До чого сниться Підводний човен.Сонник Підводний човен у воді спливає або плисти на човні

Підводний човен — образ, який не так часто зустрічається в нічних видіннях. Він може бути пов’язаний з неприємними подіями в житті сплячої людини. Важливо врахувати, в якому контексті з’явився символ, щоб визначити, до чого сниться підводний човен. Ми розглянемо значення образу з точки зору кількох відомих тлумачів снів.

Підсвідомість

На рівні підсвідомості цей символ може бути пов’язаний з клаустрофобію, неусвідомленим страхом замкнутих просторів. Наприклад, якщо сниться, що ви не можете залишити субмарину, хоча намагаєтеся вибратися, це може вказувати на бажання звільнитися від будь-яких страхів. Паніка в нічному видінні вказує на неможливість цього, на залежність від власних фобій.

Якщо судно знаходиться над поверхнею, то може свідчити про завершення якоїсь справи. Побачити, що воно готується до занурення — знак того, що ви прагнете закінчити що-то. Мова може йти про якийсь проект, а також про стосунки.

Народний сонник

В інтерпретації цього джерела, ось до чого сниться підводний човен у воді:

 • привиділося, ніби водний транспорт ледве продирається через товщу води, може бути навіть зупиняється — насправді у вашому житті відбуваються непрості події, які змушують відчувати невпевненість. Швидше за все, ви незадоволені тим, як складаються обставини, але нічого не робите, щоб це змінити;
 • сниться, що субмарина, що рухається з великою швидкістю, добре пливе, а перешкод немає — насправді відчуваєте впевненість у власних силах. Ви вибрали правильний напрямок, яким чітко дотримуєтесь;
 • є, ніби судно терпить лихо, руйнується або падає на дно — в реальності значення такого сну може бути цікавим і одночасно трагічним. Якщо в цей момент ви перебували всередині, бачили пробоїни і руйнування, може статися дивовижна подія, яке у подальшому змусить відчувати не найприємніші почуття;
 • бачити, як йдете на дно в підводному човні, у якої немає видимих руйнувань — насправді належить багато працювати, щоб впоратися з неприємними наслідками прийдешніх подій;
 • у соннику підводний човен, на якій почалася пожежа, вказує на приховувані сновидцем почуття. Можливо, ви не наважуєтеся відкрито заявити про своє невдоволення близьким людям;
 • бачити, як все навколо заливає вода — сигнал про те, що ви занадто багато сил приділяєте незначних справах. Можливо, варто пустити все на самоплив, а не намагатися виправити ситуацію. Це може призвести до додаткових труднощів;
 • якщо приснилося, що об’єкт знаходиться над водою, плаває на поверхні, це попереджає про плітки і чутки щодо сплячої людини. Їх розпустили недоброзичливці, але тепер про це знають уже багато людей;
 • до чого сниться, що підводний човен спливає — до того, що передбачаються зміни. Швидше за все, позитивні;
 • спостерігати за зануренням — ознака початку нового цікавого проекту. Не переживайте про те, що нічого не вийде. Ви впораєтеся з цією справою і отримаєте прибуток, на яку і розраховувати не могли. Крім того, новий проект дозволить вам досягти небувалих висот, значно підвищити власний соціальний статус.

Сонник Фрейда

Як вказував відомий психоаналітик, цей образ зазвичай уособлює тривале утримання від інтимних стосунків, з якими належить зіткнутися сновидінню після розриву зв’язку з цим партнером.

Чоловікові цей символ може вказувати на невпевненість в тому, що вибір був зроблений правильний, а також на розчарування у стосунках з коханою. Сон, де підводний човен занурюється — свідчення того, що ви подолаєте страхи і зможете почати зв’язок з партнеркою, яка подобається.

Якщо жінці сниться, що вона таємно проникла на борт, це говорить про незаплановану інтимної близькості. Сниться, ніби самі керуєте судном — зможете реалізувати еротичні фантазії з чоловіком, з яким почнете зустрічатися.

А от постійно бачити цей образ — поганий знак. Підсвідомість натякає, що потрібно позбавитися від зайвої напруги і відпочити.

Сонник Міллера

У цьому толкователе можуть бути наступні значення символу:

 • перебувати на борту з другою половинкою — ознака скорого весілля і вдалого сімейного життя;
 • судно плавало в брудній воді — в дійсності доведеться розчаруватися в розпочатих проектах;
 • якщо опинилися в дрібних і швидких водах, значить, зробите необачно, що в подальшому негативно позначиться на події, що відбуваються;
 • відчувати, як навколо б’ють бурхливі води — знак того, що належить серйозно турбуватися;
 • підніматися на борт — наяву успіх буде супроводжувати у всіх планах, за що візьметеся найближчим часом;
 • опинитися за бортом — застереження про небезпеку. Однак у вас є шанс все виправити.

Сонник Ванги

Саме по собі плавання на судні, в розумінні ясновидиці, говорить про благословення Бога, яке він дав сновидінню. Ви повинні робити добрі справи на землі. В цьому полягає основна мета вашого життя.

Відчувати, що субмарина втратила контроль, рухається по хвилях — наяву станеться нещастя. У найближчому майбутньому на землю знову проллється дощ, який повністю все затопить. Врятуватися зможуть тільки праведники.

Побачити, що під час плавання на борту виникла теча — ознака складнощів на службі. Ймовірно, керівництво буде незадоволено вами. Постарайтеся зрозуміти, що ви робите не так, щоб не втратити місця служби.

Сонник Лоффа

Як вважав тлумач, в таких видіннях можна враховувати сам факт перебування під водою, спостереження навколишнього фауни і флори. У таких образів може бути втілення небезпеки. З іншого боку, підводний світ може стати місцем, де ви відчуваєте себе комфортно, перебуваєте з іншими персонажами сновидіння. Можливо, всередині себе ви відчуваєте неусвідомлений потяг до глибини?

Ще одне можливе значення снів, де ви знаходитесь глибоко під водою — прагнення позбутися від проблем, втекти від них. Зазвичай подібні символи, які уособлюють бажання бачити все в іншому світлі. Підводний світ постає спотворенням дійсності. Рухи у ньому стають плавними і повільними.

Наступна інтерпретація — необхідність уповільнити надто швидкий темп життя, бажання контролювати все, що відбувається з вами. Можливо, ви вважаєте, що світ не керуємо, а ви не встигаєте побачити все, що трапляється? Згадайте, як ви себе відчували, перебуваючи на борту? Відчували паніку, нервозність, або відчували, що знаходитесь на своєму місці?

Сонник Райдо

Сам по собі цей образ вважається негативним. В розумінні цього джерела він символізує небезпеку, іноді — хвороба. Але в більшості випадків після таких сновидінь слід приготуватися до підступів ворогів. Знайте, що вони підготували вам пастки, які можуть серйозно зіпсувати життя. Будьте уважним і дійте обачно.

Сонник Цвєткова

До чого сниться плисти на підводному човні, з точки зору езотерика? До того, що людина потребує самоті, прагне залишитися наодинці з власними думками. Така можливість представиться вже в найближчому майбутньому.

Наснилося, ніби субмарина розташовується на відстані, або дуже маленька — в реальності вирушите в подорож разом з рідними людьми.

Сонник - тлумачення снів