До чого сниться мрець – сонник, бачити в сні багато небіжчиків, тіло дитини або чоловіки, ховати, закопувати або спалювати труп у сні

Сон, у якому марилося труп, навряд чи кого-небудь порадує. Тим не менш, греза не несе негативного сенсу, вона лише відображає потаємні страхи і побоювання. Щоб її розшифрувати, треба згадати деталі сну і власні відчуття.

Труп по соннику Міллера

Сонник Міллера категоричний – бачила уві сні мерця чекають фінансові труднощі, розчарування в роботі. Можливі проблеми у відносинах з колегами, втрати від необдуманих вкладень, програші в азартних іграх.

Ісламський сонник вважає, що трупи — це передвісники випробувань

Тлумачення сну з трупом в сонник Ванги

Незважаючи на всю похмурість мрії, ніяких бід бачив уві сні тіла не чекає. Це всього лише сигнал про майбутню зміну долі, змінах, пов’язаних з особистим життям, роботою або місцем проживання.

Труп в ісламському соннику

З точки зору цього сонника трупи – провісники випробувань і тяжких поневірянь, які чекають людину на життєвому шляху. Від того, наскільки успішно він зможе подолати всі послане згори і впоратися зі своїми страхами, залежить не тільки його доля, а й його дітей.

Кому приснився сон?

Змінюється сенс сну в залежності від статі? Астрологи упевнені, що так, тому радять розгадувати мрію з урахуванням цієї важливої деталі.

Жінки

Бачити мертву родичку для вагітної – до легких пологів і появи на світло абсолютно здорового малюка. Для зрілої жінки обійми з покійницею означають містичну зв’язок з потойбічним світом, відкриття нових талантів.

Сон, у якому незаміжня дівчина лається з мерцем, символізує появу молодої людини.

Чоловікові

Сильній статі сновидіння про небіжчиків обіцяє прощання з холостяцьким життям і швидке одруження. Особливо сприятливі мрії, в яких мерці махають рукою або дарують шматочки тканини, це символ благополуччя, міцної сім’ї хорошого здоров’я.

Йти від небіжчика додому – позбутися від важкої хвороби, відмовитися від обтяжливих зобов’язань перед сторонніми людьми. Також сон пророкує, що чоловік проживе довге і щасливе життя.

Якщо в мені бачити багато трупів, не чекайте негативних наслідків

Тлумачення сну по подробиць

Мертве тіло в сні має багато значень, воно може передвіщати як смерть близької людини, так і позбавлення від небезпеки. Тому перед тлумаченням слід пригадати всі деталі мрії, записати на папері, а лише потім намагатися розгадати сон.

Багато трупів у сні

Цей сон може здатися вельми неприємним, однак негативного значення він не несе. У такий грезе втілюються потаємні страхи людини, які ніколи не стануть реальністю. Але якщо на трупах бенкетують ворони – праці сновидця планує привласнити непорядна колега. Тіла навалені один на одного – виникнуть невеликі складнощі з справами, які вже давно слід було закінчити.

Труп дитини

Труп маленької дівчинки обіцяє, що сновидця спіткає розчарування, в тому числі і в самому собі, а чудо, на яке він так сподівається, ніколи не станеться. Не варто турбуватися , якщо небіжчик був хлопчиком – в реальності вдасться уникнути аварії або нещасного випадку.

Труп чоловіка

Чоловічий труп в залежності від обставин сновидіння може мати багато значень. Найчастіше цей символ передвіщає серйозні випробування, матеріальні труднощі або хвороба. Однак, якщо тіло було без запаху і не понівечене, то значення сну змінюється на позитивне, наприклад, обіцяє позбавлення від недоброзичливців і раптової хвороби.

Труп в морзі

Бачити тіла в морзі, особливо у залі траурних церемоній – до сумних вістям про смерть близької людини або хворобу родича. Стояти в морзі в оточенні трупів – сумувати про несправджених надіях, шкодувати про втрачений шанс.

Бачити себе трупом, який знаходиться в морзі – наяву здивується, відчути себе дурнем, стати об’єктом розіграшу.

Бачити голого небіжчика

Цей сон передвіщає збитки і втрати, причому від тих справ, які раніше приносили тільки прибуток. Труп, підкинути в офіс, означає швидке закриття підприємства. Значення сну змінюється на протилежний, якщо люди зняли з себе речі і наділи на тіло, або прикрили чим-небудь. У цьому випадку бізнес буде процвітати і приносити доходи.

