справа радше в тому, як ставитися до сновидіння. Не варто переживати і накручувати себе. Вірте в краще і тоді доля здійснить тільки добрий посил.

 1. Говорити з покійним батьком

Якщо ж з вами говорить померла людина, варто запам’ятати його слова і задуматися про їх розумінні. Вони багато чого прояснять і дадуть відповіді на потрібні питання. Можливо, були недомовленості з боку покійного при житті, запитайте про них.

Небіжчик так само хоче нагадати про себе, варто згадати його ім’я. Якщо померлий тримає в руках предмет, значить він потребує речі – варто купити її і віднести на могилу.

 1. П’яний батько

Сновидіння говорить про невірних висновки і умовиводи сплячого наяву. Варто переглянути свої погляди і переконання, адже вони можуть привести вас у глухий кут і накоїти безліч помилок.

Тато в нетверезому вигляді в честь свята. Таке бачення віщує тільки вашу перемогу. Заплановані справи дадуть про себе знати т. к. принесуть успіх, можете не сумніватися.

Покійний батько в хмелю, хоча за життя не пив. Ви на перехідному етапі, скоро для вас все зміниться: побут, звички, оточення. Це змусить відчувати вас дискомфорт і стрес, але тільки на час. Життя зміниться на краще.

Страждає від алкоголізму домочадець п’яний уві сні. Варто упевнитися в тому, що ненадійним друзям не варто довіряти. Не давайте їм десятий шанс, щоб виправитися – насупите на ті ж граблі, знову будете обмануті. Забудьте про зрадах, йдіть далі і не зв’язуйтеся з тими, хто кинув у важкі часи.

 1. Сварка

Сварка з домочадцям – поганий знак, що віщує незвичні події. Швидше за все ви ввяжетесь в якусь ризиковану аферу або станете учасником ненадійною групи. Батько намагається вберегти від небезпеки, захистити, адже ви можете зробити серйозну помилку.

Вилізуть також справи, які ви завжди залишали «на потім»: доведеться пожинати плоди своєї бездіяльності. Готуйтеся відповідати за свої вчинки.

Увага: Лаялися уві сні? Сновидіння може бути способом запобігання сварки. Обміркуйте предмет розбіжності.

 1. Смерть папи

Смерть говорить про прихильність фортуни для сплячого: незабаром справи підуть на лад, проблеми будуть вирішуватися без особливих зусиль, легко піде просування по кар’єрних сходах, налагодяться стосунки з близькими людьми. Настають великі зміни в житті.

 1. Секс з батьком

Сновидіння пророкує серйозну хворобу. Так само це може говорити про негативне ставлення жінки до чоловічої статі т. к. тільки батько залишається для неї єдиним чоловіком. Статевий акт у світі Морфея так само сповіщає про розлади в сімейному житті.

Висновок

Ми описали поширені варіанти снів про батька. Тут зустрічаються неоднозначні думки: кожен сонник дає своє визначення.

Найголовніше знати, що вагомим чинником є думки і дії: якщо ви налаштовані на сприятливий розвиток подій і готові долати негаразди – доля буде супроводжувати вашої удачі.

Сонник - тлумачення снів