Знайти тіло у квартирі – до нерозумних грошових витрат або ремонту, який буде зіпсований. Ще одне значення – відносини між подружжям можуть охолонути.

Відчувати запах трупа

Відчувати в сні солодкуватий і задушливий сморід гнилого трупа – до прибутку і великим грошам, причому від тих вкладень, на які людина вже давно махнув рукою і не сподівався отримати назад. Знайти труп по запаху знайти вихід із безнадійної ситуації, впоратися з усіма перепонами і перемогти недоброзичливців.

Спалювати труп у сні

Спалювання тіла уві сні символізує очищення, позбавлення від хвороб, шкідливих звичок. Це провісник нового життєвого етапу, любові і чистої енергії, дарованої людині світлом.

Бачити уві сні гарячий труп добре знайомого людини – до розриву відносин з ним, викриття брехні і лицемірства.

Ховати труп

Таке сновидіння потрібно сприймати буквально, воно означає необхідність зберегти важливий секрет будь-якою ціною. Якщо правда вийде назовні, людині загрожують великі неприємності і зіпсована репутація.

Ховати жіноче тіло – приховувати правду про любовних відносинах з іншого від дружини. Намагатися позбавитися від трупа чоловічої – до проблем з близькими за незлагідного характеру.

Знайти труп на вулиці

Греза, в якій людина знаходить тіло на вулиці і звалює на плечі, пророкує, що начальство доручить йому абсолютно безнадійна справа, яка і кинути не можна і закінчити неможливо. Якщо особа трупа смутно знайоме – на перший погляд перспективний бізнес обернеться великими збитками або розглядом з державними органами.

Побачити розчленоване тіло в сні — відчувати труднощі з колегами наяву

Труп без голови

Відмінне від всіх інших має сновидіння, в якому у трупа відсутня голова. Як правило, греза попереджає про небезпеку необдуманих дій і легковажних вчинків, а також серйозні наслідки, яких не вдасться уникнути. Оголене жіноче тіло без голови віщує любовні втіхи, наслідком яких стане розлад у родині.

Чоловічий труп попередить про те, що сновидець може стати жертвою грабіжника.

Розчленований(шматки тіла)

Якщо привиділося понівечене тіло або шматки, зворушені тлінням – наяву людина відчуває труднощі у спілкуванні з товаришами по службі. Окреме тлумачення мають відрубані ноги, зазвичай вони асоціюються з браком життєвої сили, слабким здоров’ям.

Зі сну відрубані руки символізують відсутність волі до досягнення мети, понівечені пальці — помилки, яких можна уникнути. А от побачити тулуб – незабаром тяжко захворіти.

Закапувати труп

Таке сновидіння відображає бажання людини позбутися від деяких секретів, які він підсвідомо вважає ганебними. Закапувати тіло вночі – позбутися обтяжливих відносин з коханим, який чинив на грезившего поганий вплив. Кидати труп в яму серед білого дня – відмовитися від нездійсненного заняття або роботи, яка не приносила задоволення.

Важливо! Вважається, що сон, в якому людина закопує труп, попереджає про накладеної на нього псування.

Ожилий труп у сні

Воскреслий мрець – провісник депресії, дрібних неприємностей і сірих буднів. Найчастіше такий сон відображає настрій людини, його бажання позбутися матеріальних і сімейних проблем. Якщо труп воскрес завдяки старанням грезившего – наяву відносини, які майже згасли, спалахнуть з новою силою.

ВАЖЛИВО! Бачити, як під час похорону оживає труп і піднімається із гробу – отримати важливі вісті з минулого або зустріти людину, з яким давно не бачилися.

Труп у воді

Бачити уві сні розпухлий труп, плаваючий у воді – сумніватися у власних силах, думати про дрібниці, вважаючи за краще не робити рішучих дій. Якщо тіло було в одязі, а сновидець намагався витягнути його на берег – абсолютно безнадійна справа вдасться завершити, та ще й отримати солідний прибуток.

Жіночий труп, занурений у брудну воду, символізує плітки і чутки, які недоброзичливці розпускають за спиною грезишего. Якщо привиділося чоловіче тіло – належить велика сварка з добрим приятелем.

Висновки

Такий сон може викликати негативні емоції, але піддаватися паніці не варто. У більшості випадків греза натякає на необхідність відпочинку і відмови від цілей, яких навряд чи вдасться досягти, навіть якщо витратити на це всі сили, що залишилися.

Сонник - тлумачення снів